Чищення срібла в домашніх умовах

Срібна ланцюжок покрилася нальотом? Улюблені сережки вже не виблискують так, як раніше? Не хвилюйтеся, зовсім необов’язково чекати години «Х», коли чоловік погодитися віднести їх на чистку до ювеліра. Чищення срібла в домашніх умовах — справа трохи клопітна, але результат того вартий.

Звичайно, можна купити у того ж ювеліра спеціальний засіб для чищення виробів з дорогоцінних металів.

Але якщо зайвих грошей витрачати не хочеться, або поки що неможливо дійти до ювелірної майстерні, скористайтеся нашими порадами про домашній чищення срібла. Вони повернуть вашим ланцюжку, сережок і колечка колишній блиск.

Як почистити срібло?

Що нам знадобиться? По-перше, самі срібні вироби. Краще відразу почистити всі прикраси, щоб потім не повертатися до цієї теми ще довго. Друге, що потрібно — суха бавовняна ганчірочка, ну, а третє — зубна паста будь-якої марки. Всі!

Зубна паста нам потрібна не для відбілювання зубів. Наносимо зубну пасту на ганчірочку і акуратно протираємо нею срібло. Ганчірочка почорніє, а колечко заблищить.

Занадто темний виріб зі срібла потрібно провести через цей ритуал повторно. Тріть і тріть, — поки ваші коштовності не блиснуть новими яскравими фарбами.

Після всього, потрібно сполоснути срібло проточною водою і витерти насухо. Відчули різницю? І зовсім необов’язково було турбувати ювеліра.

У висновку подивіться цікаве відео, де господар почистив своїми руками все своє срібло:

Жіночий сайт. Всі права захищені. © 2015