5 найбільш модних жіночих автомобілів в 2012 році

Ритм життя сучасного міста і тенденції в суспільстві все більше сприяють тому, що жінка сідати за кермо. Адже їй потрібно встигнути зробити всі і скрізь: відвезти дитину в школу або садок, встигнути на роботу, на заняття в спортзалі, за покупками і сотні інших речей. Природно, власне засіб пересування у багато полегшує життя.

І звичайно у жінок є свої переваги купівлі автомобіля-це далеко не тільки вибір кольору. Сучасні жінки набагато краще розбираються в автомобілях, і їх вибір часто диктується зручністю і практичністю певної моделі авто. Важливим моментом є і ціна, жінки в більшості воліють бюджетні варіанти.

Рейтинг 5 жіночих авто виглядає так:

Номер 5.

5-е місце в ньому займає Volvo XC 90. Примітно те, що ця модель розроблена жінкою. А хто ж краще знає, чого хоче жінка крім її самої? Бути може, вибір пов’язаний з тим, що дівчата прагнуть домінувати в цьому світі, показують за допомогою машини, що вони сильні і все витримають. Вольво XC 90 вибір владних і цілеспрямованих жінок, які, однак, тільки хочуть здаватися сильними та успішними.

Volvo XC90-улюбленець жінок

Номер 4.

На четвертому місці Toyota Corolla. Хороший практичний варіант за демократичною ціною, що відрізняється надійністю і легкістю в експлуатації. Хороший вибір для впевненої в собі, що відбулася в житті дівчини, яку не треба нічого нікому доводити, адже вона вже довела все, що хотіла, сама собі.

Тойота Королла-вибір відбулася дівчата

Номер 3.

Mitsubishi Lancer. Легкий, швидкий, маневрений автомобіль. Прекрасний вибір для молодих душею і не всі випробували в житті. У таких дівчат все ще попереду!)

Лансер-вибір дівчат з великими планами на майбутнє!


Номер 2.

BMW 5-series. Не дивлячись на значний зовнішній вигляд і гобаритность, він користується великою популярністю. Вибір дуже практичних дівчат і цілеспрямованих. Вони йдуть напролом до своїх цілей, в міру егоїстичні, впевнені в собі, не звикли рахуватися з думкою оточуючих.

БМВ — вибір практичних і целлеустремленных

Номер 1.

Найпопулярнішим жіночим автомобілем виявився Fiat 500. Італієць, який підкорив жіночі серця. Це вибір простих милих і доброзичливих дівчат. Часто їх вважають за краще творчі натури, домогосподарки, любителі спокою і в той же час в душі мріють про казкових подорожі.

Вибір любительок подорожей!

Фіат-для цінителів розміреного щастя

А який автомобіль 2012 року Ви вважаєте найбільш модним, стильним і чому?)

Автор: Наталі.

Жіночий сайт. Всі права захищені. © 2015