Чоловік-близнюки і жінка-козеріг: сумісність

Здрастуйте, дорогі жінки. Сьогодні я розповім про себе і свого чоловіка. Мій чоловік — «близнюк», а я — «козеріг». Багато молоді люди цікавляться в Інтернеті, існує сумісність між чоловіком — «близнюк» і жінкою -«козерогом»? Ось я і вирішила розповісти про своє життя у вигляді кількох коротких рад.

1) Поради перший.Звикніть до мінливості свого чоловіка.

Чоловік — «близнюк» — натура дуже мінлива. Ось взяти мого чоловіка. Сьогодні він задумав прибратися в гаражі, почав це робити до обіду, до вечора зробив половину всіх справ, що запланував, решта переніс на завтра. А коли настало завтра, у нього виникли вже інші плани. А речі, переставлені в гаражі, так і будуть стояти протягом місяця. Така ж історія будинку: на столі — постійний творчий безлад. Справи, розпочаті з таким ентузіазмом, швидко кидаються недоробленими, і починаються нові. В результаті на ньому «висять» відразу кілька справ, які треба зробити, але він їх не поспішає доробити.

Резюме: не варто витрачати на «переробку» характеру чоловіка свої душевні сили. Ви його не переробите. Необхідно до цього поступово звикнути. Ви ж його кохаєте?

 

2) Порада друга.Коректуємо його діяльність плавно і м’яко.

Чоловік-«близнюк», як вітер — сьогодні одне, а завтра — інше. Як сказати чоловікові, щоб він доробив вчорашнє розпочату справу? М’яко і плавно.Незважаючи на те, що «близнюк» такий мінливий, він може сам страждати від такої риси свого характеру. Тому завдання жінки — самій почати доробляти те, що він почав, якщо звичайно, це не суто чоловіча робота типу наколоти дрова чи побудувати будинок. Принаймні, якщо я бачу, що мій чоловік знову не доробив розпочату справу, я потихеньку сама починаю його виконувати. І що б ви думали — від докорів сумління чи з бажання мені допомогти він починає доводити розпочату роботу до кінця. Але моє завдання, як жінки — похвалити його в кінці виконаної роботи, адже він пересилив себе і довів свою справу до логічного кінця! Так я вступала на початку, коли ми тільки одружилися. А тепер він вже сам зрозумів, що кидати справи на половині неправильно, тобто під моїм впливом сам змінився.

Резюме: ви, як жінка, повинні бути мудрішими і м’якше. Не кричіть і не скандальте з приводу такої риси характеру чоловіка — «близнюка», а просто починайте доробляти його недороблене справу самі. І побачите, що він поступово підтягнеться і виконає його сам. І обов’язково в кінці роботи похваліть його.

 

3) Порада третя.Частіше слухаємо свого чоловіка.

Справа в тому, що чоловік-«близнюк» дуже балакуча натура (читаємо також про стосунки чоловіка-«близнюка» з жінкою-«овен»). Він не любить перебувати наодинці, а любить коли навколо нього вирує життя, коли він сам знаходиться в центрі цьому житті, і любить говорити про зовсім різні речі. Аж до того, що в цьому місяці він захоплюється одним, а в наступному — зовсім іншим напрямком. Мій чоловік може сьогодні захопитися малюванням, завтра — випалюванням по дереву, в третій день він з дітьми раптом починає вишивати хрестиком (він вже гаптує одну і ту ж картину третій рік), а у вихідні — грає із сином у комп’ютер. І постійно може про щось говорити, згадувати різні ситуації. Якщо його перебивати і не давати йому висловитися, він може втратити настрій і впасти в легку депресію.

Жінка — «козеріг», як більш серйозна натура, може спочатку не витримати такого хлоп’яцтва з боку чоловіка-«близнюка». Деяким здається, що вони несумісні з-за своєї протилежності. Але, як ми знаємо, протилежності природі притягуються. От і вас «притягло» один до одного не випадково ж!

Резюме: жінка-«козеріг» повинна звикнути слухати свого чоловіка частіше, ніж він її. У такому союзі зазвичай балакучим буває чоловік, а не жінка. І чим частіше ви його слухаєте, тим більше він до вас прив’язується і вже ніколи не піде до іншої жінки.

 

4) Рада четвертий.Частіше експериментуйте разом.

Оскільки чоловік-«близнюк» — той ще експериментатор, він може постійно вигадувати різні ситуації, підкидати ідеї. Це справжній генератор нових ідей, досить креативна особистість. Але найчастіше його креативність так і закінчується на рівні ідей, не продовжуючись у справах. Завдання жінки-«козерога» в цьому випадку — не обмежувати потік ідей у чоловіка. Але якщо його ідеї виходять за рамки здорового глузду, м’яко і плавно відсувати їх втілення на тривалий термін. І в той же час, ті ідеї, які не несуть нічого поганого для вашого життя, ви можете втілити разом.

Резюме: прислухайтеся до вашого чоловіка-«близнюка». Його ідеї частенько виглядають незвично і нетрадиційно, але вони можуть йти далеко вперед, обганяючи сьогоднішній час. Головне, що ви повинні запам’ятати в житті з таким креативним чоловіком — ви повинні допомагати йому втілювати його ідеї, тоді він залишиться саме з вами, а не піде до іншої жінки.

5) Рада п’ятий.Подыгрывайте йому в сексі.

Оскільки чоловік-«близнюк» — дуже творча особистість, в тому числі і в сексі, він хоче постійного розмаїття в ньому. Іноді це різномаїття може зайти в його мріях досить далеко і вийти за рамки пристойності, наприклад, секс утрьох, або в громадських місцях і т. д. В цьому випадку жінці слід плавно і м’яко обмежити такий політ його фантазії. Але в іншому можете повністю покластися на свого чоловіка-«близнюка». Він не дасть вам занудьгувати під час сексу, він здатний задовольнити навіть лежить байдужа колода. Завдяки постійним вигадка секс з таким чоловіком буде постійно бажаним для будь-якої жінки, вам навіть не треба вигадувати пози для оргазму, він сам все зробить за вас.

Резюме: чоловік-«близнюк» — справжній божевільний секс, якщо він не втомлений і не в поганому настрої (але і в цьому випадку найправильніше — зробити йому мінет і він оживе). І знайте, що жінці-«козерогу» слід м’яко обмежувати його в тому разі, якщо його бажання виходять за рамки пристойності.

В цілому, якщо говорити про сумісності жінки — «козерога» і чоловіків — «близнюка», то це цілком собі сумісна пара. Ми прожили разом вже 15 років. Всякі були ситуації, були і скандали, і сварки, і бажання розлучитися навіть. Але і він, і я — ми обидва один одного любили, незважаючи на всі скандали. І це почуття треба постійно зберігати і культивувати між двома людьми, інакше ніякі найкращі гороскопи сумісності не допоможуть. А з любов’ю навіть такі несумісні знаки, як «козеріг» і «близнюки», зможуть прожити удвох довгі роки щасливо.

P. S. Якщо жінка-«козеріг» захоче принести максимальне задоволення своєму чоловіку-«близнюка», вона може також скористатися цими порадами: http://sebe-na-zametku.ru/pro-eto/item/70-7-способов-как-доставить-удовольствие-мужчине

Жіночий сайт. Всі права захищені. © 2015