25 кадр, щоб кинути палити — реально працює! Відгуки безкоштовно

Незважаючи на те, що про шкоду куріння розповідається по телебаченню, радіо, в газетах і журналах, і навіть на уроках в школі, ця шкідлива звичка дуже поширена в нашій країні. Існує велика кількість різноманітних способів кинути палити. Але самим новим і усе більш популярним є 25-й кадр. (дивіться також статтю про ефективність схуднення за методом 25 кадр)

Зміст статті:

 • Чому курити шкідливо?
 • Програма «25 кадр»: що це і як вона працює?
 • Плюси і мінуси програми
 • Відгуки з форумів

Трохи про шкоду куріння

Всі знають про шкоду куріння. Але мало хто знає, на скільки, серйозної шкоди організму воно завдає. Умовно шкоду куріння можна розділити на три пункти:

1. Сигарети вбивають ваше здоров’я:

 • Якщо ви кожен день будете викурювати пачку сигарет, то за рік отримаєте опромінення близько 500 рентген;
 • Сигарета тліє при температурі близько 1000 градусів. Уявіть, що відбувається з вашими легкими, коли ви вдихаєте такий гарячий дим;
 • Через сім секунд після початку куріння ваш мозок починає реагувати на нікотин (відбувається спазм судин).

2. Куріння нищить здоров’я дорогих вам людей:

 • Всі, хто знаходиться на відстані витягнутої руки від вас, є пасивними курцями. Організм некурящого людини на нікотин реагує більш гостро, оскільки він не звик. Майже три тисячі новонароджених дітей піддаються синдрому раптової дитячої смертності, а все тому, що недалеко від дитини розташувався курець.
 • На сьогоднішній день причиною викидня у молодих мам, є саме те, що вони були пасивними курцями. Імпотенція і чоловіче безпліддя — це та плата, яку віддадуть близькі люди за ваше нікотинове задоволення.

3. Факти і цифри:

 • Одна цигарка містить близько 4000 тисяч хімічних сполук, 40 з них можуть викликати рак легенів;
 • У 90% випадків раку легенів причиною є паління. А в навантаження часто ще виникають проблеми з серцем і бронхіт;
 • У 45% випадків безплідними є саме жінки, що палять.

Перш ніж розпалити сигаретку, задумайтеся про ту ціну, яку ви заплатите за це невелике нікотинове задоволення!

Програма «25 кадр» і як вона працює

Однією з найбільш популярних психологічних методик боротьби з курінням є «25 кадр». Науково доведено, що людина в секунду може сприймати тільки 24 кадру. А 25 кадр діє на підсвідомість людини, і може допомогти позбутися різноманітних проблем (куріння, алкоголізм, зайва вага). Спочатку метод 25 кадру розроблявся в рекламних цілях. Однак зараз багато країн світу заборонили на законодавчому рівні використовувати його для реклами.

Кинути палити за допомогою програми «25 кадр» — просто і легко. Вам всього лише необхідно встановити спеціальну програму на ваш комп’ютер і щодня її переглядати. Адже вже давно відомо, що людський мозок має здатність самонавчання, а людська підсвідомість контролює всі функції організму. Деякі вчені, що б пробитися до людської підсвідомості використовували гіпноз і медитацію, інші скористалися функцією самонавчання. Саме так і працює програма «25-й кадр» проти куріння.

Принцип роботи 25 кадру: людині дуже швидко показують заздалегідь підготовлені антикурительные картинки, за допомогою яких він зовсім втрачає бажання палити, до цієї звички у нього виникає відраза і через деякий час її повне відторгнення організмом.

Саме позитивне в цьому те, що цю програму можна завантажити в інтернеті, при цьому абсолютно безкоштовно! Вам потрібно зайти на сторінку будь-якого пошукача і ввести: «25 кадр кинути палити скачати безкоштовно», і Вам залишається лише завантажити програму на комп’ютер і встановити її!

Що б використання цієї програми було ефективним, її потрібно використовувати в перший тиждень лікування 3-4 рази на день за 15-20 мнуть, на другий тижня кількість переглядів можна зменшити 2-3 по 10-15 хвилин.

І пам’ятайте, що крім використання програми, людина сама повинна захотіти кинути цю шкідливу звичку і морально для цього підготуватися.

Переваги та недоліки програми «25 кадр» у боротьбі з курінням

Як і будь-які інші медикаментозні або народні засоби, цей спосіб кинути палити також має свої плюси і мінуси.

Перевага: з програмою можна працювати навіть не підозрюючи про це. Ви можете грати в ігри, дивитися фільм, чи просто переглядати необхідну інформацію, а програма буде працювати. Якщо добре придивитися ви зможете помітити, легке швидке миготіння. Візуально ви не зможете розгледіти зображення на 25 кадрі, а ось ваше підсвідомість, як самий потужний комп’ютер вже прочитає необхідну інформацію, і замінить ваш приємний спосіб куріння на більш реалістичну інформацію.

Недолік: Психологи не рекомендують використовувати даний метод людям з порушеною психікою, оскільки він може тільки погіршити ситуацію.

Як би там не було, метод 25-го кадру потрібно використовувати дуже обережно, адже людська підсвідомість малоизученно, і зруйнувати його досить просто. А ось на відновлення може знадобитися дуже багато часу.

Відгуки з форумів від людей, які кинули курити за допомогою програми «25 кадр»

Ігор:

Що б кинути курити, необхідний хороший поштовх. Саме ця методика стала для мене цим поштовхом. Вже півтора року як зав’язав.

Віолетта:

Палити кидала за допомогою нового методу 25 кадр, кинув моментально. Спасибі авторам.

Катерина:

Громадяни схаменіться! 25 кадр — це казка, найбільша афера сучасності. Якщо сам не захочеш кинути цю шкідливу звичку, то ніяка програма тобі не допоможе!

Олег:

Я завзятий курець. Але коли виникли проблеми зі здоров’ям, питання стало руба. Я перепробував безліч різних методик. Але не одна не допомогла, то сила волі слабка, то ці способи не діють. Вирішив спробувати метод 25 кадру. Результат мене здивував! Нарешті-то я кинув цю шкідливу звичку.

Автор: Наталі.

Жіночий сайт. Всі права захищені. © 2015