Ігри на пляжі. Ігри на пляжі для дітей. Дитячі ігри на пляжі.

Тепле море, легкий шум хвиль, кришталево чисте небо і ясне, пекуче сонце — ось і настав ваш довгоочікуваний відпустку, якого ви всією сім’єю так довго чекали. Про тихому і розміреному загоряння на пляжі, ви можете і не мріяти, ваші діти, подбають про це. У дітей, зовсім інше уявлення про ідеальний відпочинок, ви повинні бути готові до цього. Ми розповімо вам про те, які ігри на пляжі для дітей найбільш цікаві. Тому вирушаючи на море, ви будете точно впевнені, що зможете зайняти свого малюка новою цікавою грою.

найцікавіші ігри на пляжі для дітей

Можна вибрати певну гру, яка захопить не тільки малюка, але й вас. Можна позмагатися у пошуках, самої великої, красивої, незвичайної черепашки, або зібрати колекцію красивих, камінчиків. Єдино, що в результаті цієї гри на пляжі з дитиною, вам, швидше за все, доведеться везти додому купу каменів і черепашок.

Приклади

В залежності від віку дитини, можна викладати з каменів букви алфавіту або різні фігури, квадрат, коло, та ін. З дітьми постарше, можна викладати камінчиками приклади. Щоб було цікавіше, грайте всією сім’єю, першу цифру викладає дитина, другу викладає тато, а мама викладає між цифрами знак «+» або «-». Після чого, дитина повинна правильно порахувати, і викласти камінчиками відповідь. Прикиньтеся, що вам погано видно цифри, і попросіть дитину, робити їх більш великими. Така проста гра, напевно сподобається вашій дитині. Крім того, йому важлива не стільки сама гра, скільки вашу увагу. В кінці гри, обов’язково похваліть малюка і вручіть йому приз, це може бути, морозиво, лимонад або просто шоколадка — вибирати вам.

Піщаний замок

На піщаному пляжі, найбільш поширена і захоплююча гра, це будівництво замку з піску. Якщо у вас є з собою відерце, і пара лопаток, то ця гра на пляжі для дітей може затягнутися до самого вечора. Вам, головне допомогти на початковому етапі, і надати цьому будівельним проектом, масштабності. У будівництві піщаного замку, немає ніяких обмежень, тому, дозвольте дитині, втілити всі фантазії в життя.

Сапер

Ігри на пляжі для дітей, бувають, як пасивні, так і активні. Тому, якщо ви трохи втомилися і хочете відпочити, можна пограти в саперів. Сама гра, гранично проста, але на якийсь час, вона займе вашої дитини, і у вас буде годинку, щоб перевести подих. Суть її полягає в тому, що ви закапуєте в пісок свою руку, попередньо, розставивши пальці. Завдання малюка, розкопати вашу руку так акуратно, щоб не зачепити жодного пальця. Інакше, бух! І бомба вибухнула, а робота сапера провалена. Ця гра дуже корисна, так як розвиває терплячість, акуратність.

Картини з піску

Тут потрібна деяка посидючість, тому така гра на пляжі, для дітей, підійде не для всіх. Але, в будь-якому випадку, вам нічого не варто спробувати, а раптом, у вашому малюку прокинеться талант великого художника. Роль аркуша паперу буде виконувати мамина або татова спина, а дитина, піском буде малювати на вашій спині свою картину. У такому творчості, можна використовувати черепашки і невеликі камінчики. Допоможіть своїй дитині трохи, але тільки не перестарайтеся, більшу частину все ж повинен робити він сам. У підсумку, у вас вийде, дуже фактурна, жива картина, внизу якої, можна викласти рік і назва місця, де ви відпочиваєте. Результат, обов’язково сфотографуйте на пам’ять.

Острів скарбів

Щоб ця гра була особливо цікавою, сховайте скарб заздалегідь, це може бути, камінчик, черепашка, або справжня монета. Намалюйте карту, за якою можна знайти цей скарб. Але карта, що повинна бути сповнена різних випробувань, пострибати 10 разів на правій і три рази на лівій нозі, присісти і квакнуть, помахати руками і тд. Складність випробувань, і маршрут, позначений на карті, можна ускладнювати залежно від вікових здібностей дитини. Ігри на пляжі для дітей, такого роду, звичайно, вимагають від вас певної підготовки, але радість дітей, це гідна оплата за всі ваші зусилля.

Можна, швидко малювати прості малюнки на мокрому піску, там, до куди доходить вода, і дивитися, як чергова хвиля змиває їх. Можна зробити з паперу кораблик, і відразу ж випробувати його в дії. А для тих батьків, хто готовий до особливо активних ігор, можна розгорнути воєнні дії. Зброєю послужать водні пістолети і будь-які інші пристосування, з яких можна бризкати.

Звичайно ж, дитячі ігри на пляжі, залишать найяскравіші враження про літній відпочинок, ви навіть не помітите, як самі, у них втянитесь. А щоб не зіпсувати собі відпочинок, не забувайте про необхідність захисту дитини від сонця. Вдалого вам відпочинку!

Ссылка на основную публикацию