Модні головні убори на осінь 2012: шапки, кепки, берети

Для модниць настала найпрекрасніша пора — осінь. Це час, коли з’являється можливість не тільки одягнутися, приобуться, але і «одягнути» свою голівку! Як чудово в мінливу погоду доповнити свій наряд екстравагантної капелюшком, при цьому попередити переохолодження. У цій статті ми розповімо Вам про модні тенденції і про те, як підібрати одяг під різні види головних уборів.

Зміст статті:

  • Капелюшок-клош і з чим її вдягати?
  • Кепка і відповідний образ
  • Вічний бере
  • Казанок

Капелюшок-клош

Можливо, Ви ще не знайомі з ультрамодного капелюшком сезону осінь-зима 2012-2013, але це не нове слово в моді, а осучаснена капелюшок 20-х років минулого століття. В колекціях багатьох відомих дизайнерів були присутні капелюшки-клош.

Прекрасна капелюшок для осінньої погоди. Носити її рекомендують витонченим модницям, одягати її треба максимально низько надвигая на лоб, для того щоб створити загадковий аристократичний вигляд.

Відповідний наряд з капелюшком-клош:
Ідеальне поєднання капелюшки і облягаючого юбочного або брючного костюма, а також з облягаючою сукнею. Таке вбрання підійде для ранньої осені. А для перших холодів підійде поєднання клоша і тренча.

1. Клош від Goorin Brothers

Приблизна вартість капелюшки-клош: близько 6 000рублів.

2. Клош від Miss Lak

Приблизна вартість: від 2 500 рублів.

Кепка

Багато жінок вважають, що кепка — це скоріше чоловічий аксесуар, однак модні дизайнери не перестають дивувати нас жіночними кепками. Якщо Ви — сильна і ексцентрична натура, то кепка — це саме те, що Вам потрібно!

Відповідний наряд з кепкою:

Невід’ємний атрибут стилю мілітарі — кепка! У цьому сезоні наймоднішим кольором був обраний чорний, тому кепка чорного кольору — must-have для модниці. Кепки чудово поєднуються з об’ємними пальто і облягаючими сукнями, об’ємними сумками і шкіряними аксесуарами.

Альтернативні варіанти кепок:

1. Кепка від Компанії Пік

Приблизна вартість: 950 рублів.

2. Кепка від Goorin Brothers

Приблизна вартість: 1 100 рублів.

3. Кепка від Canoe

Вартість кепки: близько 1 500 рублів.

Бере

Безперечна класика — бере. Кожна дівчина може відчути себе парижанкою, надівши бере. Це універсальний головний убір, який користується попитом постійно. Осінь 2012 — не виняток, must-have цієї осені — веселий бере.

Відповідний наряд з беретом:

Найпрекрасніше в беретах — це те, що вони підходять до будь-якого наряду. Головне правило: бере повинен бути в тон верхньому одязі. А взагалі, Ви можете експериментувати, адже моду створюємо ми самі!

1. Бере від Miss Lak

Орієнтовна вартість берета: 3 000 рублів.

2. Бере від Canoe

Приблизна вартість: 600 рублів.

3. Бере від Ваша Капелюшок

Приблизна вартість: 1 000 рублів.

Казанок

Прекрасна альтернатива беретам і кепки — капелюх-казанок. Вона зручна в носінні і, залежно від стилю, додасть Вашому образу жіночності і оригінальності. Всі модні дизайнери в цьому сезоні пропонують носити капелюшки-казанки, які були модними ще в 19 столітті. Вони повернулися в моду в 60-х роках минулого століття, а тепер вони знову захопили всі модні подіуми. Якщо Ви — затяті модниці, то Вам просто необхідно придбати казанок на цю осінь!

Відповідний наряд з казанком:

Казанок — класична капелюшок, яка чудово поєднується з діловими костюмами і витонченими тренчами. Проте яскраве забарвлення і оригінальне декорування казанка дають можливість поєднувати його з легкими сукнями вільного крою, а також з міні і максі!

1. Казанок від Ваша Капелюшок

Орієнтовна вартість: 950 рублів.

2. Казанок від Venera

Приблизна вартість казанка: 1 200 рублів.

3. Казанок від Goorin Brothers

Вартість казанка: близько 2 000 рублів.

Якщо у Вас є ідеї з приводу головного убору на цю осінь або Ви хочете поділитися думкою з приводу представлених моделей, залишайте коментарі! Нам важливо знати Вашу думку!

Автор: Наталі.

Жіночий сайт. Всі права захищені. © 2015