Дізнайтеся характер дівчини з авто, яке вона вибирає!

Виходячи з характеру, дівчата вибирають собі все: і супутника життя, і одяг, і фільм, і навіть автомобіль. Який же вплив робить характер жінки на вибір автомобіля ми і розповімо в цій статті. Всі нижчеописані, в першу чергу стосується тих щасливиць, які можуть вибирати з того, що їм подобається, а не з того, що доступно.

Зміст статті:

 1. Характер дівчини і габарити авто
 2. Характер дівчини і колір авто
 3. Характер дівчини і форма кузова авто
 4. Характер дівчини і тюнінг авто
 5. Характер дівчини і марка авто

Габарити автомобіля і жіночі комплекси

 • Великий залізний кінь. Отже, фахівці в області психології стверджують, що, якщо дівчина відчайдушно бажає їздити на автомобілі значних розмірів, наприклад на Toyota Prado, то вона прагне до зростання, до особистісного розвитку. Таким чином, дівчина хоче підкреслити свій статус, позначити її значимість перед усіма, превозвысить себе і здаватися набагато більший і вищий, ніж насправді. У ряді випадків, таким чином, жінки компенсують які-небудь незадоволені плани або прагнення, які так і не здійснилися.
 • Маленький жіночий автомобіль. Якщо ж людина, яка абсолютно ні в чому собі не відмовляє, хоче придбати собі саме маленький автомобіль, то, швидше за все, можна говорити про заниженої самооцінки особистості.

Колір автомобіля і жіночий характер

Забарвлення автомобіля також може багато чого розповісти про власника. Потрібно відзначити, що тут не беруться до уваги ті, хто віддає перевагу «практичний» колір машини. Фахівці трактують вибір кольору автомобіля наступним чином? Який колір вибирається, таких фарб у життя і не дістає, а тому дівчата намагаються заповнити нестачу усіма можливими засобами.

 • Наприклад, червоний автомобіль вибирають прекрасні леді з інстинктивної натури, які бажають рухатися вперед, заявляти про себе на весь світ.
 • Яскраві помаранчеві тони в кольорі залізного коня підкреслюють жіночу сексуальність, енергійність і прагнення до мети.
 • Жовтий колір — це характерне забарвлення сонечка, а тому власниця желтенького авто — дівчина сонячна, яскрава, така собі душа колективу і найкращий друг для всіх, адже недарма сонце є центром всесвіту.
 • Зелений колір автомобіля зазвичай вибирають люди щирі, доброзичливі, це колір спокою. Але різні відтінки зеленого трактуються по-різному. Наприклад, світлі відтінки зеленого кольору відповідає літу, позитиву, радості, а от темні тони зеленого або болотний колір вказує на можливе невиражені почуття, загашенные емоції.
 • Блакитна машинка — це мрія чи реальність дівчат, які обожнюють поговорити, вони жити не можуть без спілкування.
 • Синій автомобіль свідчить про те, що за кермом точно не сидить блондинка — це не колір розуму. Машину такого кольору вибирають дівчата, якими світ сприймається раціонально, через думки і роздуми.
 • Фіолетове забарвлення автомобіля воліють не такі як всі, тобто особистості неординарні, з творчим складом розуму, відкриті всім і кожному в світі, сприймають все навколо і приймають рішення, грунтуючись на інтуїції.
 • Білий колір є об’єднуючим, а дівчатам, які його обирають, характерні потроху всі якості. Дуже важливо і абсолютно точно, що той, хто вибирає білу машину — прихильник чистоти, адже на білому добре видно будь-який бруд.
 • Чорний колір і його тону в автомобілях вибирають дівчата, які вважають за краще залишатися в тіні. Вони не люблять бути в центрі уваги і вважають за краще залишатися непоміченими, а тому і не висовуються зайвий раз. Однак при цьому дівчата прагнуть керувати ситуацією, тобто це такі собі «тіньові фігури», подібні «сірим кардиналам» в політиці.

Форма кузова автомобіля і характер дівчини

Форма автомобіля може розповісти про характер і смаки дівчини.

