7 способів, як принести задоволення чоловікові: поради

Сьогодні я вам розповім, як можна навчитися правильно доставити чоловікові задоволення різними способами. Але перед тим, як підійти безпосередньо до опису цих способів, давайте спочатку вдумаймося в цю фразу — «принести задоволення чоловікові». Ключове слово тут — доставити, тобто поділитися тим, що є у вас з коханим чоловіком. Вдумалися? Йдемо далі.

Найголовнішою умовою, дотримання якого обов’язкове для того, щоб доставити чоловікові найбільше задоволення, є щира любов до вашому чоловікові і бажання поділитися з ним цією любов’ю. Не проста закоханість, а саме любов, максимум вашої любові.

 

Ну, тепер почнемо.

1) Спосіб перший.Еротичний масаж в ліжку, тобто ласки.

Цією можливістю доставити задоволення вашому коханому не слід нехтувати.Чоловік — сильна істота. Вдень він працює, заробляє для сім’ї гроші, зосереджується, мобілізується фізично і психічно на роботі, якою б важкою вона не була. А будинок для будь-якого чоловіка — це в першу чергу сімейний затишок, спокій, любов жінки і можливість розслабитися після напруженої роботи, скинути часом величезну напругу приємним способом.

Техніка еротичного масажу. Рекомендується роздягтися до гола обом партнерам. Чоловік лягає в ліжко на живіт. А жінка сідає на нього зверху і робить йому масаж спершу легкими погладжуваннями руками по спині протягом 5 хвилин. Потім підключаються інші частини тіла — груди, сідниці, статеві губи. Жінка повинна зробити такий масаж всім своїм тілом, тоді ефект від нього буде набагато вище. Поступово слід нарощувати інтенсивність рухів та близькість тіл, щоб еротичний масаж перевести в секс. Після 15 хвилин такого масажу чоловік зазвичай забуває про свої проблеми, отримує хороший заряд бадьорості і максимум задоволення, і збуджується для продовження сексу. Потім чоловік перевертається, жінка мовою стимулює його соски, можна також посмоктувати мочку вуха або навіть всю вушну раковину, підборіддя, нижню губу. Все це буде попередніми ласками перед сексуальною близькістю.

Увага: якщо ви відчуваєте, що чоловік дуже сильно втомився і не бажає далі займатися сексом, рекомендуємо навпаки, інтенсивність такого еротичного масажу поступово зменшувати, переходячи в прості погладжування руками, щоб чоловік поступово заснув. У будь-якому випадку у нього в пам’яті перед сном залишиться тепло вашого тіла і ваша любов до нього.

 

2) другий Спосіб.Задоволення від роботи руками.

Цей спосіб принести задоволення чоловікові руками означає виконати йому мастурбацію. Бувають такі ситуації, коли чоловік пристрасно бажає інтимної близькості, а у жінки — критичні дні, або вагітність на пізніх термінах. Але і в таких випадках ви також зможете доставити задоволення вашому коханому чоловікові.Отже, візьміть член чоловіка відразу під голівкою в одну руку м’яко, але міцно. І робіть ритмічні рухи своєю рукою вгору-вниз, пересуваючи крайню плоть уздовж члена. Часом рекомендується працювати ротом, щоб задоволення у чоловіка піднялася на самий максимум, а мовою натискати на область вуздечки, щоб посилити його порушення.

Увага: не можна здавлювати член сильно, не можна занадто натягувати шкіру крайньої плоті при русі руки до основи члена, так як пережимаються нервові закінчення ерогенних зон і у чоловіка може знижуватися збудження. Паралельно ви можете гладити вашого чоловіка іншою рукою по голові (вони це люблять), по животу, особливо по низу живота, або робити анальну стимуляцію (спосіб четвертий — див. далі). Обов’язково треба чоловікові говорити як ви його дуже любите, який він самий-самий і т. д.

