Кращі жіночі серіали — найцікавіші серіали для жінок з відгуками.

Хоча багатьох чоловіків дратує жіноча пристрасть до телевізійним серіалам, представниці прекрасної статі не здають позицій — вони готові присвячувати перегляду цих мультисерийных фільмів весь свій вільний час. Але психологи давно вже підтримали жінок у цьому питанні, пояснюючи жіночу пристрасть до перегляду серіалів необхідністю отримувати ті враження і відчуття, яких жінка недоотримує в житті.

Зміст статті:

 • Кращі жіночі серіали
 • Що радять дивитися реальні жінки на форумах?

Улюблені жіночі серіали.

 1. Поза сумнівом, лідером переглядів і переможцем рейтингів серед жіночих серіалів за всі роки їхнього існування є серіал «Секс у великому місті (Sex and the city). Це культовий американський фільм, що складається з 6 сезонів (94 серії), був знятий за мотивами книги Кендес Бушнелл з однойменною назвою. Героїнями фільму є чотири подруги, віком за тридцять — сорок років, у яких є істотні розбіжності у поглядах на життя, у способах боротьби з виникаючими проблемами, у манері спілкування. Цей серіал — одкровення про найпотаємніших сферах жіночого життя, про душу, бажання, надії різних жінок, про стосунки з чоловіками, помилки і шляхи їх вирішення. Серіал «Секс у великому місті» містить і дуже романтичні сцени, і гумор, він рекомендується для перегляду повнолітнім представницям прекрасної статі.
 2. Російський серіал «Жіночі мрії про далекі країни» подобається багатьом жінкам, і вважається одним з кращих кримінальних багатосерійних фільмів сучасності. Дія цього фільму засновано на міксі почуттів, детектива, криміналу, пригод і романтики. Фінансист Вадим, який отримав дуже важливе завдання керівництва — доставити велику суму грошей в Сочі, потрапляє в непросту ситуацію, в якій його обманює кохана дівчина і викрадає гроші, довірені йому. Вадиму доводиться самому розшукувати Галину, і в той же час ховатися від своїх роботодавців і правосуддя, тому що він — втікач без грошей і документів, підозрюваний у розкраданні великої суми грошей компанії.
 3. Американський серіал «Відчайдушні домогосподарки» (Desperate Housewives) з задоволенням дивляться навіть чоловіки. Його ніяк не можна назвати «мильною оперою». В центрі уваги знаходяться чотири жінки, домогосподарки, які перебувають у пошуку щастя в особистому житті. Дія серіалу відбувається в тихому та дуже затишному передмісті, де протікає спокійна благополучна життя без особливих подій. Але одного разу в розмірене життя наших героїнь вривається страшне подія — вбивство спільної подруги Мері Еліс Янг. Чотири домогосподарки відкривають власне розслідування і шукають причину смерті подруги, віртуозно вирішуючи всі проблеми на своєму шляху.
 4. Вітчизняний, російський серіал «Особисте життя доктора Селіванової» був створений виключно жіночою командою сценаристів, і розповідає про будні і особистого життя звичайної жінки — лікаря-гінеколога Селіванової. Ця мелодрама, в якій дуже тісно переплітаються і комедія, детектив, розповідає не тільки про роботу Селіванової, але і про її особисте життя. Доктор намагається завжди допомагати своїм пацієнткам, вислухати, вникнути у всі проблеми і жіночі таємниці, і при цьому їй іноді доводиться буквально відстоювати інтереси пацієнток, захищати їх. Доктора Селіванової необхідно також вирішувати дуже складні питання особистого життя, шукати надійного люблячого чоловіка і чекати любов.
 5. Серіал «Маргоша», Росія, є мелодрамою і комедією. Фільм розповідає про пригоди і пригоди в житті ловеласа Гоші, життя якого в один момент стає зовсім іншою. Гоша дуже сильно образив свою дівчину Карину, яку одного разу кинув. Втративши до неї почуття та інтерес. Карина вирішила помститися Гоше, і попросила допомогу чаклунки, а та перетворила молодої людини в дівчину. Після цього перетворення життя Гоші стала кошмаром — йому доводилося пристосовуватися до існування в жіночому тілі, при своєму чоловічому менталітеті, рятувати кар’єру, знайомитися з особливостями чисто жіночого життя.
 6. Російський серіал «Татусеві дочки» є комедійним серіалом, рекомендується для сімейного перегляду. Герой цього серіалу — професійний психотерапевт потрапляє в дуже непросту ситуацію. Його дружина, мати п’ятьох чудових доньок, їде в іншу країну, з іншим чоловіком, у якого пристрасно закохалася. Психотерапевта доводиться відтепер вирішувати проблеми своєї гучної і невгамовною сім’ї, намагатися організувати життя, тому що всі його дочки не хочуть готувати, прибирати і вчитися. Він намагається налагодити контакт з усіма доньками, але це дуже складно зробити, адже у них такі складні характери!
 7. Російський серіал «Дочки-матері» відноситься до класичних мелодрам, які так люблять дивитися жінки. Фільм розповідає про стосунки, які розвиваються між Іриною Ярської і Лілією Субботіної. Власне, жіночі непрості відносини — не рідкість і в житті, але апогей цього серіалу припадає на головне драматична подія — зустріч матері з дочкою, якими ці жінки і є — але не здогадуються про це. Серіал пронизаний надрывными нотами жіночого відчаю, але він наповнений надією на благополучний результат пошуків рідної людини.
