Чоловічі страхи і боягузтво. Сміливість або нестриманість? Боягуз Ваш хлопець, коханець, чоловік.

Поговоримо про чоловічі страхи і боягузтва. Чого боятися чоловіка? Чи мають право наші чоловіки взагалі боятися і проявляти боягузтво? Як відрізнити справжню боягузтво від мудрого і спокійного підходу до життя? Тема даної статті — «боягуз чи мій чоловік».

Досить часто на жіночих форумах створюються теми про чоловічі страхи і боягузтва: «Мій хлопець боягуз!», «Мій коханець боягуз!», «Мій батько боягуз!» «Мій чоловік боягуз!». В цих темах дівчата описують ситуації, при яких, як вони думають, їх чоловік повів себе як справжній боягуз, проявив безхребетність, спасував, злякався. А чи так це насправді?

У цій статті пропонується обговорити різні ситуації, в яких може опинитися будь-який чоловік. Розглянемо їх з різних сторін і спробуємо розібратися, де боягузтво, де мудрість, а де просто байдужість. Що ми помилково приймаємо за чоловічу боягузтво, а що за сміливість? Коли чоловічі страхи виправдані?

Зміст:

1. Боягуз або крутий водій? Ситуації на дорозі, при парковці і, якщо кохана пані за кермом.
2. Захисник наш чоловік? Ситуації, в яких вимагається прояв чоловічої сили — захистити дівчину від інших.
3. Любов і боягузтво. Коли чоловіки боятися справжніх почуттів?

Боягуз або крутий водій? Ситуації на дорозі, при парковці і, якщо кохана пані за кермом.

• Вашого чоловіка несподівано обігнали або жорстоко підрізали на дорозі. Чи повинен він наздогнати кривдника і «покарати»?

В чому ми бачимо боягузтво? В даній ситуації проявом боягузтва можна вважати істерику. Істерика може проявитися у божевільному стилі водіння, невластиве адекватного станом водія, гучні лайливі вигуки і крики, сльози. Явно вираженими проявами страху і боязні є — нестримане сечовипускання, відмова від водіння автомобіля повністю.

Як можна виправдати? Однак це, як зупинка «на перекур» не вважається боягузтвом, якщо в дорожній ситуації була реальна загроза життю пасажирів чи життя самого водія. Страх перед смертю є у кожної людини.

Не плутати з нестриманістю і агресивністю! Сьогодні все частіше ми чуємо в новинах, читаємо в блогах історії про те, як хто-то кого-то обстріляв з травматики на дорозі, побив бітами, розбив скло, обстріляв автомобіль, штрикнув ножем у якості покарання за ту чи іншу дорожню ситуацію. Дівчата, ні в якому разі ніколи не приймайте таких чоловіків за сміливих героїв. Вони не відстояли свою честь! Вони проявили нестриманість, нездорову агресію. Такі чоловіки, як правило, в житті йдуть по головах, відчувають себе безкарно, багато домагаються, але роблять це за рахунок інших людей. Запам’ятайте! Чоловіки, які готові самостверджуватися за рахунок життя і здоров’я інших людей, насправді, вкрай не впевнені у своїх силах і цінності свого власного життя і регулярно намагаються довести, що саме собі, що вони не боягузи і чогось варті в цьому житті.

• Чи повинен він звільняти «чуже» місце на парковці.

За законом, якщо чоловік припаркувався дійсно на чужій ділянці землі, то йому повинні показати папір, в якій написано, що «місце викуплено чи орендоване якоюсь компанією». Якщо Ви приїхали в гості і паркуєтеся в чужому дворі і чоловіка просять перепаркував машину, а місце явно громадське, то тут наступають варіанти.

В чому ми бачимо боягузтво? Чоловік вибачився і спокійно перепарковался.

Як можна виправдати? Можливо, він зовсім не злякався, а просто дуже втомився і не хоче вплутуватися в незручні діалоги. Інший варіант, його попросив перепаркуватися дід ветеран, або дівчина з трьома немовлятами і п’ятьма пакетами з Ікеі)) Тут Ваш чоловік-молодець!)

Не плутати боягузтво з розсудливістю. Можливо, його попросив поступитися місцем чоловік сильніший, авторитетний і Ваш хлопець, чоловік вирішив, що в даній ситуації безпечніше (в тому числі і для вас) поступитися, а не вплутуватися в конфлікт. В ідеалі, перш ніж від’їхати, чоловік повинен спробувати домовитися з людиною. Пояснити, що він тут на пару годин. Якщо перед Вами не адекват, а чоловік об’єктивно слабша фізично і не має особливих зв’язків, то дійсно, рішення від’їхати буде розумним!

• Ви потрапили в ДТП, у Вас проблеми на парковці. Повідомили коханому.

Ви повідомляєте чоловіка, коханця, хлопцеві про свою проблему і чекаєте його реакцію. Як же надійде справжній чоловік? Почнемо з того, що якщо Ви йому зателефонували, значить, вже повідомили йому про проблеми і потребуєте підтримки. Однак у метушні справ, складно зрозуміти яка саме Вам потрібна підтримка — заспокоїти Вас по телефону або терміново приїхати? Скажіть про це самі!

В чому ми бачимо боягузтво? Ви потрапили в ДТП або неприємну ситуацію на парковці, просіть приїхати, а він відмовляє, незважаючи на відсутність дуже важливих справ.

