8 причин, чому чоловіки йдуть із сім’ї — чому чоловіки кидають сім’ю?

Як співається в одній відомій багатьом, пісні: «Найголовніше погода в будинку…», і створює цю погоду — жінка. Саме від її мудрості та хитрості залежить атмосфера будинку. І, якщо чоловік пішов з сім’ї, то в цьому почасти винна сама жінка. Щоб запобігти відхід з сім’ї глави сімейства, заздалегідь проаналізуйте свої стосунки і зробіть «роботу над помилками» — може, все-таки ще не пізно зберегти шлюб і спокій в родині.

Читайте також: Син росте без батька, або як матері-одиначці виховати сина справжнім чоловіком.

Вислухавши безліч оповідань чоловіків, що пішли з сім’ї, можна виділити 8 основних причин цього вчинку:

 1. Втрата інтересу до жінки
  Після декількох років спільного життя пристрасть згасає, засмоктує робота, побут. Сімейне життя стає схожою на «день бабака». Потрібно внести щось нове, яскраве, що викликає сплеск позитивних емоцій. Наприклад, влаштувати романтичну вечерю, придбати квитки на матч улюбленої команди чоловіка і т. д. Читайте також: Як залишатися загадкою для чоловіка і зміцнювати відносини?
 2. Відсутність сексуальних відносин
  Для чоловіків секс — мало не верхня щабель у сімейних відносинах. Задоволений сексуально чоловік ніколи не подивиться «наліво» і виконає майже будь-яку примху дружини. Але сексуальне життя повинна бути різноманітною. Секс за графіком — теж не варіант.
  Як каже один чоловік: «Жінка бачить прояв любові в подарованих їй матеріальних цінностях, а чоловік — у вигляді ласки і любові. Я хочу, щоб мене любили. Хочу, щоб дружина бачила в мені чоловіка, тоді сексуальне бажання завжди буде». Читайте також: Як повернути пристрасть у відносини?
 3. Матеріальні труднощі
  Всі чоловіки, рано чи пізно стикаються з проблемами матеріального характеру: втрата роботи, невелика зарплата і т. п. І якщо дружина в цей нелегкий момент замість того, щоб підтримати морально, підбадьорити, сказати, що все налагодитися, починає «пиляти» чоловіка, то сварка неминуча. В результаті у чоловіка «опускаються руки» взагалі щось робити, дружина з подвоєною силою вихлюпує на чоловіка своє невдоволення і все — кінець шлюбу. Мудра дружина, навпаки, з допомогою ласки теплих слів, підтримки зробить так, щоб у чоловіка з’явилися нові ідеї, нові горизонти і більш високий рівень доходу.
 4. Відмінності в характерах
  Різні погляди на життя, неповага один до одного, невміння стримувати свої емоції, небажання поступитися, сварки на побутовому ґрунті (не поставив на місце чашку, розкидав шкарпетки, чавкає за столом). Такі, здавалося б, дрібниці можуть послужити приводом для грандіозного і щоденного скандалу. І навіть самий люблячий чоловік з часом втомлюється від постійних скандалів, сварок і докорів. А чому б не сісти і мирно обговорити те, що кожного не влаштовує один в одному. Не замовчувати проблеми, а обговорювати їх і приходити до компромісу. Жінці потрібно постаратися зробити так, щоб чоловік з радістю повертався додому, щоб його не тягнуло до друзів, а в сім’ю — це запорука міцного шлюбу.
 5. Зовнішність жінки
  Деякі жінки в шлюбі перестають стежити за собою. Думають, заміж вийшла — тепер він від мене нікуди не дінеться. Розповніла фігура, сиве волосся, відсутність макіяжу — навряд чи це приваблює чоловіка до вас. Згадайте, якою красунею ви були до заміжжя. Візьміть себе в руки і приведіть в порядок. Від доглянутою, квітучої жінки, яка може йти на компроміси і любить свого чоловіка, чоловік ніколи не піде.
 6. Сімейні цінності
  Жінка в шлюбі повинна вміти знаходити спільну мову з родичами чоловіка. Якщо свекруха буде на вашій стороні, стане вашим союзником, то 20% успіху в подружньому житті ви вже будете мати. А якщо ваші відносини з чоловіком і так «тримаються на волосині», так тут ще й його мама «масла у вогонь підливає», то все — шлюбу кінець. Навчіться ладити з матір’ю вашого чоловіка, з іншими його родичами (братами, сестрами), тоді навіть при ваших сімейних розбіжності вони будуть прагнути помирити вас.
 7. Чоловік-лідер
  Не забувайте, що за своєю суттю чоловік — лідер. Якщо дружина не бажає зробити поступку чоловікові ні в чому, постійно наполягає на своєму, то чоловік, або перетворитися на «ганчірку» або просто чоловік захоче піти з сім’ї. Дайте йому відчути, що він — чоловік, він — переможець, він головний у сім’ї. Не забувайте, що в родині чоловік — голова, а жінка — шия, куди шия поверне, туди і кинеться голова.
 8. Зрада
  Це чи не остання причина в основному списку. За статистикою лише 10 % подружніх пар розпадаються саме у зв’язку з цією причиною. Хоча, якщо подивитися в суть проблеми, зрада не виникає просто так, на рівному місці, це результат незадоволеності одного з партнерів в сімейному житті.

Покинуті жінки часто задаються питанням, чому чоловіки кидають сім’ю. Ось історія однієї з них. З її розповіді видно, які вона допустила помилки і, можливо, проаналізувавши ситуацію, вона ще зможе повернути собі чоловіка і батька своїм дітям.

Ольга: Чоловік знайшов собі іншу. Вже два місяці з нею гуляє. Збирається знімати з неї квартиру і сказав, що подає на розлучення. Каже, що коханка тут ні при чому, що збирався піти з сім’ї ще два роки тому. Визнаю, багато в чому винна: часто пиляла, в сексі гармонії не було. Він зі мною навіть виходити нікуди не хоче — соромиться. Я після пологів сильно поправилася і з трьома дітьми зовсім занедбала, перетворилася в зачуханку. А він може собі дозволити після роботи пиво попити, спокійно спати ночами — йому ж на роботу! А я бігаю півночі до маленькій дитині — адже я сиджу вдома! Так що, дівчата, цінуйте те, що маєте…

Виходячи заміж, ще «на березі» обговоріть з майбутнім чоловіком усі принципові питання, з чим ви можете миритися, а з чим ніколи не змириться.

І якщо вже створили сім’ю по любові, то зумійте зберегти ці стосунки, додаючи в них тепло, довіру і турботу.

А які причини відходу чоловіка з родини відомі Вам? Ми будемо вдячні за Вашу думку!

Автор: Наталі.

Жіночий сайт. Всі права захищені. © 2015