 8. Російський серіал «Не родись вродливою» також відноситься до жанру мелодрами, його дуже охоче дивляться жінки. Катя Пушкарьова — головна героїня цього фільму, вона намагається побудувати свою кар’єру в одній досить великій фірмі. Закохавшись у власного начальника, дівчина раптом дізнається, що її почуття і довіру до інших людей жорстоко зрадили. Вона намагається виправити наслідки руйнівного зради, і впроваджує власний розроблений план, який їй добре вдається. Катя стає успішною, впевненою в собі дівчиною, з надіями і перспективами на майбутнє, а також на щастя в особистому житті.
 9. Серіал «Бальзаківський вік, або всі мужики сво…» став полюбилася російської класикою у своєму жанрі. Чотири подружки, які вже перевалили за межу юного віку, намагаються знайти чоловіка своєї мрії і влаштувати своє особисте життя. За сюжетом мелодрами, всі вони здійснюють типові жіночі помилки, обпікаючись і розчаровуючись. Проблеми, які зачіпаються в даному серіалі, напевно будуть знайомі кожній жінці. Тому фільм так близький саме жіночої аудиторії. У цьому серіалі присутні і комедійні нотки, що дозволяють дивитися цей серіал легко, без надриву», просто насолоджуючись сюжетом і відзначаючи те чи інше вдале рішення проблем для своєї реальному житті.
 10. Російський комедійний серіал «Моя прекрасна няня» полюбився жінкам, його буквально розібрали на цитати і перли. Цей фільм був знятий за сюжетом американського серіалу з такою ж назвою. Героїня фільму — Віка Прутковская працювала в магазині свого нареченого в Москві, поки він не обдурив її, буквально виставивши з роботи. Бажаючи почати нове життя, Віка знаходить нове місце роботи — нянею в сім’ї музичного продюсера. Фільм сповнений мелодраматичних, а також комедійних ноток, він змушує сміятися, переживати, думати про власне життя.
 11. Серіал «Зачаровані» (Charmed) відноситься до містичних детективів, з нотками комедії, мелодрами, драми. Головні героїні фільму — три сестри, які волею долі живуть в будинку померлої бабусі, і спочатку були не в найкращих стосунках. Одного разу сестри після спіритичного сеансу знаходять на горищі старовинну «Книгу Таїнств». Вимовивши заклинання, вони набувають магічний дар, який надалі будуть використовувати для розплутування різних життєвих завдань, детективних історій і проблем. Вони готові протистояти Злу на землі, і свої здібності присвячують боротьбі за добро, правду, справедливість, любов. Борючись зі Злом, відьмочки стають об’єктом для нападів на них Чаклунів, Демонів, які іноді в людському образі.
 12. Російський серіал «Любов як любов» подобається жінкам своєї «схожістю» з реальним життям, адже багато дізнаються в сюжетах події і переживання власного життя. Дія відбувається в одному з російських міст. Фільм оповідає про складну долю двох поколінь родини Лобових — Тетяни і Платона, а також їх трьох дочок і одного сина. Кожен з цієї родини мають свою таємницю, своє життя і правду, яку всіляко намагається довести і відстояти перед іншими членами сім’ї.
 13. Російський серіал «Щасливі разом» є комедійним фільмом, що складається з багатьох серій-фільмів з окремими смішними історіями. Цей серіал розповідає про життя однієї середньостатистичної сім’ї Букіних, в якій виховуються син і дочка. Безліч захоплюючих і смішних сюжетів, блискуча гра акторів робить цей серіал дуже приємним для перегляду, коли просто хочеться відпочити, набратися позитиву і позитивних емоцій.
 14. Захоплюючий серіал «Бідна Настя» з історичним сюжетом є мелодрамою, драмою, знятих кінематографістами США і Росії. Дія цього красивого фільму відбувається в 19 столітті. Дівчинка з кріпаків, яка була улюблена літнім бароном і вихована, як дочка, подавала великі надії, виблискуючи на театральній сцені. Подальша дія цього серіалу насичене інтригами, гучними викриттями, дуелями, але червоною ниткою по всьому сюжетом проходить любов.
 15. Російський серіал-драма «Єфросинія» не залишає байдужим жодного глядача. Дія цього багатосерійного фільму відбувається в місті, куди випадково потрапляє дівчина, яка все своє життя виховувалася бабусею і дідусем, живучи з ними в глухій тайзі. Єфросинії буде дуже важко зрозуміти цей світ, їй невідомий, а тим більше — прийняти його в своє життя.
 16. Російський серіал «Нерівний шлюб» (мелодрама) розповідає про душевні муки дівчини Аліси, яка погодилася на шлюб з розрахунку тільки тому, що захотіла допомогти своєму батькові розрахуватися з боргами. Колишній коханий Аліси, боксер Єгор, виявився відданим нею, адже вона поміняла його любов на гроші зрілого нелюбимого чоловіка. Сюжет цього фільму включає всі — і кохання, і ревнощі, і зраду, серіал пробуджує почуття та емоції, змушує замислюватися про найголовніше в житті.