Як можна виправдати? Можливо, Ви належите до того типу жінок, у яких зламаний ніготь — теж трагедія? Чоловіки теж втомлюються постійно задовольняти наші примхи, навіть якщо в цілому їм і подобається така риса в нашому характері. Інший варіант — Ви самі створюєте навколо себе конфліктні ситуації, самі лізете на рожен і звикли до того, що він вирішує за Вас ці проблеми. Можливо, ця гра подобається тільки Вам, а він вирішив Вас провчити і змусити вирішити проблему самостійно.

Не плутати з байдужістю і зайнятістю. Якщо чоловік не приходить на допомогу — це сигнал. Варто задуматися про те, наскільки Ви йому дороги і дроги взагалі. Також, перегляньте своє ставлення до його справ, те, що вам може здаватися не важливим, може бути важливо для нього.

Захисник наш чоловік? Ситуації, в яких вимагається прояв чоловічої сили — захистити дівчину від інших.

• Стандартна ситуація на вулиці. До Вас пристають інші чоловіки-грабіжники чи просто хулігани. Їх кілька людей, Ваш чоловік один.

В чому ми бачимо боягузтво? Боягузтвом можна вважати, якщо Ваш чоловік тікає, залишаючи Вас одну розбиратися, чи вистачає Вас за руку і пропонує швидко втекти разом.

Як можна виправдати? Можливо, він розуміє, що йому з ними дійсно не впорається, а хулігани потрапили агресивні, то втекти разом один варіант розумного рішення.

Не плутати з мудрістю. Коли хлопців дійсно кілька чоловік об’єктивно розуміє, що йому їх не здолати, також розумно: а) спробувати пояснити словесно, що з Вами краще не зв’язуватися б) ігнорувати докучання і йти далі.

Мій чоловік герой! Якщо хлопець все-таки ув’язався в бій з відморозками, розуміючи, що результат може бути будь — яким-він або безрозсудний, або герой). Тут треба дивитися по ситуації. От тільки іноді, нам дівчатам, варто замислитися, що для нас важливіше — бути з мертвим героєм або героєм інвалідом або бути з розумним, але здоровим боягузом!?

• Ви побилися з жінкою. Повинен захищати чоловік?

В чому ми бачимо боягузтво? Чоловік усунувся від Вашого конфлікту.

Як можна виправдати? Багато чоловіків вважають за краще не вплутуватися в жіночі розборки, щоб не вийти винуватим. Почасти це боягузтво, а почасти мудрість і досвід.

Не плутати з нестриманістю. Він вирішив провчити кривдницю і гарненько її побив або вилаявся матом. Тепер задумайтеся про те, що він порушив улюблене нами табу «не бити жінку», бути може, він і до Вас коли-небудь застосує силу?

Мій чоловік герой! Героєм можете вважати свого чоловіка, якщо він допоміг усунути від Вас невменяемую особу, яка кидався на Вас з кулаками. Не вдарити, а саме усунути! Або відвести Вас подалі від місця конфліктної ситуації. Таким чином, він просто погасив конфлікт і при цьому зберіг свій образ культурного, спокійного, впевненого в собі людини.

Любов і боягузтво. Коли чоловіки боятися справжніх почуттів?

• Він не каже «я тебе люблю». Боїться?

Як можна виправдати? Можливо, ці слова для нього дійсно мають ДУЖЕ велике значення. Він не кидає слів на вітер. І скаже заповітні 3 слова перед тим, як зробити пропозицію, коли буде повністю впевнений, що Ви дві половинки.

ВІН Вас не любить? Другий і єдиний варіант — його почуття до Вас не можна назвати любов’ю. Можливо, між Вами з його боку лише симпатія, а бути може, він спочатку не розглядає ніяких серйозних відносин між вами.

• Він не хоче одружуватися. Його лякає штамп у паспорті.

Як можна виправдати? Можливо, страхи Вашого чоловіка підкріплені тим, що за плечима у нього невдалий шлюб, наречена-втікачка або поганий приклад батьків. Рекомендуємо умовити улюбленого звернутися до психотерапевта за консультацією.

Не плутати з боягузтвом! Частина чоловіків (особливо молодих) соромляться одруження як такий, особливо якщо їх молоді друзі ще у всю гуляють і міняють партнерок. Для них шлюб, як і спільне проживання — обмеження волі не тільки своєї, але й в очах оточуючих. Така боягузтво проходить з часом.

ВІН Вас не любить? Такий варіант теж є. Чоловік підсвідомо або навіть вже усвідомлено усвідомлюють, що йому складніше і складніше назвати почуття між Вами, як любов. Можливо, йому стало нудно, «перегорів», а бути може, просто вважає, що з Вами жити складно. Якщо Ви є дамою незалежної і всіляко це демонструєте, то чоловік боїться, що в боротьбі за Вас йому доведеться провести все життя і господарем своєї долі йому так і не вдасться побути. Також, зверніть увагу, наскільки з Вами жити спокійно і зручно? Скандали Ви? Добре готуєте? Чоловіки люблять комфорт і бояться його втратити.

Головне дівчата, не забувайте, що чоловіки такі ж люди, як і ми з Вами. Іноді їх страхи ростуть глибоко з дитинства, іноді пов’язані з оточенням, іноді народжуються в ході придбання того чи іншого життєвого досвіду. Намагайтеся підтримувати своїх чоловіків, допомагати їм боротися зі страхами. Їх успіх у Ваших руках!

Автор: Наталі.

Жіночий сайт. Всі права захищені. © 2015