Картопля з грибами в мультиварці редмонд

Смажена картопля з грибами на сковорідці, що може бути простіше простого, проте немає — картопля з грибами в мультиварці редмонд в приготуванні простіше. Все тому, що в мультиварці процес приготування перетворюється на відпочинок, адже ви не приймаєте участь у готуванні, а лише ставите програму. А також, ще потрібно буде один раз переміщати нашу страву.

 

Картопля з грибами в мультиварці редмонд, інгредієнти:

1) Картопля;
2) Печериці або вешанки;
3) Сіль, спеції для картоплі;
4) Соняшникова олія — 6-7 ст. л;

Примітка: Кількість грибів і картоплі ми вказувати не будемо, бо вам вирішувати, на скільки персон ви будете готувати вечерю;

 

Як приготувати картоплю з грибами в мультиварці редмонд

1) Миємо й чистимо картоплю, далі режим його невеликими шматочками.

 

 

 

 

 

 

2) Промиваємо під проточною водою гриби, — якщо це печериці, то режим на 4 частини.

3) Включити мультиварку, натисканням кнопки «МЕНЮ» і вибрати програму «СМАЖЕННЯ», в деяких моделях вибирають режим «ВИПІЧКА». Натисканням кнопок «ЧАС» і «УТАНОВКА ЧАСУ», встановити час смаження картоплі — 40-45 хвилин.

Важливо: Запам’ятайте, що на програмі «СМАЖЕННЯ», не можна залишати процес приготування без уваги і продукти потрібно перемішувати!!!

 

4) Наливаємо олію в чашу мультиварки редмонд. Викладаємо гриби, обсмажуємо злегка, щоб випарувалася волога, присутня всередині грибів. Додаємо до грибів дрібно нарізану цибулю і обсмажуємо ще.

5) До грибів з цибулею, додаємо картоплю, спеції та сіль — перемішуємо. Після сигналу вимикаємо мультиварку.

Страва готова і можна подавати до столу, до прикладу з « зрази в мультиварці редмонд » або з котлетою по-київськи, буде дуже смачно! Так що ми сподіваємося, що смажена картопля з грибами в мультиварці редмонд з покроковим фото рецептом, вам зрозуміла і ви здивуєте чоловіка і свою сім’ю, цим легким рецептом!

 

Якщо стаття сподобалася, ділимося в соцмережах або залишаємо коментарі!

Жіночий сайт. Всі права захищені. © 2015