Кальцій в нашому організмі

З віком приходить усвідомлення того, як багато значить у нашому організмі кальцій. Захворіли суглоби — не вистачає кальцію. Змушені періодично приймати сечогінні засоби — це загрожує вимиванням кальцію, спазмами ніг і рук, болем при ходьбі, негативного усвідомлення кожного року, зазначеного в документах.

Тут вже не до летючої ходи молодості, а лише б дійти до лікаря і почути про те, що здоров’я ще можливо виправити. Тому виникає резонне питання. Чи відомо вам, яка ваша добова потреба в кальції? Якщо знаєте, то добре. Треба тільки обов’язково дотримуватися цієї кількості. Якщо ж відповідь на питання негативний, то давайте разом вивчимо його.
Ми ж не хочемо після 40 років, коли, по суті, ви вже все знаєте, але ще повні сил, енергії, молодості, відчути себе нездоровим? А якщо більше 50 років? Теж можна уникнути зайвих проблем зі здоров’ям. Отже. Засвоюємо назавжди — кальцій відіграє важливу роль в нашому організмі. Чому? Він відповідає за передачу сигналів по нервовій системі, бере участь в з’єднанні клітин, у процесі травлення, виділення, впливає на імунну систему і систему відтворення. Кальцій один, а за скільки всього відповідає? Усвідомлюєте його значимість для здоров’я?

Кальцій і фосфор разом підтримують здоровими наші кістки і зуби, кальцій і магній — серцево-судинну систему. Якщо кальцію недостатньо (подивіться на більшість літніх людей), кістки, зуби, судини стають ламкими. Варто бабусі спіткнутися на порозі магазину і впасти, велика ймовірність перелому. А вже при переломі шийки стегна, більшість літніх людей більше не встають. Немає, можна піти на складну операцію, але не всі можуть перенести її фізично, а багато хто — і матеріально. Дешевше спробувати досягти потрібного для організму рівня кальцію і дотримуватися його все життя.

Недолік кальцію проявляється і в судомах ніг, оніміння рук. Особливо часто ці симптоми проявляються під час сну. Ломота ніг і оніміння рук призводить до ненормального сну і виникнення втоми після прокидання. А це, в свою чергу, призводить до підвищеної нервозності людини. Навіть ламкість волосся пов’язана з нестачею кальцію. Чи Можете ви уявити — недолік кальцію може призвести до більш ніж ста захворювань! Тільки вдумайтеся в цю кількість!

Отже, що ми можемо зробити? Усвідомити, що кальцій краще засвоюється з вітаміном D3. Так що знаходимо лікарські препарати, харчові добавки, які містять ці складові нашого здоров’я і приймаємо їх. Включаємо в раціон молокопродукти. Врахуйте, що краще вживати в їжу натуральні продукти — молоко (воно не всіма повністю засвоюється), кефір, ряжанку, сметану. Йогурти, десерти, за терміном свого зберігання, викликають подив у ступені своєї натуральності.

Пам’ятайте, кальцій плюс правильне харчування одно покращення вашого тиску на оптимальному рівні. Правильне вживання молочних продуктів може знизити рівень жиру у вашому організмі. Адже Не дарма весь Інтернет повний реклами про користь кефіру. Дуже корисні зелені овочі. Наприклад, всі види капусти, і салат.
Увага, кавомани! Чи знаєте ви про шкоду вживання вашого улюбленого напою для збереження потрібної кількості кальцію в організмі.

1. Так? Тоді чому досі зловживаєте потребами свого організму?

2. Ні? Тоді чому ви досі не вивчили користь і шкоду, рекомендовані дози вживання кави?

Адже мова йде про ваше здоров’я! А кожен з нас відповідає перед собою за своє здоров’я. Рекомендуємо — збільшення засвоєння кальцію сприяє залізо, і такі антибіотики, як пеніцилін і неоміцин. Кальцій краще засвоюється після легкого перекусу. Яка добова потреба в кальції? Це залежить від віку й коливається від 1000 до 1200 мг. Під час вагітності жінок та у період клімаксу потреба зростає у 1,5 — 2 рази. Отже, ви усвідомили важливість і потрібність кальцію для здоров’я? Тоді дозвольте трохи позанудствовать. Сподіваюся, ви зрозумієте причини, що спонукали наполягати на вашій увазі: — намагайтеся в своє харчування свіжі фрукти, зелені овочі (вище їх перераховували), каші, цільні злаки, соесодержащие продукти, молокопродукти (включаючи сир і сир), апельсиновий сік — не зловживайте газованими напоями.

За підрахунками фахівців, в середньому 80 відсотків споживаної нами їжі складають кислотоутворюючі продукти і лише 20 відсотків — щелочеобразующіе. А треба навпаки. Чому? Бо як щелочеобразующіе продукти, це ті, які дарують нам кальцій, а ми часом не усвідомлюємо цього (фрукти, квасоля, мигдаль, лляне масло). Тому порада — змініть свій раціон харчування! Шкода неправильного раціону харчування в тому, що при ньому окислюється кров і порушується обмін речовин. Це призводить до розвитку дисбактеріозу, зниження рівня кисню в крові, виникнення синдрому хронічної втоми. А вам потрібні такі симптоми? Настала весна. Організм відчуває весняний авітаміноз, а це стрес для нього.
Задумайтеся про своє здоров’я! Вже через 2-2,5 місяця у продажу з’явиться перша зелень щодо доступної ціни, і ви просто зобов’язані забезпечити організму таке харчування, щоб він відчував себе комфортно. Подбайте про себе!

Жіночий сайт. Всі права захищені. © 2015