10 кращих мотивуючих фільмів для жінок — життя, як кіно!

Коли в житті настає чорна смуга, руки опускаються, здається, що немає сил продовжувати щось робити далі, то треба взяти у житті тайм — аут, заварити чашечку ароматної кави, загорнутися в плед на дивані і подивитися мотивуючий фільм, який надихне на нові вчинки і звершення.

Читайте також: 10 кращих фільмів для жінок, які добре дивитися восени.

  1. «Сильна жінка» — фільм про те, як не втратити свою гідність, рухаючись до наміченої мети, при цьому, будучи недосконалою, роблячи помилки, не здаватися. Головна героїня Беверлі Д ‘ Онофріо, що володіє талантом письменника і мріє ним стати, в 15 років закохується. Через час вона дізнається, що вагітна від свого обранця. Завдяки витримці, таланту, внутрішнього стрижня вона не здалася і змогла виростити сина поодинці і написати книгу. Фільм надихне тих, кому важливо не втратити себе у вирі життєвих обставин.
  2. «Ерін Брокович». Головна героїня Ерін Брокович, яку чудово зіграла Джулія Робертс, залишилася без роботи. При цьому вона одна виховує трьох дітей. Але вона не впадає у відчай і вірить у краще. Адвоката Еда Мэзри, який врізався в її автомобіль, вона змушує прийняти себе на роботу в його адвокатське агентство. За перше доручену їй справу вона береться з повною відповідальністю, хоча гонорар їй не належить. Ерін виявляє, що величезна корпорація за рахунок випуску своїх товарів забруднює навколишнє середовище. Вона доводить справу до судового розгляду, де домагається матеріальної компенсації всім жителям району. Мотивуючий фільм демонструє, як, завдяки щирості, наполегливості, уваги до людей можна домогтися не тільки самореалізації, але і хороших грошей.
  3. «Ділова дівчина». Тесс Мак Гіл вже 30 років. За спиною безліч місць робіт, де їй не вдавалося надовго затриматися і колосальне прагнення до самовдосконалення. Тепер вона влаштувалася на роботу, де є перспектива професійного росту. Тесс, яку відіграє Мелані Гріффіт, приходить блискуча ідея, яку вона озвучує своєї начальниці. Але бос розкритикувала план Тесс. Через деякий час з’ясовується, що начальниця видала ідею Тесс за свою. Тесс поодинці, при ризикових обставин, реалізує за спиною боса свою ідею. Фільм надихає на нові звершення та реалізацію задуманого всупереч усьому: внутрішнім і зовнішнім обставинам. Вчить вірити у свої сили і використати свій шанс.
  4. «Їж, молися, люби». 32-річна заміжня Елізабет — головна героїня, втрачає смак до життя, вона знаходиться в депресивному стані, ніщо її не радує. Заплутавшись в одноманітності, вона вирішує змінити своє життя. Вона розлучається і заводить роман з Девідом, але полегшення не настає. Між Ліз і Девідом відбувається діалог, який спонукає Ліз до дій. Коли Девід каже: « Перестань весь час чогось чекати, дій!» Ці мотивуючі слова змушують Елізабет зрушити з місця, і вона відправляється в подорож. Там вона заново пізнає себе, відкриває незвідані грані, наповнюється духовністю і знаходить душевну рівновагу. Подивившись фільм, варто задуматися про своє життя і зробити, подібно Ліз, своє життя яскравіше, різноманітніше. Не потрібно упускати можливості, які дозволяють наповнити кожен день новими емоціями.
  5. «Красуня». Кожна дівчинка в дитинстві мріє про принца на білому коні. Але дівчині Вів’єн не пощастило: вона не принцеса, а повія. Але у неї є мета — вона хоче вчитися. Одного разу її знімає фінансовий магнат і вранці пропонує їй за пристойні гроші супроводжувати його весь тиждень. Коли тиждень підходила до кінця кожен зрозумів: це любов…Але доб’ється Вів’єн наміченої мети? Фільм вчить вірити і ніколи не здаватися.
  6. «Гордість і упередження». Дії розгортаються в Англії в кінці XVIII століття. Лизи виросла в родині, де, крім неї є ще чотири сестри. Її батьки ламають голову над тим, як вдало видати дочок заміж. По сусідству з’являється молодий чоловік містер Бінглі. В його оточенні є безліч джентльменів, які з радістю подарують увагою сестер Беннет. Елізабет знайомиться з гордим, зарозумілим, але гарним та благородним містером Дарсі. Між ними постійно відбуваються неабиякі пристрасті, які можуть призвести як до кохання, так і до ненависті…Після перегляду фільму хочеться щось змінити в собі, ставати кращими, добрішими.
  7. «Ще одна з роду Болейн». В основу фільму лягли історичні події початку 16 століття, що відбуваються в Англії. Король Генріх VIII ніяк не дочекається народження спадкоємця: дружина не може народити йому. У маєтку Болейн, куди король приїхав пополювати, він знайомитися з чарівними дівчатами — сестрами. Одна з них, старша, — прагматична і розумна, а молодша, яка нещодавно вийшла заміж, добра і ніжна. Кожна опиниться в ліжку короля і між сестрами розгориться боротьба за увагу короля і царський трон. Мета у сестер одна — народити спадкоємця короля. Але варто переступати через усе святе, через родинні узи заради досягнення мети?
  8. «Секрет». Лунь — учень Тамканской школи і обдарований піаніст, одного разу почув у стінах школи незвичайну мелодію. Автором шалено красивою музики виявляється чарівна дівчина Юй. Лунь намагається з’ясувати, що за мелодію грала дівчина, але вона лише відповідає, що це секрет. Фільм показує, що створене нашою свідомістю втілюється в життя. Будь то мелодія або бажане щастя, достаток або душевна гармонія, створена нашими думками, в нашій голові. Який шедевр життя ви створите для себе, вирішувати вам.
  9. «Передай далі». Фільм розкриває способи досягнення успіху. Світові лідери сучасності розкривають свої секрети перемог. Кінозірки, знамениті спортсмени, спікери, винахідники, маркетингові гуру і автори бестселерів зібралися разом, щоб поділитися перевіреними потужними способами досягнення намічених цілей. Вони розповідають, як можна зробити своє життя, наповнену багатством, успіхом, щастям, натхненням. Можливо, подивившись цей фільм, і ви надихнути і загоритесь реалізацією своєї ідеї, яка приведе вас до щастя і успіху.
  10. «Сім життів». З вини Бена Томаса сталася аварія, де загинула його дівчина і ще 6 людей. Бен вирішує здійснювати протягом 7 днів добрі справи, які змінять життя людей на краще — це його плата за 7 жертв, за його спокута гріха. Фільм потрібно додивитися до кінця, там вся розв’язка. 7 життів, яким судилося померти волею долі (сліпий музикант, дівчина з хворим серцем, хвора цирозом печінки) були врятовані. Фільм оповідає про відповідальність, за якої знаходяться співчуття, любов, жертовність та милосердя.

Автор: Наталі.

Жіночий сайт. Всі права захищені. © 2015