Чим зняти свербіж від укусу комара?

Множинні укуси москітів і комарів можуть представляти небезпеку для тих, хто має алергію на них, а також для дітей. Укус таких дрібних комах тягне невеликий біль, свербіж і почервоніння шкірного ділянки. При підвищеній чутливості шкіри людини до комарині укуси може з’являтися алергія у вигляді червоної висипки.

Щоб ситуація не погіршилася, фахівці рекомендують дотримуватись простих правил.

1. Варто стриматися і не чесати область укусу. Попередьте дитину, щоб він теж не чухав це місце до червоності, так як це призведе ще до більш тривалого загоєнню шкіри і до більшого свербіння.

2. Зняти свербіння від укусів комара можна відразу, якщо потерти це місце розчиненої питною содою (розводьте половину чайної ложки на склянку води) або використовуйте 50% розчин нашатирного спирту. Можете також застосовувати блідо-рожевий розчин марганцівки, розчин зеленки медичної або навіть сік від цитрусових фруктів. Змочуйте рідиною невеликий шматочок вати і прикладайте до місця укусу на кілька хвилин. Непогано допоможе зняти свербіж і свіжо зірване листя черемхи, евкаліпта або м’яти. Трохи розімніть їх і прикладайте на місце укусу, тримайте притиснутим близько двох хвилин.

Є також міф про те, що комарі кілька перевершують за розмірами звичайних москітів, це так звані малярійні комарі, які дійсно, як вважають люди, переносять малярію. Насправді все не так і малярія не може поширюватися у помірних широтах в Росії, а великі комарі, які ми приймаємо за малярійних і зовсім не можуть вкусити людину. У вологих тропіках, де велика ймовірність зараження малярією, її не розносять комарі, а дрібні москіти.

Жіночий сайт. Всі права захищені. © 2015