Годівниця для птахів своїми руками

Настали холоди, і братам нашим меншим потрібна наша допомога. Зробити годівницю для птахів своїми руками не складе праці.

Проявивши кмітливість і творчу кмітливість, ви подасте відмінний приклад своїй дитині, як зробити зимову пору року не таким вже страшним для пернатих.

А скільки захоплення приходити до цієї «польової кухні», щоб всипати туди нову порцію зерняток!

Годівниця для птахів своїми руками робиться просто. Для початку потрібно вирішити, з чого вона буде. Якщо у вас залишилися обрізки рейок і дощечок, можна зробити красивий дерев’яний будиночок.

Накресліть спочатку на папері, яким буде будову, а потім зробіть викрійку». Паперові деталі перенесіть на фанеру і виріжте пилкою. Маленькі гвоздики або клей допоможуть вам зібрати всі деталі будиночка для пернатих.

Можна спробувати варіант простіший. Невеликі реечки просто прибиваємо до шматка фанерної дошки або товстого картону.

Якщо довірити дитині розфарбовування моделі, може вийти оригінальний варіант. Але врахуйте, що фарба повинна бути екологічною, ви ж не хочете заподіяти пташкам шкоду?

Деякі примудряються проявити справжню винахідливість у виборі матеріалів для годівниці. Хоча, звичайно, ці моделі, швидше виняток з правил, це більше для гумору.

А от варіант з порожньою пляшкою з-під води прижився в багатьох регіонів. Викидний матеріал, дірка в пластмасі робиться легко, пернаті люблять обідати в таких «столових».

Ускладнена модель — зате як красиво!

Можна покласти туди комах, виловлених будинку. якщо ви читали статтю, як позбавитися від двухвосток в будинку, то зрозумієте, чим можна пригостити пташок.

Нам здається, що годівниця зроблена своїми руками, принесе радість не тільки вашій дитині і пернатим, але і особисто вам. Придумайте свої варіанти, як спорудити будиночок для птахів швидко і просто.

Нижче пропонуємо вам подивитися, як майстри роблять годівниці з автоподачей корми:

Жіночий сайт. Всі права захищені. © 2015