Конкурси для компанії до Нового року

Для більшості людей Новий Рік — це самий довгоочікуваний свято. Весело провести його, дорогого коштує. Накрити стіл смачними стравами — ще не найголовніше, це тільки півсправи. Гості поп’ють, поїдять і все. До бою курантів ще всі веселяться, з натхненням чекають настання, а після дивись — кого-то вже й на сон хилить. Що ж далі? Свято закінчено? Як прикро…. Але не тут то було! Урізноманітнити Ваше торжество можна за допомогою всіляких розважальних конкурсів. Благо їх придумано безліч. Вони-то і додадуть яскравих фарб вашого свята, потішать гостей і залишить масу позитивних вражень.

Зміст статті:

  • Підготовка до організації конкурсів
  • Конкурси на будь-який смак

Як підготуватися до Нового Року?

  1. Обов’язково повинен бути один головний ведучий, який організовує серію конкурсів для гостей, такий своєрідний новорічний тамада.
  2. Цій людині вкрай бажано вбратися в Діда Мороза чи Снігуроньку. Якщо такої можливості немає, то просто купіть веселенький червоний ковпак.
  3. Приготуйте красивий мішок з невеликими приємними сувенирчиками або просто з солодощами. Адже переможців потрібно буде чимось винагородити, ну і за підсумками конкурсу всім учасникам роздати заохочувальні призи.
  4. Потрібно придбати весь необхідний реквізит. У кожному конкурсі він свій, так що якогось унікального списку немає, ви самі визначите за умовами вибраних вами ігор.

Кумедні новорічні конкурси


1. Конкурс для компанії «Спиртометр»

Ви бачите, що серед вас є вже досить п’яні чоловіки? Запросіть їх взяти участь у цьому конкурсі. Видайте їм за фломастеру або ручці і підведіть до стіни, на якій розміщений заздалегідь підготовлений лист ватману з намальованою на ньому шкалою. На шкалі зверху вниз нанесені поділки градуси по наростаючій,5-10-30-40 градусів і далі. Кожному учаснику пропонується оцінити, на скільки градусів тягне ступінь їх сп’яніння, потім встати спиною до цього «спиртометру» і, нагнувшись, між ніг простягаючи руку до шкалою, відзначити на ній цю ступінь. Кожному з них захочеться показати себе більш тверезим, ніж є насправді, отже, руки будуть тягнутися дуже високо, наскільки звичайно дозволить така цікава поза.

2. Конкурс «Вгадай Снігуроньку»

В цьому конкурсі потрібно попросити чоловіків піти в іншу кімнату або кухню.

Решта дівчата і жінки підходять до ялинки і візуально вибирають собі кожна по елочному кульці. Потім чоловіки повертаються в кімнату по одному і намагаються вгадати кулька, загаданий ким-небудь. Чим більше куль на ялинці, тим менше шансів потрапити, на чий то кулька, але якщо йому вдається вгадати яку-небудь дівчину, то вона повинна випити з ним на брудершафт. Всі чоловіки можуть вибрати по разу, потім знову вирушають з кімнати і дівчата перезагадывают кулі. Переможця визначає ведучий конкурсу на свій розсуд — може, той чоловік, який кілька раз вгадав одну і ту ж дівчину, а якщо таких не виявилося тоді той, хто просто більше за інших вгадав. Снігуроньку вечора хай вибирає сам!

3. «Виявити мета»

Для цього конкурсу заздалегідь виріжте і розфарбуйте ялинкові іграшки з картону або купіть пластмасові, їх зараз дуже багато продають і недорого. Роздайте учасникам. Всім необхідно зав’язати очі. Потім кожного учасника розкручують кілька разів навколо своєї осі і пропонують піти і повісити іграшку на ялинку. Головне правило — йти можна тільки по прямій, не звертаючи. Якщо обраний шлях виявився неправильним, то все одно потрібно повісити іграшку у кінцеву точку свого шляху, навіть якщо це і не ялинка зовсім, а, наприклад, ніс або вухо кого-небудь з гостей. Інші святкують можуть додати «проблем» учасникам конкурсу, вставши по кімнаті в різних місцях. Переможець той, хто виконає головну задачу, тобто розмістить свою іграшку на ялинку, а не де-небудь в іншому місці. Всім іншим заохочувальні призи за оригінальність.