Жінки діляться на форумах про свої улюблені серіали

Марина:

Побільше б таких серіалів, як «Щасливі разом» або «Саша + Маша» — веселі, завзяті, і разом з тим — дуже повчальні!

Наталя:

А я рекомендую подивитися новий сезон серіалу «У Філадельфії завжди сонячно». Приємна весела комедія, легкий перегляд, задоволення забезпечено! Причому для всієї родини.

Марина:

Обожнюю і всім рекомендую серіал «Кровинушка». Чисто жіночий серіал, в якому розповідається про диво зачаття і народження дитини. Сюжет дуже захоплюючий і жалісний! Крім того, самі зйомки дуже красиві — берег моря, природа, романтика…

Світлана:

Що говорити, з часів «Сексу у великому місті» подрібнювали фільми і жіночі серіали. В основному, я не дивлюся ці довгі оповідання, мені шкода на них часу — я веду досить активний та насичений спосіб життя. Зі старих серіалів я б із задоволенням подивилася «Зачарованих», «Мою прекрасну няню». Як-то мені вдалося потрапити на кілька серій фільму «Багата і кохана» — сподобався серіал, я навіть пошкодувала, що не можу продовжити його перегляд.

Ольга:

А хто знає — чи є сучасні серіали з цікавим сюжетом? Не люблю нудних сльозоточивих серіалів типу «Багаті теж плачуть», «Просто Марія» — дурниці! Огидний сюжет, акторська гра — просто жах… З сучасних дивлюся «Ефросинью», подобається.

Наталя:

Ольга, я не скажу про всі серіали — просто все не вистачає часу дивитися. Але з сучасних мені дуже подобаються «Щоденник доктора Зайцевої», а також комедійний «Вороніни» і, звичайно ж, «Універ». «Універ» дивляться мої сини, студенти, сміються і кажуть, що у них в універі все так і є!

Катерина:

Згодна, «Універ» — супер! Особливо подобається сезон «Нова общага». Таке відчуття, що актори не грають, а ведуть себе дійсно як в житті, дуже реалістично.

Марина:

Ніколи не дивилася серіали, але мене зачепив турецький «Чудовий вік». Прекрасна акторська робота, чудові декорації і дуже захоплюючий сюжет. Серіал цей новий, вийшов на екрани в 2011 році, але розповідає про події історії далеких років, які відбувалися ще в епоху правління султанів… Дуже, дуже хороший серіал, рекомендую.

Олена:

Дуже сподобався серіал «Тетянин день», правда, він вийшов вже кілька років тому. Але його б я ще раз переглянула, дуже правдивий.

Анастасія:

Ольга, хочете сучасний серіал про кохання? Однозначно — «Серце — не камінь». Гарний, романтичний, просто фантастичний сюжет, добре знятий до того ж.

Тетяна:

А я просто зачарована американським серіалом «Пліткарка». І любов, і детектив «в одному флаконі». Хто хоче захоплюючого сюжету з детективом, містикою і загадками — всім раджу!

Ольга:

А мені шкода, що наші діячі кіно не знімають серіали за типом фільму «Кохання — зітхання». Уявляєте, який цікавий і смішний серіал б вийшов?

Марія:

Ольга, фільм «Любов-морква» так гарний, як він є. А цікаво, «Машу і ведмедя» можна назвати серіалом? Дуже люблю, завжди переглядаємо разом з донькою і сміємося.

Якщо Вам сподобалася наша стаття і у Вас виникли думки з цього приводу, поділіться з нами! Для нас дуже важливо знати Вашу думку!

Автор: Наталі.

Жіночий сайт. Всі права захищені. © 2015