Чоловік — енергетичний вампір: як жити з енергетичним вампіром?

Офіційно терміна «енергетичний вампір», звичайно, не існує. Жоден лікар не напише такий діагноз, психолог, примружившись, покличе до себе на диванчик голосом дбайливого психіатра, а вчений зморщить носа і відмахнеться — ні, мовляв, ось такий невідчутної енергії, і все тут. Незважаючи ні на що, енергетичні вампіри для багатьох — не просто не міф, а цілком сувора реальність. Особливо, якщо цей вампір — власний чоловік.

Читайте також: Справжній чоловік — хто він?

Як запідозрити у чоловіка вампіра, і, головне — що з цим далі робити?

Зміст статті:

 • Як упізнати енергетичного вампіра у чоловіка?
 • Що робити, якщо чоловік — енергетичний вампір?

Як упізнати енергетичного вампіра у чоловіка, як ведуть себе енергетичні вампіри?

Чоловіки-вампіри (як і жінки-вампіри), без докорів совісті харчуються енергією своїх половинок — далеко не «хвора фантазія». Головне — чітко розуміти, що це саме вампіризм, і ніщо інше.

Мова не про те разі, коли один раз закусивший енергією дружини чоловік був визначений в енергетичні вороги. І не про те, що гіпотетичний Він безпардонно смокче Її енергію через трубочку, насолоджуючись своїм «даром». Ми говоримо про людей, що живуть поруч з нами і не усвідомлюють, що є вампірами.

Отже, як його, вампіра, обчислити?

Ознаки енергетичного вампіра

 • Вампіра хлібом не годуй — дай тільки чужої енергії налопаться. Тобто, спровокувати на негативні емоції. Як це робить вампір-чоловік? Навмисно дратує дружину, ображає, ставить її в становище, при якому негативні емоції, образи і сльози неминучі. При цьому він її дуже любить. І вона його, до речі, теж. Втішаючи себе — «він такий паразит, але мій улюблений». І пояснюючи собі цей вампіризм його невдачами на роботі, недолюбленностью в дитинстві та ін.
 • Вампір-чоловік обожнює місця великого скупчення народу. Він як риба у воді почувається в переповненому автобусі в годину пік, а вже «потролити» в інтернеті — взагалі природний процес. Як водички попити і сходити пообідати.
 • Вампір-чоловік регулярно скаржиться, що життя його складається не так, що начальник у нього не той, колеги — лицеміри і негідники, здоров’я шкереберть, і пр. На ділі, як правило, не так вже все і погано (і взагалі навіть дуже добре), але нити і скаржитися на життя — це сторона вампірської сутності. Він скаржиться, ви співчуваєте (або зліться — що теж підійде) — енергетичний десерт прямо під час вечері готовий. При цьому він навіть не слухає і в своєму ниття вперто занудний, йому потрібно лише скинути на вас свою незадоволеність і черпнуть вашу реакцію.
 • Ключовий (фізичний) ознака вампіризму чоловіка — ваш стан після його енергетичних атак. Якщо у вас починаються головні болі, і ви відчуваєте себе, як пропущений через м’ясорубку лимон — це точно вампіризм.
 • Чоловік-вампір завжди подзвонить вам, коли ви, нарешті, сіли перепочити з книжкою та чашкою кави, тільки-тільки заснули або встали під душ. І парою слів ви, звичайно, не відбудетеся. Вам повинно стати некомфортно і обов’язково соромно — адже ви зайняті не їм.
 • Чоловік-вампір, як правило, не ладнає з кішками, техніка при ньому постійно дає збої, а квіти гинуть.
 • Якщо чоловік-вампір щось вам пообіцяв, то ви будете чекати тиждень або місяць, поки він стримає слово. Тому що ви мучитеся, а йому добре.
 • Чоловік-вампір завжди включить кривавий трилер (гучну музику, дриль) на всю котушку, коли ви намагаєтеся зосередитися на важливій справі. А також буде постукувати тапочком по підлозі, ручкою по столу, шмигати носом і пр.
 • Чоловік-вампір обов’язково перекаже вам всі новини про катастрофи і вбивства, свої кошмари, сюжет фільму жахів тощо Природно з подробицями, і впиваючись вашими мурашками і вздрагиваниями.
 • Для вампіра практично не існує кордонів і рамок. Він буде відкрито критикувати, засуджувати і зневажати, незалежно від субординації і пристойності. І чим більше народу присутній при «прочуханки», тим краще — приниження має бути публічним.
 • Чоловік-вампір — ревнивий і мстивий, егоїстичний і недовірливий. Улюбленого «донора» він, швидше за все, постарається захистити від зовнішнього світу. Читайте також: Причини, по яких чоловік ревнує жінку.
 • Для чоловіка-вампіра важливо, щоб дружина його боялася.

