Кращі тренажери для схуднення живота, стегон будинку — як вибрати?

Кожна жінка в гонитві за досконалою фігурою вибирає для себе спосіб схуднення. Деякі відвідують тренажерний зал, іншим до душі ранкові пробіжки, хто віддає перевагу дієти. Однак, не варто забувати, що максимально дієвим і зручним способом коригування фігури вважається комплексний підхід до вирішення проблеми. Це — віра у власні сили та успіх, фізичні тренування і раціональне харчування.

Зміст статті:

 • Види тренажерів для схуднення в домашніх умовах
 • Ефективні домашні тренажери для схуднення живота
 • Кращі спортивні тренажери для схуднення стегон

Види домашніх тренажерів для схуднення — кращі тренажери для схуднення будинку

На даний момент в магазинах представлено величезну кількість тренажерів для занять у спортзалах і вдома. Причому, саме домашні заняття приваблюють багатьох жінок.

Слід зазначити, що серед тренажерів, які допомагають знайти досконалу фігуру, виділяють два види:

 • Кардіотренажери;
 • Силові тренажери.

Жінки, надмірна вага яких досяг критичної позначки, неодмінно повинні скористатися високоефективними кардіотренажерами.

До таких відносять:

 • Гребний тренажер. Він в ході занять змушує працювати всі групи м’язів, що результативно впливає на зниження зайвої ваги;

 • Еліптичний тренажер — відмінний варіант для результативного битви з надлишковими кілограмами. Під час занять на тренажері відбувається активне спалювання зайвих калорій ;

 • Степпер — чудовий домашній тренажер для занять. Він стане відмінним помічником для жінок, які мають бажання скинути зайві сантиметри в певній частині тіла. Наприклад, надати стрункості ногам, підкоригувати стегна і сідниці;

 • Велотренажер — універсальний тренажер, що допомагає одноразово підтримувати чудову форму тіла і скидати зайві кг;

 • Бігова доріжка — залучає до роботи масу м’язів, що сприяє інтенсивному схудненню.

Найдієвіші домашні тренажери для схуднення живота — який вибрати?

Підбираючи тренажер для проблематичною зони живота, слід звернути увагу на тренажери, які активізують роботу всієї аеробної енергосистеми.

Для спалювання жирових відкладень в області живота в домашніх умовах можна скористатися наступними тренажерами:

 • Хула-хуп.

При обертанні обруча моделюється жіноча талія і спалюють зайвий жир. Різноманітність хула-хупов зараз величезна, тому кожна пані зможе підібрати підходящий для себе варіант за вагою, за розміром або модель, вдосконалену лічильником підрахунку витрачених калорій. На перших заняттях тренування з хула-хупом може доставляти больові відчуття. Не кидайте заняття, і незабаром ви будете радіти витонченою талією без зайвих сантиметрів.

 • Фітбол.

Тренажер для отримання плоского живота і стрункої талії. На заняттях напружуються всі м’язи живота. Завдяки амортизационному тренувального ефекту м’яча, жінка швидко позбавитися від зайвої ваги і отримує масу задоволення від досконалої фігури.

 • Диск для обертання «Грація».

Цей тренажер користується визнанням багато десятиліть. Для боротьби з животом він дає колосальний ефект. Щоденні заняття допоможуть позбутися від жирових відкладень і зміцнять м’язи живота.

Кращі тренажери для схуднення стегон — як правильно вибрати тренажер для схуднення ніг?

Для схуднення стегон можна виконувати присідання або махи, але ці вправи не принесуть швидкого ефекту. Для вирішення проблеми можна скористатися спеціальними ножними тренажерами, які підійдуть для занять в домашніх умовах.

 • Велотренажер — один з найбільш поширених і максимально підходять для ніг тренажерів. Він легко збирається і не займає будинку багато місця. Домогтися результату на такому тренажері може кожен бажаючий. Велотренажер розроблений спеціально для зміцнення всього організму в цілому, так і групи м’язів ніг і стегон. Виходячи з індивідуальних особливостей і початкової фізичної підготовки, можна вибудовувати власні заняття.

 • Доріжка для бігу — помічник у спалюванні зайвої ваги на ногах. Завдяки комплексному впливу на всі м’язи спалюється велика кількість калорій, що сприяє швидкому схудненню.

 • Еліптичний тренажер. Увага до даних тренажерів стало особливо активно проявлятися в останні роки. Еліптичний тренажер опрацьовує м’язи ніг, живота і спини. Завдяки зменшеній навантаженні на суглоби, травматизм під час занять зводиться до мінімуму. Займатися на таких тренажерах не заборонено навіть жінкам в положенні і літнім людям.

Приступаючи до заняття на будь-якому тренажері, пам’ятайте, що спочатку потрібно розігріти м’язи. Після тренування — гарненько їх потягнути і розслабитися.

Результативні тренажери для схуднення ніг зачіпають всі проблематичні ділянки. Вони сприяють у набутті красивих форм, прискорюють метаболізм і покращують самопочуття.

Якщо Вам сподобалася наша стаття і у Вас виникли думки з цього приводу, поділіться з нами. Нам дуже важливо знати Вашу думку!

Автор: Наталі.

Жіночий сайт. Всі права захищені. © 2015