Курси самооборони для жінок

Від нападу в темних провулках і підворіттях страховки немає ні у однієї жінки. Безглуздо думати, що біда може трапитися з ким завгодно, лише не з вами. Життя — штука непередбачувана, і краще бути готовою до будь-якої неприємної ситуації, яка може статися.

Самооборона для жінок — це самовладання і впевненість, тверде переконання, що якою б «амбал» на вас не напав, ви зможете гідно протистояти йому. Курси навчання самозахисту позбавлять від страху і розхожих стереотипів жіночої слабкості, дозволять повноцінно жити, не здригаючись від кожного шереху за спиною.

Ви вважаєте, що самооборона для жінок це лише спосіб поліпшити свою фізичну форму? Так, звичайно, ви зміцните своє тіло. Але головна спрямованість таких курсів — психологічна підготовка до екстремальної ситуації та відпрацювання певних силових прийомів, що дають можливість ефективно протистояти виниклого конфлікту. Отримані на курсах самооборони для жінок навички, допоможуть нанесенням всього одного правильного удару вивести з ладу будь-якого нападника чоловіка. Причому руху, відпрацьовуються цих заняттях, досить прості. Але в той же час, такі прийоми дозволяють нанести противнику максимальний фізичний збиток.

Іноді окремі люди вважають, що курси самооборони для жінок несуть у собі зайву агресію і ображають гідність слабкої статі. Нібито дівчата, які володіють прийомами самозахисту, виглядають лякаюче і позбавлені жіночності. Проте, близькі і рідні люди, які по-справжньому люблять вас і піклуються про вашу безпеку, будуть наполягати на оволодінні школи самооборони для жінок.

Володіючи психологічними і фізичними навичками самооборони для жінок, ви зможете, використовуючи мінімум сили дати відсіч будь-якого насильства, спрямованого по відношенню до вас. І при цьому зовні ви все так же будете залишатися тендітною і жіночною.

Автор: Наталі.

Жіночий сайт. Всі права захищені. © 2015