10 найбільш корисних додатків для туристів на Айфон і Айпад

Під час подорожей, навіть ретельно спланованих, на нашому шляху з’являються непередбачені перешкоди — такі, як: де заправити автомобіль, де краще поїсти, що подивитися, збилися зі шляху і т. д. Завдяки сучасним технологіям, вирішити їх можна в лічені хвилини.Вам необхідно всього лише завантажити декілька корисних додатків на ваш iPhone або iPad.
10 найбільш корисних туристичних додатків для iPhone і iPad

 • Redigo

Будь-яка подорож починається з планування: куди поїхати, де зупинитися, що подивитися і т. д. А додаток Redigo-це компактний гід по всім країнам світу у вашому телефоні.

Тут ви знайдете всю необхідну інформацію для мандрівника:

 1. Довідкова інформація про країну: часовий пояс, мову, віза, грошова одиниця і т. п.
 2. Основні розваги і пам’ятки.
 3. Розмовник на 7-ми іноземних мовах.
 4. Афіша актуальних подій.
 5. Офлайн-карти.
 6. Бронювання авіаквитків.
 7. Визначення місця поблизу і т. д.
 • TripAdvisor

У цьому додатку ви знайдете 75 мільйонів відгуків про готелях, ресторанах, різноманітних розвагах знаходяться в різних куточках світу. Наклейку цього додатка можна побачити на вітринах багатьох європейських магазинів, а це означає, що це місце стало кращим в місті за результатами інтернет-голосування.

З допомогою TripAdvisor ви зможете:

 1. Подивитися мільйони відгуків, фотографій і думок самих мандрівників про те чи іншому місці.
 2. Знайти кращі готелі, навіть ті, які є володарями нагороди Travellers’ Choice.
 3. Знайти ресторани, які підходять вам по ціновій категорії, за типом їжі. Оцінити їх рівень обслуговування за відгуками відвідувачів.
 4. За допомогою функції «Поруч зі мною» ви зможете ввести адресу і знайти найближчі до вас цікавлять вас закладу.
 5. Функція TripAdvisorFlights допоможе вам знайти найкращі пропозиції авіаперевізників.
 6. Ви можете спілкуватися на форумі з мандрівниками, додавати свої коментарі та фотографії.
 • Booking.com

Після того як ви вибрали маршрут подорожі, необхідно визначиться з місцем проживання. Хтось любить забронювати номер у готелі завчасно, а хтось шукає місце для нічлігу вже на місці. Як би те ні було, мати під рукою адреси найближчих готелів, хостелів або гестхаусов не поміщає. Крім того, Booking.сомпозволяет вам не тільки знайти підходящий готель, але і він-лайн забронювати номер, провести оплату та підтвердження.

 • FlightTrackPro

Ідеальне додаток для тих, хто часто літає. З його допомогою, з величезної кількості авіарейсів, маршрутів і компаній ви зможете легко вибрати саме той, який ідеально вам підходить. FlightTrackPro допоможе вам знайти авіарейс, який буде відповідати всім вашим критеріям: пункт призначення, тип рейсу, дата вильоту. Літаки можна відслідковувати на карті світу в реальному часі.

Якщо ви вводите номер рейсу, програма за пару днів до рейсу повідомить вам у якому аеропорту і коли починається реєстрація. Ви зможете показати карту терміналу, з якого летите і куди прилітаєте, схему розташування місць в літаку.

 • Gas’; Go

Якщо ви вирішили подорожувати на автомобілі, то це додаток буде для вас просто необхідним. З його допомогою ви зможете знайти найближчу автозаправку легко і швидко. Ввівши адресу вашого місцезнаходження, додаток на карті покаже вам найближчі автозаправки і їх цінову категорію.

Єдиний мінус цієї програми в тому, що воно не русифіковане, однак Gas’; Go має досить інтуїтивний зрозумілий інтерфейс, тому складнощі в його освоєнні виникнути не повинно.

 • TheWeatherChannel

Цей додаток дає можливість визначити погодні умови в будь-якій точці світу. Якщо ви зібралися подивитися замки Європи, то, напевно, хочете, щоб погода під час екскурсії була чудовою. Дане застосування допоможе вам заздалегідь дізнатися, яка погода буде там в той чи інший день.

Крім цього,TheWeatherChannel має безліч корисних налаштувань, дозволяють вам відстежувати погодні умови в будь-якій точці світу в режимі реального часу.

 • Currency

Це програма — конвертер валют, яке допоможе вам легко орієнтуватися в локальних цінах. Усього за пару кліків ви зможете легко перевести рублі в долари, долари в євро і т. п.

 • WordLens

Універсальний перекладач, який допоможе вам легко розібратися в туристичних покажчиках, оголошеннях, цінниках, афішах, меню і т. д. Якщо ви не знаєте державну мову країни, з якої ви збираєтеся подорожувати, той цей додаток стане вашим незамінним другом.

Вам навіть не треба набирати необхідні фрази, достатньо просто навести камеру і програма сама проаналізує текст і переведе його.

 • WiFiMapPro

Дуже корисна штука, коли вам терміново потрібен доступ в Інтернет. Адже не завжди є час бігати в пошуку готелю чи ресторану з безкоштовною мережею, а WiFiMapPro допоможе вам у лічені секунди знайти найближчі точки доступу до мережі.

Щоб працювати в офлайн режимі, вам необхідно всього лише попередньо завантажити карту вашої подорожі.

 • TravelPocket

Якщо ви любите подорожувати, але при цьому не хочете виходити за рамки запланованого бюджету, дана програма стане вашим незамінним помічником.

Інтерфейс програми адаптований для швидких записів всіх витрат під час поїздки: транспорт, проживання, їжа, розваги, подарунки. Для початку роботи вам всього лише необхідно створити новий запис і внести суму свого бюджету.

Всі ці програми ви можете безкоштовно завантажити на свій iPhone або iPad на сервісі AppleStore.

Автор: Наталі.

Жіночий сайт. Всі права захищені. © 2015