Важливо: як тільки чоловік почне кінчати, продовжуйте руху ще протягом 5 секунд, а потім знижуйте частоту рухів протягом наступних п’яти секунд і потім зупиняйтеся. Момент зупинки краще всього визначити, коли чоловік перестане напружуватися, перестане випускати сперму і різко розслабиться — у цей момент ви повинні зупинитися.

І найголовніше — не забувайте про слова любові.

 

3) Спосіб третій. Анальний задоволення.

Деякі чоловіки отримують неймовірно сильне, незабутнє задоволення, коли їм роблять масаж простати через анальний отвір.

Увага: попередньо обов’язково обговоріть з вашим чоловіком цей спосіб, може бути він не хоче цього?

Важливо: чоловікові необхідно виконати клізму перед проведенням цієї процедури. А жінці — змастити палець в вазеліні або будь-якому кремі, щоб не завдати чоловікові біль. І найголовніше — нігті жінки повинні бути коротко стрижене, інакше ви просто пошкодите слизову прямої кишки вашого чоловіка і йому доведеться звертатися до проктолога.

Техніка анального стимулювання простати проста: ви змащуєте палець у вазеліні, змащуєте їм спочатку анальний отвір чоловіки і потім плавно вводите його в задній прохід. Простата знаходиться кпереди від прямої кишки, тобто між прямою кишкою і сечовим міхуром. Ви можете її знайти — вона виглядає під пальцем як округлий еластичний горішок приблизно до 2-3 см в діаметрі. Сам процес стимулювання простати теж нескладний — пальцем гладимо її від периферії до центру, не сильно натискаючи на неї (тільки не сильно!). Такі стимуляції можуть доставити чоловікові дуже сильне, найвище задоволення, особливо якщо поєднувати цей процес з другим способом, тобто зі стимуляцією руками (мастурбацією).

 

4) Спосіб четвертий.Секс.

Щоб доставити вашому чоловікові найбільше секс-задоволення в ліжку, необхідно визначитися, яку вибрати позу і який настрій у вашого чоловіка.

А) Якщо ви відчуваєте своє домінування над чоловіком, наприклад, коли він злегка втомлений після роботи, коли ви пристрасно бажаєте сексу і він вам віддає ініціативу — вибирайте позу зверху.

Техніка. Чоловік лежить на спині. Жінка розташовується зверху, сидячи обличчям до голови чоловіка. Іноді жінкам подобається сидіти обличчям до ніг чоловіка, але в цьому випадку його статевий член знаходиться в більшій напрузі і він отримує менше сексуального задоволення. Так що знаходимось зверху-кпереди.Можна також перебувати в глибокому присяд, той не сидіти на колінах, а стояти на ступнях присяд і здійснювати таким чином руху своїм тазом. Багатьох чоловіків таке положення неймовірно сильно збуджує, і вони можуть отримати таким чином величезне задоволення. Але для жінки така поза досить важка, так як доводиться контролювати перебування члена в піхву, при цьому напружувати м’язи ніг, щоб постійно перебувати в глибокому присяд. Що ж робити, доведеться тренуватися протягом місяця — присідати по 20-30-50 раз кожен день, щоб ваш чоловік отримав незабутні емоції! До речі, жінка може і повинна спробувати різні пози для досягнення оргазму.

 