 1. Седан. Якщо жінці до душі незграбність в елементах дизайну автомобіля, наприклад притаманна стареньким фордів, то це в якійсь мірі свідчить про те, що вона в житті все ще слід тим принципам, які були сформовані саме в роки поширення цієї незграбності. Простіше кажучи, автомобілісти такого плану важко сприймають будь-які нововведення, у тому числі в світі автомобілів. Тобто ці жінки справжні консерватори.
 2. Мінівен (універсал). Не рідко на автобані зустрінеш жінку за кермом мінівена, сімейного автомобіля. Це говорить про наявність у неї великий люблячої родини, це справжня домогосподарка, хранителька вогнища. Жінка за кермом вже не рідкість. До вибору машини кожна дівчина підходить дуже серйозно, так що по купленого авто можна багато чого розповісти про її власниці. Автомобіль-універсал — це вибір людей статечних, господарських. Швидше за все, вони і перевозити нічого не будуть і беруть такий кузов виключно на всякий випадок.
 3. Кабріолет. Куди без розкоші. Якщо дівчина може собі дозволити дорогий автомобіль, то вона всім розповість, що вона може! Власницям кабріолетів нічого приховувати, вони відкриті перед усіма, вони виставляють себе напоказ. Це без сумніву «породисті» дівчата, які знають собі ціну.
 4. Спортивний автомобіль. Не кожна дівчина купує спортивний автомобіль, але винятки все ж є. Деякі дами відмінно почувають себе тільки в спорткарі, і це розцінюється психологами, як індивідуальна особливість, унікальність характеру. Такі жінки, на думку фахівців, дуже сильні — у них сталевий характер, залізні нерви і непохитний дух. Цього жіночого характеру властиві чоловічі риси в першу чергу мова йде про самостійному забезпеченні свого життя. Впевнена в собі, незалежна і владна пані — це вже не рідкість в нашому світі.
 5. Джип. У великому місті жінка на великому позашляховику або паркетник — це звична справа, але все ж виглядає це далеко не природно. Найчастіше з машини виходять ніжні, витончені дами і складається враження, що «залізний кінь» навіть і не належить їй. Але все ж вибір великого відсотка жінок непохитний і він характеризує їх як впевнених у собі, граціозних і незалежних ні від кого. Цим автолюбительницам властива жорсткість характеру, певна мужність, сила, спрямованість на мету, рішучість, високе почуття відповідальності.
 6. Хетчбек. На маленькому, акуратненькому автомобілі їздять тільки милі дівчата, яким притаманний м’який, поступливий характер. Якщо за кермом такого транспортного засобу зустріти хлопця, то його, без всяких перебільшень, засміють. Це справжній жіночий автомобіль, в якому завжди чистота, приємний запах, подушечки і підвищений комфорт. Жіночий автомобіль без сумніву вказує на романтичність душі, на вразливість характеру, на надмірну сприйнятливість.

Тюнінг автомобіля і жіночий характер

Багато дівчат вибирають сучасний дизайн, тобто вони йдуть в ногу з часом, відчувають його, відмінно сприймають всі новинки, схильні до легкого розставання з засадами і правилами, до змін. Найчастіше ці якості притаманні молодим жінкам.

Тюнінг жіночого автомобіля говорить про те, що дівчина в даному випадку є прихильницею нововведень, новатором по духу, такі викрутаси вказують на уважне ставлення до життя, до всіх нюансів. Намагаючись як завгодно підкреслити свою індивідуальність, дівчата роблять все навколо оригінальним, не таким як у всіх.

Як марка автомобіля характеризує власника. Жіночий характер з авто.

 • На Mazda їздять справжні цінителі краси, для них престиж — це все. Ці машини підійдуть будь-якої дівчини, адже в такій машині кожна буде відчувати себе на висоті.
 • Toyota. Якщо у вас є Toyota, то ви вже однозначно чогось досягли у цьому житті. Водії цієї марки автомобіля — це цілеспрямована людина, справжній начальник і керуючий своїм життям як потрібно йому. Бути скрізь першим — це важливий принцип автолюбителів японських автомобілів.
 • Концерн BMW випускає агресивні автомобілі. Їх власників можна охарактеризувати як лідерів, керуючи таким конем, хочеться рватися вперед, обганяти на дороге, всюди бути першим. Сидячи в такій машині людиною вже рухає якась рушійна сила — встигнути кудись, обігнати когось, а куди і навіщо водій і сам не зможе, швидше за все, сказати.
 • Власниці Volvo сварливі і перебірливі. Вони дуже скрупульозні, дріб’язкові, для них дуже важливий принцип. Автомобіль, на їх думку, повинен бути надійним і безпечним, як Volvo. У автолюбителів Volvo все в житті розкладено по поличках, кожна повинна бути заповнена за правилами, це справжні інтелектуали.
 • На Audi катаються найважливіші. Якщо у вас багато знайомі у високих колах, якщо ви серйозна людина з багатим життєвим досвідом, тоді вам точно потрібно купувати автомобіль цієї марки. На цій машині на дорогах їздять за принципом: «Розступіться все — їде володар кілець!»
 • Власники автомобілів престижної марки Mercedes їздять за принципом «маю право на все»! Ці люди безсоромні, їм все по коліно, не тільки море. Ну це стосується молоді, якій за кермом такого авто не так вже й багато. А ось консерватори у віці віддають перевагу Mercedes з водієм. Тоді стиль водіння акуратний і досить ввічливий.
 • Водії Volkswagen — це сімейні практичні люди, для них дуже важливо своє власне гніздечко і затишок у всьому, в тому числі і комфорт у водінні. Ці автомобілі часто купують новачкам, особливо дівчатам, так що варто побоюватися, якщо зустрінете «фольтс» на дорозі. Ще про власників Volkswagen кажуть, що це фахівці в певній галузі.
 • На Opel пересуваються. Так-так, саме пересуваються, не їдуть, не ганяють, адже для їх власників — це просто засіб пересування. Для цих людей не важливий зовнішній вигляд, їм важливо зміст. Це такі собі студенти, причому не залежно від віку водія. Автомобіль Opel y дорогий в обслуговуванні, і це головне для водія консерватора. Імідж — ніщо, практичність — все!
 • На Subaru їздять вперті водії, вони далеко не інтелектуали. Беруть ці машини масою, силою і міццю, так що відмінно підійдуть активної дівчині прагне встигнути скрізь і усюди.

Якщо Вам сподобалася наша стаття і у Вас виникли думки з цього приводу, поділіться з нами! Для нас дуже важливо знати Вашу думку!

Автор: Наталі.

Жіночий сайт. Всі права захищені. © 2015