Якщо всі або більшість із цих ознак ви знайшли у свого чоловіка, то… незрозуміло, чому ви досі не зійшли з розуму…

Якщо ж говорити серйозно, навряд чи весь комплект цих симптомів можна зустріти в одній людині — це справжній кошмар, витримати який не зможе жодна нормальна жінка. Але якщо все-таки частково відповідність ознак поведінки чоловіка знайдено, то головне — зрозуміти, що це саме вампіризм, а не втому від роботи та інших негараздів.

Як відрізнити?

Дуже просто:

 • Якщо ваша поведінка бездоганно (до речі, ідеальних жінок не буває), а його вампіризм відрізняється упертою наполегливістю, то пора щось міняти.
 • Якщо ж він два рази боязко поскандалив, один раз пішов, грюкнувши дверима (але захопивши сміття), і навіть всю ніч якось виливав вам душу, скаржачись на свої неприємності, то вампіри його записувати абсолютно не потрібно. Навпаки — треба «любити, годувати і ніколи не ображати».

Що робити, якщо чоловік — енергетичний вампір, як жити з енергетичним вампіром?

Дуже важливо зрозуміти — усвідомлений перед вами вампір, чи ні.

95 відсотків людей вампирят несвідомо! У цьому випадку, змінити ситуацію в кращу сторону — справа часу і вашої наполегливості.

А ось усвідомлений вампір — це справжній паразит, від якого простіше піти, ніж його змінити. Про них ми говорити не будемо, це безглуздо.

Що ж робити, що пам’ятати, як себе вести, якщо ваш чоловік — вампір?

Не поспішайте стрілятися, читайте і запам’ятовуйте:

 • Проаналізуйте схему його вампірських неусвідомлених дій. Швидше за все, його энергососущая тактика — одна і та ж, без змін. Значить, і боротися з нею буде простіше.
 • Ваші емоції — його хліб. Чим ви неуравновешенней, тим вразливіші. Вчіться не відповідати емоціями. Навіть більше — вчіться взагалі не реагувати емоційно-негативно. Звичайно, «зголодніла», він буде провокувати вас на злість, жалість, страх тощо Ваше завдання — не дати йому такої можливості.
 • Як стати залізною леді? Закриваємо всі ділянки з витоком енергії та підключаємо додаткові джерела харчування. Перше — важливіше. Все те, що виводить вас із себе — ваші енергетичні «чорні діри». Латати їх, не шкодуючи себе. Постійно скаржиться на життя? Демонстративно займайтеся в цей момент іншими справами, перепитуючи — «що-що ти сказав, любий?». Провокує вас на скандал — вийдіть в іншу кімнату, відверніться і повертайтеся, коли заспокоїтеся. Згадайте про медитації, релакс та будь-яких інших засобах «самозбереження нервової системи».
 • Як закінчите з «латками», приступайте до пошуку «батарейок». Батарейки у кожного свої: хтось заряджається від комедій, хтось від басейну, хтось киданням дротиків і т. д.
 • Відстежуйте всі дії, що викликають дискомфорт. Поговоріть з чоловіком, поясніть йому, що вам це не подобається (у формі діалогу люблячої дружини з коханим чоловіком). Не допомогло? Будьте мудрою й хитрою — вчіться змінювати ситуацію під себе. Простіше змінити саму причину вашого дискомфорту, ніж з нею боротися.
 • Слідкуйте за своїм харчуванням. Так, так, реальна енергія надходить до нас саме з їжі, води і повітря. Тому харчуватися треба правильно, пити, скільки доктор прописав, частіше бувати на свіжому повітрі. Голод, втома, виснаженість виснажать вас перш, ніж ви вступите на стежку війни». Читайте також: Як організувати правильне харчування для здоров’я та краси?
 • Почитайте літературу про медитації. Якою б безглуздою вона не здавалася — це працює. Як і йога. Уміння концентруватися і відключатися від зовнішніх подразників — велика сила.

Звичайно, з вампіром жити важко. Але багато що залежить від вас. Особливо, коли це ваш рідний коханий і єдиний вампірчіков.

Якщо Вам сподобалася наша стаття і у Вас виникли думки з цього приводу, поділіться з нами! Для нас дуже важливо знати Вашу думку!

Автор: Наталі.

Жіночий сайт. Всі права захищені. © 2015