Лущення шкіри на обличчі причини, як позбутися

Жінці, щоб бути щасливою, просто необхідно відчувати себе красивою. Так вже ми влаштовані. Заради краси ми здатні на багато що: різноманітні дієти, довгі, виснажливі заняття на тренажерах, шопінг, що забирає чимало часу і спустошуючого гаманець. Але всього цього може виявитися недостатньо, якщо шкіра на обличчі небездоганна.

Скільки сумних хвилин доводиться проводити жінкам перед дзеркалом, вдивляючись у своє відображення і намагаючись сховати, замаскувати прикрі вади! Зморшки, вугри, почервоніння, якісь цятки.

Лущення шкіри на обличчі — одна з таких неприємних, але проблем, що часто зустрічаються на нашому шляху до досконалості. Якщо шкіра лущиться, а після вмивання відчувається свербіж, почервоніння, шкіра на обличчі ніби стягується — це серйозний привід задуматися.

Що викликає лущення шкіри?

Насамперед, необхідно з’ясувати, чи не є лущення ознакою серйозного захворювання. Рекомендується відвідати дільничного лікаря і пройти обстеження. Причиною лущення може бути таке захворювання шкіри, таких як екзема, псоріаз або себорея.

Лущення, що виявляється в зимові або весняні місяці, що може бути викликано нестачею в організмі вітамінів. У цьому випадку безсумнівну користь принесе збалансоване, правильно організоване харчування.

Але найчастіше причиною лущення стає неправильний догляд за шкірою.

Можливо, лущення викликано недостатнім зволоженням. В додатковому зволоженні потребує навіть жирна від природи шкіра. А тонка і чутлива шкіра починає лущитися при дії сильного вітру, холоду або активного розтирання.

Іноді лущення стає алергічною реакцією на застосування косметичних засобів з активними добавками.

Часте, зайво ретельне очищення обличчя з використанням мила, гарячої води, відлущуючих скрабів може призвести до зворотного ефекту. Позбавлена захисного бар’єру шкіра пересихає, і лущення стає більш інтенсивним.

Як позбутися від лущення шкіри особи?

Якщо лущення не викликане яким-небудь захворюванням, впоратися з ним під силу будь-якій жінці.

Перше, що потрібно зробити, ретельно очистити шкіру обличчя, видаливши злущуються відмерлі частинки. Це дуже делікатна операція, і використати для неї звичайні скраби не можна. Абразивні частинки можуть завдати шкоди незахищеній шкірі особи і лише посилити проблему.

Можна очистити обличчя за допомогою м’якого гоммажа. У його складі немає твердих частинок, і шкіра не піддається механічному впливу. Фруктові кислоти, які входять до складу гоммажа, розм’якшують і розчиняють відмерлі частинки і підсилюють захисні можливості шкіри.

Дуже ефективний легкий саморобний скраб з вівсяних пластівців. Зробити його дуже просто: вівсяні пластівці залити киплячою водою. Через 20 хвилин у цю кашку потрібно додати яєчний білок, маленьку щіпку солі, перемішати і нанести на обличчя, злегка масажуючи кінчиками пальців. Потім змити водою кімнатної температури, м’якою серветкою промокнути зайву вологу і нанести на обличчя маску для живлення шкіри.

Маска може бути покупної або саморобною. В якості складових компонентів можуть служити такі продукти, як мед, рослинне масло, сметана, сир, вершки. Злегка підігріту маску тримають на обличчі приблизно 20 хвилин. Щоб утримати вологу усередині шкіри, після зняття маски потрібно нанести зволожуючий крем.

Подаруйте своїй шкірі турботу і будьте прекрасні.

Жіночий сайт. Всі права захищені. © 2015