Чи варто жити з чоловіком заради дітей? Ваші історії

Для повноцінного розвитку і психологічного здоров’я дитині потрібна повна, дружна і міцна сім’я. Але що робити, якщо стосунки батьків не склалися, а пристрасть давно згасла, невже варто жити разом тільки заради дитини. Це питання хвилює багатьох, тому сьогодні ми вирішили розповісти Вам реальні історії з життя, а висновки робіть самі.

Чи варто жити з чоловіком тільки заради дітей? Думка психологів

Психолог-консультант Наталія Трушина:

Зберігати сім’ю заради дітей не варто однозначно. Тому що батьківство і шлюб — це абсолютно різні речі, і не треба їх плутати.
Як жінка, так і чоловік можуть бути прекрасними мамою і татом, навіть у тому випадку, якщо шлюб з тієї чи іншої причини розпався. А от якщо вони будуть продовжувати спільно жити тільки заради дітей, то в їх відносинах постійно відчуватиметься роздратування, що обов’язково позначиться і на дитині. Крім цього, фальшиве подружнє щастя буде заважати вам бути гарними батьками. А постійне роздратування і життя у брехні обов’язково переростуть в таке руйнівне почуття, як агресія. В результаті чого постраждає саме той маленький чоловік, якого ви так намагалися захистити.

Психолог Айгуль Жасулонова:

Жити або не жити разом заради дітей — вирішувати тільки подружжю. Але перед прийняттям такого важливого рішення необхідно зрозуміти кілька важливих речей. Ваші діти виростуть і почнуть жити власним життям. А що буде у вас? Адже, напевно, на вашому життєвому шляху зустрічалися такі люди, які часто хворіють, і намагаються маніпулювати цим своїми близьким. Чи Правильно те, що мати говорить своїм дітям «я заради вас жила з вашим батьком, а ви…». Чи ви хочете собі такого майбутнього? Чи все-таки варто спробувати налагодити своє особисте життя?

Психолог Марія Пугачова:

Перед прийняттям такого важливого рішення варто подумати про те, як воно позначиться на долі дитини. Примарна ілюзія щастя в майбутньому може викликати у нього почуття провини. Дитини буде мучити думка про те, що батьки страждають через нього. А в цьому постійні напружені відносини між батьками можуть стати причиною частих хвороб. Адже діти іноді не можуть словестно висловити свій протест, і сигналізують про нього своїми захворюваннями, необґрунтованими страхами і агресією. Тому слід пам’ятати: коли щасливі батьки, щасливий і їхня дитина. Не варто перекладати відповідальність за свої рішення на дітей.

А як Ви думаєте, чи варто жити з чоловіком заради дітей?

Автор: Наталі.

Жіночий сайт. Всі права захищені. © 2015