Чи можна позбутися невинності тампоном?

Дивлячись на свою дочку-підлітка, з посмішкою на обличчі згадую всі проблеми і труднощі, з якими мені довелося зіткнутися в її віці. Особливу тривогу у дівчаток-підлітків зазвичай викликає менструація, з початком якої, дитяче незграбне тіло стрімко набуває округлі риси. Природно, колись маленька дівчинка починає вести себе зовсім інакше, ніж-то наслідуючи маму.

Днями дочка запитала, чи можна позбутися невинності тампоном? Такий нестандартний питання вона пояснила тим, що її подруги відвідують різні спортивні секції, а використовувати прокладки в «ці дні» не завжди комфортно і зручно, тому вони часто користуються тампонами. Дійсно, є ймовірність при неправильному поводженні з тампоном втратити цноту?

Чи можна позбутися невинності тампоном? Особливості жіночого організму.

Дівочої плівою прийнято вважати невелику складку слизової піхви, умовно розділяє зовнішні і внутрішні статеві органи. Пліва розташована не глибше, ніж 3 см від входу в піхву, представлена сполучною тканиною, з наявністю у ній м’язових пучків, нервових закінчень і кровоносних судин. Дівоча пліва може бути будь-якої форми (овальна, пластинчаста, бахромчата і т. д.), і призначена для захисту піхви від попадання в нього інфекції.

ВАЖЛИВО! У 4% дівчина спостерігається аплазія — відсутність дівочої пліви з народження, що є нормою.

Гігієнічні тампони — прекрасний винахід, яке щомісячно допомагає мільйонам жінок відчувати себе під час менструації так само комфортно, як і в звичайні дні. На відміну від прокладок, тампони не утрудняють руху, так як вводяться в піхву і практично не відчуваються.

Молоді дівчата, які вперше мають справу з тампонами, м’яко кажучи, насторожено ставляться до такого засобу гігієни, віддаючи перевагу не завжди зручним прокладкам. А побоювання юних осіб полягають у тому, що при введенні тампона можна втратити цноту. Справа в тому, що пліва у дівчаток має невеликий отвір, через який виходить менструальна кров, тому спочатку не є, так би мовити, «цілісним» освітою. Додатково до всього, висока еластичність пліви забезпечує безперешкодне введення тампона, діаметр якого занадто малий, щоб її пошкодити.

Чи можна позбутися невинності тампоном? Думку акушерів-гінекологів.

Розрив дівочої пліви (дефлорація) в більшості випадків відбувається при першому статевому акті, під час проникнення статевого члена в піхву. У деяких випадках пліва може зберігати свою цілісність навіть через кілька років регулярного статевого життя, завдяки своїй високій еластичності і розтяжності.

Грубо кажучи, для того, щоб втратити цноту, необхідно ввести в піхву «щось», відповідне 3-5 см в діаметрі. Під такий опис підходить чоловічий статевий орган, ніж звичайний тампон. Однак при неправильному підборі гігієнічного засобу, пошкодити незайману пліву тампоном цілком можливо. Це відбувається в тих випадках, коли молоді дівчата користуються «дорослими» тампонами, які набагато більше в діаметрі і розмірі.

Чи можна позбутися невинності тампоном? Скоріше «ні», ніж «так»?

Однозначно сказати, наскільки ймовірно втратити цноту за допомогою тампона, не зможе жоден фахівець. Так, на упаковці міні-тампонів може бути написано, що при їх використанні загрози розриву дівочої пліви практично немає. Крім того, виробник часто настійно не рекомендує використовувати дівам тампони великих розмірів, наприклад, і maxi super. І ще одне: жодна інструкція до використання тампонів не гарантує їх правильне введення. Це означає, що ймовірність пошкодження дівочої пліви тампоном все ж існує, але вона мізерно мала.

Відомо, що дівоча пліва може бути як щільної, так і тонкої, відрізнятися високою еластичністю або навпаки, легко рватися при неглибокому проникнення. Тому, однозначно відповісти, чи можна позбутися невинності тампоном, складно — все буде залежати від конкретного випадку, індивідуальних особливостей та інших факторів, що визначають даний ризик.

Як дізнатися, тампон порвав незайману пліву чи ні? Тільки без паніки.

Дівчата-підлітки, перебуваючи в такому юному віці, не завжди віддають звіт своїм діям. Найчастіше банальна цікавість і бажання експериментувати може обернутися проти, як буває, наприклад, при першому досвіді використання тампона.

Піхва у незайманих вузьке, тому неправильне введення тампона може викликати больові відчуття. Природно, що дівчина може в цей момент налякатися, подумавши, що порвала незайману пліву тампоном. Розвіяти сумніви на цей рахунок в силах тільки акушер-гінеколог, який при огляді легко визначить, незаймана вона чи ні.

Позбутися невинності тампоном малоймовірно, але можливо. Навіть якщо це трапиться, робити трагедію з-за втрати «невинності» нетрадиційним способом, не варто. Важливо підтримати молоду дівчину в такій нелегкій ситуації, пояснивши, що рано чи пізно це все одно сталося б.

Щоб уникнути виникнення ускладнень і різних неприємних моментів, пов’язаних з використанням тампонів в молодому віці, бажано не застосовувати їх як можна довше, замінивши гігієнічними прокладками.

Ссылка на основную публикацию