10 кращих книг-бестселерів для схуднення!

Тема грамотного схуднення незмінно на вустах більшої частини жіночого населення землі. Як худнути швидко, який спосіб найкращий, як правильно харчуватися, щоб чоловіки дивилися услід з захопленням, а улюблене плаття не просто налезало, а навіть трохи було завелике? Дивіться список найбільш ефективних нетрадиційних методів схуднення!

Зміст статті:

 • Рейтинг кращих книг про схуднення. ТОП-10
 • «Я не вмію худнути» П’єр Дюкан
 • «Дієта «Доктор Борменталь»» Кондрашов і Дрьомов
 • «Метод Монтіньяка спеціально для жінок» Мішель Монтіньяк
 • «3000 способів не перешкоджати стрункості» Л. Мусса
 • «Жіночі проблемні зони» Д. Остін
 • «Переговори з ковбасою, або ми — те, що ми їмо» Маріанна Трифонова
 • «Чудова фігура за п’ятнадцять хвилин в день» К. Боббі і Ч. Грір
 • «А я вмію худнути! Блокнот для легкої ходи і неземної краси» Ю. Пилипчатіна
 • «Мінус 60. Система і рецепти в одній книзі» Е. Міріманова
 • «Кінець обжерливості» Д. Кесслер

Рейтинг кращих книг про схуднення. ТОП-10

За допомогою яких авторів дійсно можна схуднути? Які книги про схуднення стали справжніми бестселерами? На всі ці питання сьогодні відповідають книги сучасних авторів, покликані допомогти дівчатам у боротьбі із зайвими кілограмами.

«Я не вмію худнути» П’єр Дюкан — про свою систему харчування

Доктор Дюка описує у своїй книзі систему харчування, яка миттєво завоювала популярність завдяки ефективності (швидке і серйозне зниження ваги) і розумності обмежень у харчуванні. Зрозуміло, що всі рекомендації автора обов’язкові для виконання, але система Дюка цілком під силу кожній жінці. Два перших етапи системи — це жорстке вплив на зайву вагу, два наступних — закріплення отриманого результату. Продукти дієти Дюкана є у всіх російських магазинах — це один з безперечних плюсів дієти. Друга перевага — різноманіття страв.

«Дієта «Доктор Борменталь»» Кондрашова та Дрьомова — впевнені кроки до стрункості

Методика, представлена в книзі, допомагає позбутися від п’ятдесяти зайвих кг і більше. Кожен крок до зниження ваги описаний детально. Основне завдання книги — перепрограмування психіки. Тобто, мислення і дії, спрямовані швидке схуднення без мук, і на одержання від харчування задоволення без культу їжі. Завдяки вправам і психологічним прийомам, ви переходите спочатку до внутрішньої, а потім і зовнішньої стрункості.

«Метод Монтіньяка спеціально для жінок» — Мішель Монтіньяк про ефективне схуднення

Дана методика заснована на вживанні виключно корисних жирів і білків, а також повільних вуглеводів. Швидке і дійсно ефективне зниження ваги — те, про що можна тільки мріяти! Короткий шлях до схуднення з системою Мішеля Монтіньяка.

«3000 способів не перешкоджати стрункості» Л. Мусу — психологічні аспекти шляху до стрункості

Дана книга особливо рекомендована тим, хто мучиться комплексами. Психологічний «тренінг» від автора являє собою виконання завдань, основна мета яких — ідеальний вагу і любов до себе. За допомогою книги ви забудете про свою заниженої самооцінки, піднімете собі настрій і, головне, досягнете бажаного з мінімумом фінансових витрат. Хочете худнути весело і цікаво, не змінюючи своїх звичок? Зневірилися скинути вагу? Значить, це те, що вам потрібно.

«Жіночі проблемні зони» Д. Остін — про схуднення та позбавлення від целюліту

Книга, в якій відомий тренер аеробних програм розповідає про раціональне харчування, ефективних тренуваннях і самостійному складанні спортивних програм. За допомогою рад у цій книзі можна прибрати целюліт, позбутися від зайвих сантиметрів на стегнах, животі та стегнах.

«Переговори з ковбасою, або ми — те, що ми їмо» Маріанна Трифонова — про психотипах, смакових пристрастях і схудненні

Дієтолог і фізіотерапевт Трифонова розділяє людей за психотипами, відповідно з їхніми смаковими пристрастями, і вчить слухати свій організм. З цією книгою ви навчитеся отримувати задоволення від їжі, яка вам корисна, визначати межі переїдання і правильно вибирати продукти.

«Чудова фігура за п’ятнадцять хвилин в день» К. Боббі і Ч. Грір — бодіфлекс для схуднення

Популярна методика, що дозволяє привести свою фігуру в ідеальний стан, від творців «Бодіфлекс». Всього п’ятнадцять хвилин в день, і мінус п’ятнадцять сантиметрів в місяць. Вправи, представлені в книзі, докладні і зрозумілі кожному. Перевага: можливість займатися спортом і худнути прямо на дому.

«А я вмію худнути! Блокнот для легкої ходи і неземної краси» Ю. Пилипчатіна — про схуднення з гумором

Оптимістична, весела, ефективна книга, яка дозволила схуднути вже багатьом дівчатам. Вас чекають десять тижнів повного преображення, психологічні завдання на кожні сім днів та спеціальні розвороти, на яких ви будете фіксувати з’їдене, зайве, корисне та ін. Даним методом можна худнути всією компанією, якщо подарувати кожній подрузі по такій книжці.

«Мінус 60. Система і рецепти в одній книзі» Е. Міріманова

Книжка-щоденник. Автор ділиться своєю історією позбавлення від зайвої ваги — шістдесят кілограмів за півтора року. Звичайно, це не звід правил і не підручник. Але рекомендації автора, мотивація — це як раз те, що визначає правильний напрямок і налаштовує на потрібну хвилю. За допомогою цієї книги ви не тільки схуднете, але і зможете повністю змінити свою самооцінку і своє життя.

«Кінець обжерливості» Д. Кесслер — про рефлексі переїдання і перемозі над обжерливістю

З допомогою книги Кесслера ви повернете віру в себе і зрозумієте, чому ми стаємо рабами обжерливості. Ви дізнаєтеся, які продукти викликають залежність, звідки береться рефлекс переїдання, і як саме позбутися від харчової залежності. Книга про те, як схуднути і навчитися правильному відношенню до їжі.

Автор: Наталі.

Жіночий сайт. Всі права захищені. © 2015