Любовна залежність від людини: симптоми, тест, як позбавитися для чоловіків і жінок

Любовна залежність — складний та водночас радісний період в житті кожної людини. Адже, по суті, любов — це прекрасне почуття, що ушляхетнює двох закоханих людей і всіх, хто знаходиться з ними поруч.

Але якщо любов одностороння, нерозділене, якщо любовна залежність дуже сильна, вона може довести до депресії і викликати руйнівні процеси в психіці людини.

Як позбутися від любовної залежності, і взагалі, чи присутня вона у вашому житті, давайте розберемося детальніше. І в цьому нам допоможе Інтернет.

Отже, для початку нам треба зрозуміти, чи є у нас симптоми цього «захворювання».

Тобто проведемо тест на любовну залежність

1. Коли коханого немає поруч з вами, ви відчуваєте:

А. Почуття радості.Б. Почуття болю і гострої нестачі коханого поруч з вами.В. Ваші стану змінюють один одного, іноді хочеться бачити, іноді все одно, де він (вона).

 

2. Як розвиваються ваші стосунки?

А. Ми обоє прагнемо назустріч один одному.Б. Хтось весь час на нервах. Один чекає, інший уникає. Потім навпаки.В. Поки ніяк не розвиваються, і я особливо не докладаю зусиль.

 

3. Як нове почуття позначається на вашій роботі, навчанні і т. д.?

А. Вона мене надихає, мені стало більше везти, покращилися результати.Б. Мені нічого не потрібно, все дратує. Пливу за течією.В. У мене так само, як зазвичай. Нічого не змінилося.

 

4. Ревнуєте ви коханого?

А. Ну тільки якщо в жарт.Б. Дуже ревную. Я не відчуваю, що повністю володію усіма його/її думками. А хотілося б.В. Трохи, мабуть, все-таки ревную.

 

5. Всі ви можете пробачити коханій людині?

А. Я визнаю його право на недоліки, але є речі, які я навіть йому не пробачу.Б. Цій людині можна все.В. Не знаю, залежить від того, що конкретно треба прощати.

 

6. Що ви відчуваєте в його/її обіймах?

А. Приємне ніжне почуття рідної людини.Б. Відчуття схоже на сп’яніння, мені шалено добре, не відпускав(а) б ніколи.В. Мені просто подобається відчувати себе в обіймах цієї людини.

 

7. Ви б хотіли позбутися свого почуття?

А. Ні в якому разі! Це ж велике диво — любов!Б. Іноді дуже хочеться любити менше. Це відчуття мене мучить.В. Не знаю.

 

Оцінка тесту на любовну залежність:

Якщо ви хоча б двічі обрали відповідь «Б«, велика ймовірність того, що ваше почуття переходить в залежність.

Якщо чотири рази і частіше ваша відповідь була «В«, ваші почуття ще не сформовані до кінця. Можливо, у вас симптоми залежності, а простий закоханості, яка або пройде, або в щось переросте.

Якщо ви чотири рази і частіше обирали варіант «А«, то вітаємо: у вас симптоми справжньої любові.

 

 

Ну а тепер давайте розглянемо питання, як позбутися від любовної залежності. Увага: всі ці кроки розроблені спільно з психологами та обов’язкові до виконання для тих, хто бажає позбавитися від залежності, а не тільки від любовної.

 

1) Крок перший.

Знищити все, що пов’язано з вашою прихильністю до іншого людині. Щоденник із записами — у вогонь, записи в інтернеті, присвячені йому (їй) — видаляються, викидаються всі його фотографії, а подаровані їм іграшки йдуть у дитячий будинок.Запам’ятайте — все, що вам буде надалі нагадувати про вашу прихильність, буде лише посилювати залежність, але не приносити задоволення від кохання.

 

2) Крок другий.

Уникати будь-яких контактів з цією людиною. Взагалі не спілкуватися!!!!!!!Психологи кажуть, що як тільки між двома людьми зменшується час спілкування, вони поступово віддаляються один від одного. Це буває навіть у сім’ях: один чоловік на роботі, інший на роботі, так з року в рік, і поступово вони розлучаються, тому що на роботі спілкування більше, і вони там можуть знайти заміну дружину.

3) Крок третій.

Написати на папері список поганих вчинків по відношенню до вас чи до інших людей, які зробив той чоловік, що ви любили. Цей список прикріпити поруч із телефоном або з монітором. І при черговому бажання переглянути сторінку цієї людини в соціальній мережі, або подзвонити йому по телефону, прочитати ще раз цей список, відійти від комп’ютера (телефону) і подивитися новини по телевізору.

 

4) Крок четвертий.

Заглибитися в роботу, навчання, заняття спортом. Це не тільки відверне вас від залежності, але й розширить коло вашого спілкування, що трохи згладить ваші переживання.

 

5) Крок п’ятий.

Беремо путівку на курорт і їдемо туди поїздом. У поїзді спілкуємося, на курорті спілкуємося, відпочиваємо від усього, що було раніше.

 

 

Увага!!! Ні в якому разі не можна:

 

— замінювати його (її) іншим захопленням, доки не минуло це. Кинутися на шию іншого чоловіка, або завести інтрижку з іншою жінкою В ПОМСТУ — це набагато гірше, ніж просто пережити в собі ту бурю емоцій, що вас турбує. Не забувайте, що той, з ким ви заведете новий роман, може полюбити вас, а ви будете продовжувати думати про вашому колишньому людині. І вийде вкрай неприємно і негарно, що ви обдурили третьої людини.

 

— пити алкоголь, курити і вживати наркотики. І взагалі кидатися в тяжкі гріхи. НЕ РОБІТЬ ЦЬОГО. З тієї простої причини, що той чоловік, від кого ви намагаєтеся позбутися, дізнавшись про таких ваших тяжких вчинках, просто гидливо на вас подивиться і скаже: «правильно, що я її кинув». Будьте вище цього. З любовної залежності треба вийти очищеним, окриленим, скинули зі своєї шиї важкий вантаж неоціненої прихильності. А якщо ви почнете звикати до іншої залежності (куріння, алкоголь, наркотики), від цієї залежності позбавитися куди складніше, ніж від нерозділеного кохання.

 

 

 

— взагалі навіть не допускати в голові думки «ну і хай мені буде гірше». Пояснювати, сподіваюся, не варто? Вище вже все написано. У будь-якому випадку, треба для себе вирішити, чого ви хочете в житті — ЩАСТЯ або «хай мені буде гірше?».

 

— не можна жаліти себе і не можна скаржитися іншим. Неважливо, який настрій у вас або у інших, всі скаржники в світі викликали тільки почуття презирства. Мовляв, «не можуть самі впоратися з такою нісенітницею, не можуть самі вирішити таку проблему, що їм взагалі треба?»Ну а жалість до себе — це увігнати себе в депресію, замкнутися в цій жалю, як у мушлі, ще і залити все це алкоголем — ось найкраща радість в життя після важкої любові.

 

— не можна залишатися наодинці з самим собою. Подорожуйте, ходіть в театри, на виставки, в театри, на спортивні матчі, займіться шопінгом, запишіться на фітнес, їдьте на рибалку з друзями, запишіться в школу верхової їзди або відвідуючи дитячий будинок, допомагаючи дітям. В такому випадку ваша душа швидше відтане і від колишньої любовної залежності не залишиться і сліду.

 

Жіночий сайт. Всі права захищені. © 2015