4. Конкурс «По колу»

Учасники стають у коло. Ведучий дає кожному з них яку-небудь іграшку, краще всього ляльку у вигляді Снігуроньки або Діда Мороза. Включається музика, і учасники конкурсу починають передавати іграшку один одному по колу. Потім музика різко припиняється і передача іграшки теж в цей момент. У кого лялька залишилася в руках, повинен вибути з гри. В результаті останній залишився людина стає переможцем.

5. Конкурс «Новорічний Ерудит»

Розділіть гостей за столом на дві команди і запропонуйте їм називати по черзі назви новорічних фільмів, або в яких дія відбувається взимку. Називати, природно, потрібно по черзі. Перемагає той, хто останній згадає фільм.

6. Конкурс «Танцюючі кульки»

В цьому конкурсі необхідно заздалегідь надути повітряні кулі. Запрошуються чоловіки та жінки по парам. Кожній парі необхідно видати по кульці. Завдання конкурсантів просто танцювати повільний танець під музику, а кулька розмістити між собою. Грає музика, пари танцюють, але раптом музика припиняється, і тут потрібно так міцно обнятися, щоб лопнути кульку. Перемагає та пара, у кого швидше за всіх це вийде.

7. Конкурс «Снігопад»

Дід Мороз або Снігуронька роздає гостям легкі пухнасті ватні сніжинки. Кожен учасник підкидає в повітря свою сніжинку і дме на неї так, щоб утримати її польоті як можна довше. Той, кому це не вдалося, може допомогти товаришеві виконати це завдання. Природно, виграє той, чия сніжинка довше інших пробуде в повітрі.

8. Конкурс «Малюнки Діда Мороза»

Учасникам конкурсу в буквальному сенсі доведеться виконувати його з пов’язаними руками. Умови конкурсу — намалювати символ наступаючого року. Завдання ускладнюється тим, що руки зв’язані за спиною. Переможця визначаю загальним голосуванням.

9. Конкурс «Чудовий мішок»

Для цього конкурсу потрібно підготувати мішок і заповнити його різними речами: трусами, капелюхами, накладними вусами, окулярами з величезними вікнами, бюстгальтери. Найголовніше, щоб все це було значних розмірів. Всі учасники стають у коло. В центрі кола стоїть ведучий з цим мішком. Про вміст мішка ніхто крім ведучого не знає. Починає грати музика і все, пританцьовуючи, рухаються по колу. Дід Мороз може будь-кому віддати мішок, на свій розсуд, а той, у свою чергу, повинен передати його кому-небудь іншому, інакше якщо музика зупиниться і мішок опиниться в його руках, то він програє. За програш призначається покарання. Тут воно таке — переможений повинен не дивлячись дістати що-небудь з мішка, потім під дружний сміх святкуючих одягти цей предмет поверх одягу. Тепер вже він танцює разом з усіма в цьому вбранні. Гра повторюється в тому ж, поки не закінчаться предмети з мішка, або гості не втомляться від сміху.

10. Конкурс « Тости-привітання»

Запропонуйте гостям трохи попрацювати головою. А, саме, згадати алфавіт! Але це зовсім не нудно. Гостям пропонується налити бокали і в честь Нового Року виголосити тост. Але тут є одна умова! Кожен вимовляє свою вітальну фразу за алфавітом, тобто перша людина з букви А, наступний з букви Б, ну і так далі.

Наприклад:
А — Ах, як я радий, що настав Новий рік! Давайте ж вип’ємо, друзі!
Б — Будьте всі щасливі в Новому році!
В — Всім щастя!
Особливу веселощі викликають букви Г, Ж, Ь, Ы, Ъ. За саму смішну фразу присуджується приз.

11. Конкурс «Космічні мандрівники»

Для цієї гри вам знадобляться або фломастери, маркери і багато повітряних куль. Кожному учаснику потрібно роздати по кульці з маркером і запропонувати з їх допомогою створити нову планету». Перемагає той, хто швидше надує кульку і більше всіх намалює на ньому мешканців.

 

Завдяки таким веселим та запальним конкурсів Ви не дасте засумувати ні друзям, ні мешканцям, ні колегам. Навіть самі завзяті любителі перегляду новорічних вогників забудуть про телевізор. Адже всі ми в душі трохи діти і любимо пограти, забувши про дорослі проблеми в найщасливіший і чарівний день в році!

 

Автор: Наталі.

Жіночий сайт. Всі права захищені. © 2015