Кращі способи заробити гроші вдома — варіанти роботи з вільним графіком

Домашній бізнес це прибутково чи ні? Це питання цікавить багатьох жінок, які з якихось причин змушені сидіти вдома. Читайте: суперідеї домашнього бізнесу для домогосподарок. Прибутковість роботи на дому залежить від кількості часу, який готові присвятити їй і того, чи зможуть ваші ідеї зацікавити споживача.

Зміст статті:

 • Для чого жінці робота на дому?
 • Професії для роботи на дому. Відгуки з форумів
 • Хобі, як засіб заробітку

Чому саме жінкам важливо працювати вдома ?

Зараз у світі настали такі часи, що знаменита фраза «жінка — берегиня вогнища» трохи втратила свою актуальність. На жіночих плечах лежить «вантаж вселенських проблем». Жінка не тільки готує, пере, прибирає, виховує дітей, але також і управляє, заробляє, вирішує питання державної ваги. Але коли в сім’ї з’являється дитина, багато жінок відмовляються від послуг няні, і виховують своє чадо самостійно. А ось для сімейного бюджету це величезний удар, адже ціни на товари зростають щодня.

Надомна робота для жінок з дітьми має свої переваги:

 1. Ви сама собі господиня: хочете — працюєте, втомитеся — ляжете спати;
 2. Не потрібно наймати няню, що б ходити на роботу;
 3. Економиться багато часу і енергії, Вам не потрібно так часто переміщатися в транспорті, а постійне перебування у чотирьох стінах не тисне на психіку;
 4. Можна працювати в джинсах і капцях, при цьому Вам не потрібно буде мати багато офіційних ділових костюмів;
 5. Завжди є гроші на приємні дрібниці.

Але крім плюсів, такий вид зайнятості має і свої недоліки, основним з яких є те, що не кожна людина може правильно організувати вдома робочий час. Для цього потрібно мати просто величезне бажання заробляти.

Але якщо Ви прекрасно вмієте організувати свій час, а можливі труднощі Вас не лякають, не мучте себе сумнівами і сміливо приступайте до реалізації своїх планів. Зрештою, надомна робота — це не на все життя, а лише обрана Вами форма діяльності на певний період часу.

Кращі домашні професії для жінок: ким можна працювати вдома?

Деякі відомі соціологи вважають, що зовсім скоро пропаде необхідність в офісах. Завдяки новим технологіям, можна буде вдома. Звичайно ж, не всі фахівці зможуть відправитися додому, наприклад пожежним все одно доведеться їздити в депо, а лікарням без лікарів не обійтися.

Однак на сьогоднішній день існує багато професій, які дозволяють працювати вдома:

 • Мистецькі та гуманітарні професії (художник, дизайнер, програміст, журналіст, перекладач). Представникам цього напряму дуже легко знайти віддалену роботу в Інтернеті на спеціальних фріланс-біржах (фрілансер від англ. «freelancer» — вільний, нештатний, позаштатний, незалежний працівник). Тут Ви зможете знайти різні проекти з написання статей на різні тематики, створення дизайну сайтів, створення самих сайтів, написання різноманітних програм. Величезним недоліком такого виду роботи є те, що Ви не знаєте, хто сидить по той бік екрану і існує ймовірність бути обманутим;
 • Педагоги і психологи — маючи диплом цією спеціальністю, Ви можете зайнятися платним бебиситтерством (бебиситтер від англ. «babysitter» — приходить няня). Створіть невеликий садок на дому. Заняття це досить серйозна, тому необхідно реально оцінити свої сили;
 • Бухгалтер, фінансист, економіст, юрист — представники цих спеціальностей можуть надавати свої послуги і на дому. Наприклад, давати консультації з тих чи інших питань, що стосуються професії. Клієнтів можна приймати вдома і консультувати онлайн за допомогою Skype, ISQ, електронної пошти;
 • Візажисти, косметологи і перукарі — багато представників цих професій досить часто приймають своїх клієнтів у себе вдома. Як знайти постійних клієнтів? Призначте ціну і дайте оголошення в Інтернеті та інших ЗМІ.

Відгуки з форумів:

Вікторія:

Я за освітою бухгалтер. Після того, як пішла в декрет, стала вести свою фірму будинку. Це дуже зручно, я завжди поруч з малям, маю стабільний дохід і в курсі всіх подій і змін щодо своєї професії.

Ірина:

А коли я пішла в декрет, стала займатися копірайтом і рерайтом (писати статті для інтернет сайтів). У цій справі головне грамотність і сумлінні замовники, які не кинуть після здачі статті.

Валентина:

Моя знайома, перебуваючи вдома, відкрила свій інтернет-магазин біжутерії. Вже через три місяці, він став приносити солідний дохід.

Олена:

Я — вчитель англійської мови, залишившись без офіційної роботи, я вирішила не втрачати даремно час і зайнятися неофіційними заняттям. Я стала перекладачем, а також займаюся копірайтингом (це моє покликання). Зараз ми плануємо малюка і я анітрохи не переживаю, адже знаю, що мій чоловік зможе нас забезпечити, а я можу його підстрахувати!

Ольга:

Якщо б мені сказали, що коли-небудь моє хобі принесе мені стільки грошей, ніколи б не повірила. Я — пенсіонерка, але досить активна (мені 55 років). Стежу за онуками, а в інший час в’яжу гачком! Моя донька виклала одного разу фото, де вона в пончо, яке їй зв’язала я, і закрутилося! У мене стало так багато замовлень, що часом я в’яжу цілий день!

Коли хобі може стати роботою? Робота з вільним графіком

Ви не повірите, але навіть ваше хобі може приносити вам не тільки задоволення, але і пристойний дохід. Наприклад:

 1. Ви любите готувати і це у Вас чудово виходить. Чудово. Ви можете готувати на замовлення торти і тістечка, або готувати обіди для офісів знаходяться неподалік, а доставку обідів можна чудово поєднувати з дитячої прогулянкою;
 2. Ви жити не можете без рослин. Організуйте невеликий бізнес: займіться професійним розведенням розсади квітів або оволодійте технікою точної вигонки цибулинних квітів. У другому випадку Ви зможете купувати восени цибулини за оптовою ціною, а вже на весняні свята продавати чудові букети. Правда, такий бізнес вимагає не тільки знань, але і додаткового простору;
 3. Ви захоплюєтеся рукоділлям: в’яжіть, шиєте, вишиваєте, виготовляєте різноманітні вироби. Що б Ваш новий бізнес почав швидко розвиватися, приділіть трохи часу для вивчення останніх модних світових тенденцій, погортайте різні журнали, вивчіть сезонний попит. Дайте оголошення про те, що Ви готові приймати замовлення. Вас здивує, яке велике кількість людей хоче придбати унікальні речі ручної роботи, які відрізняються високою якістю виконання.

Якщо Ви вирішили зайнятися домашнім бізнесом, пам’ятайте, що реклама — двигун прогресу. Якщо Ви хочете, що б Ваш бізнес приносив дохід, розкажіть про нього друзям, колишнім колегам, дайте оголошення в ЗМІ та Інтернеті. Читайте: Як успішно рекламувати і продавати хенд мейд?

Якщо Вам сподобалася наша стаття і у Вас виникли думки з цього приводу, поділіться з нами! Для нас дуже важливо знати Вашу думку!

Автор: Наталі.

Жіночий сайт. Всі права захищені. © 2015