Хімія любові

Напевно, багатьом знайоме такий вираз — «серцю не накажеш». Тим не менш, є і почуття які контролюють нас і наш мозок, і абсолютно не важливо, в якому місці виникає палке почуття.

Адже нестримне тяжіння двох людей один до одного може залежати більше від почуттів у серці, ніж в розумі або ж навпаки. На думку багатьох фахівців мало хто з людей зміг би відчувати романтичні пориви, сердечні муки, любовне горіння або ж прагнення до вічної любові, якби не було так влаштовані.

Варто звернути увагу на те, що психологи (до яких не раз зверталися чоловіки, які за їхніми ж словами не могли закохатися) зафіксували і зійшлися в єдиній думці, що існують так звані розриви нервових шляхів, завдяки яким людина і здатна відчувати любовні емоції.

Як правило, такі люди, у яких існує дана проблема, цілком повноцінні, крім одного, вони жодного разу в житті не були ані в кого закохані по-справжньому. Така любовна сліпота може призвести до того, що романтичні імпульси просто блокуються або ж ігноруються розумом і людина абсолютно нездатний любити і присвятити своє життя одній людині.

Варто відзначити, що багато хто намагається знайти досить вагому альтернативу любові, це і гострі переживання, пов’язані з ризиками і банальні безладні зв’язки які можуть призвести до негативних наслідків і згубні звички, і залежність від них.

Але ось на що слід звернути увагу — люди, які хоча б один раз в житті відчули, що ж це таке — «вогонь кохання», прекрасно знають, що саме ці почуття набагато сильніше і яскравіше і їх нічим, ні замінити, а про порівняння не може бути й мови.

Виявляється, за те, що ми відчуваємо прекрасні почуття любовних переживань і настільки ж сильні емоції відповідає наш мозок, виробляючи певні речовини. Будь-яке позитивне почуття, будь то любовна ейфорія або ж тепле дружнє, щире почуття, запускає в нашому мозку певну ланцюжок, вузлами якої є центри задоволення.

І коли вони активуються, ми можемо просто літати на крилах любові, життя стає насиченою і хвилюючою і весь світ постає перед нами в рожевому кольорі.

Любов — це просто диво, оскільки може творити з нами такі дива, і повірте — це диво постійно з вами, і воно нікуди від вас не йде.

Ви іноді можете не підозрювати що здатні на такі почуття, поки не з’явиться така людина, яка зможе їх розбудити.

Автор: Наталі.

Жіночий сайт. Всі права захищені. © 2015