Б) Якщо ви відчуваєте, що чоловік виглядає як лев, як самець, прагне знаходитися зверху, то ваша задача — показати свою слабкість, своє безсилля, свою підвладність вашому коханому чоловікові. Якщо він рухається, не заважайте йому, нехай він здійснює будь-які рухи, адже він у цьому положенні — ваш господар. Жінка знаходиться в позі лежачи на спині, вона може розпластатися в ліжку, розкинувши руки в сторони і вгору, піднявши свою груди, надавши чоловікові провідну роль, і трохи стогнати, показуючи, як чоловік її сильно збуджує. Або стояти в колінно-ліктьову позу, щоб чоловік був позаду, і також надати чоловікові можливість все робити самому. Не затягуйте з оргазмом, просто віддайте своє тіло накочує хвилі оргазму, емоційно офарбивши його прихід.Можете не сумніватися, що чоловік у такій ситуації може отримати навіть більше, просто величезне задоволення, ніж тоді, коли ви зверху. Адже в цій ситуації він, як справжній самець, як лев, задовольнив свою самку. Він це зробив! Він може! Він — о-го-го! Психологічне задоволення і гордість за себе і свої сили в цьому випадку нашаровується на фізичне задоволення, що відбувається в момент еякуляції, і чоловік може отримати справді максимальне, неземне задоволення. А доставила йому його насправді хто? Його жінка, тобто Ви.

 

 

5) Спосіб п’ятий.Поцілунки.

Як можна доставити чоловікові максимум задоволення поцілунком? І чи можна взагалі?Насправді чоловіки не так чутливі до поцілунків, як жінки. Це пов’язано з тим, що ерогенні зони у чоловіка на тілі не такі чутливі, так їх і не так багато, як у жінки. Однак, якщо жінка використовує поцілунки як додаткові ласки під час стимуляції руками, під час сексу, розташовуючись зверху, тобто домінуючи, це може тільки посилити збудження у чоловіка і підняти його до небес. Тільки цілувати в цьому випадку треба безпосередньо в губи, можна злегка відтягнути нижню губу чоловіки або ж обхопити обидві його губи і потихеньку відпускати їх, потім знову обхопити і поступово відпускати. Якщо ж домінує чоловік — цього робити не треба, так як йому це просто не сподобається. Нехай він домінує і буде господарем становища.

 

6) Спосіб шостий. Оральне задоволення, тобто попросту — мінет.

Як навчитися його правильно виконувати — ви зможете докладно прочитати в цій статті — «як правильно зробити чоловікові незабутній мине». Рекомендації в цій статті, складені з урахуванням побажань десятків чоловіків, так що прислухайтеся до порад, пропонованих там.

 

7) Спосіб сьомий (рада).Експерименти.

Майже всі чоловіки полігамні від своєї природи. Тобто, чоловік як самець, прагне наробити якомога більше дітей від різних жінок (принаймні, саме так кажуть психологи). Завдання жінки в цьому випадку — не бути постійно однаковою, змінюватися, експериментувати, одягатися в різні сексуальні одягу, привносити нову родзинку в сексуальні відносини. Особливо це актуально для чоловіків у віці від 30 до 45 років, чоловіків активних шукачів, які прожили в родині вже 7-10 років і звиклих до своєї жінки. Не давайте вашому чоловікові звикнути до вас в сексі! І тоді і він, і ви будете отримувати максимум задоволення від спілкування в ліжку.

І в ув’язненні хотілося б ще раз нагадати: справжнє, найвище задоволення чоловік може отримати від вас тільки тоді, коли ви любите один одного настільки сильно, що довіряєте один одному найпотаємніші мрії і таємниці, вірите один в одного, не можете жити один без одного. Саме в цьому випадку у чоловіка поєднуються всі види задоволень — і фізична, тобто сексуальне, психологічне, душевне, з’єднуючись разом в неземну насолоду від близькості з вами.

І тоді ваша взаємна любов буде тільки посилюватися.

До речі, постійний партнер — це не тільки подібні почуття вищої насолоди, але і впевненість у своєму здоров’ї (детальніше дивитися про гострокінцеві кондиломи).

P. S. Всі, хто бажає відписатися в коментарях — висловіть свою думку про статтю і поділіться вашими способами догоджання ваших чоловіків.

 

Дівчатка, записуємося: http://vk.com/sebenazametkusite

Марія Іванова спеціально для жіночого сайту Sebe-na-zametku.ru

Жіночий сайт. Всі права захищені. © 2015