Наймодніші чоловічі годинники 2012-2013 — Новинки

Чоловічі годинники є таким аксесуаром, за яким можна дізнатися і характер, і матеріальне становище власника, і його ставлення до життя. Вони служать показником статусу свого господаря. Години виразно показують індивідуальний образ і просто зобов’язані гармонійно вливатися в вибраний стиль.

Зміст статті:

  • Які чоловічі годинники модні в 2012-2013 році?
  • Кращі моделі чоловічих годин. Новинки

Модні чоловічі годинники сезону 2012-2013

Люди завжди прагнули володіти знаннями про точний час і сьогодні, в епоху науково-технічного прогресу, відомості про точний час просто життєво необхідні. Звичайно, годинник не можна назвати самим точним хронометром на землі, в той же час вони надійні помічники в орієнтації у часі.

Дуже модними чоловічими годинами в 2012-2013 роках є багатофункціональні цифрові годинник, які перебували на піку популярності більше 10 років тому. На корпусі в цих годинниках може перебувати ще кілька невеликих циферблатів, що показують, наприклад, світовий час, секундомір та інше. Дизайнерська думка в цих моделях просто безмежна, форми циферблата і стрілок різноманітні, присутня безліч додаткових опцій. Колірні варіації і форми наручних годинників 2013 року дозволяють вибрати моделі до будь-якого стилю та іміджу. Сучасні модні моделі чоловічих годин володіють до того ж особливою магічною привабливістю, яка заворожує увагу представниць слабкої жіночої статі.

Мода 2012-2013 диктується відомими людьми. Бізнесмени, політики, олігархи та зірки шоу-бізнесу розкривають секрети того, які саме моделі чоловічих годин варто купити в 2013.

Швейцарські годинники стали еталоном стилю і елегантності для чоловіків. Так само лідируючі позиції займають спортивні годинник. Електронні вже давно вийшли з моди і повернення їх не передбачається. Зараз вся увага спрямована на механічні моделі наручних годинників від відомих дизайнерів. Чоловічі годинники можуть бути лише точними копіями швейцарських годинників, але при цьому повинні бути витримані в певному аналогічному стилі.

На піку моди чоловічі годинники в стилі хай-тек із золота, платини або рожевого золота. Оригінальним акцентом для чоловічих годинників є натуральні дорогоцінні камені і кристали від Сваровскі.

11 моделей чоловічих годин на будь-який смак і гаманець

1. Новинкою сезону є модель V-RACE швейцарських чоловічих кварцових годин Versace.

У ній представлений механізм Swiss Quartz ISA 8176-1990, GMT, 3 стрілки. Корпус з полірованої сталі з IPYG-покриттям. На задній кришці індивідуальний номер годин. Циферблат з YG-покриттям, ремінець з шкіри теляти під алігатора.

Годинник від Versace завжди є класикою, не дивлячись на примхи моди і незалежно від часу.

Провідні дизайнери придумали і втілили в життя завершеності стилю і форми, які притягують захоплені і здивовані погляди шанувальників моди і дозволяють говорити про моду від Versace, як про яскраве явище у світі моди.

Ціна: 57 460 рублів.

У 2012 — 2013 роках особливу увагу заслужили спортивні моделі чоловічих наручних годин — для дайверів, серферів, для яхтсменів, мотогонщиків і автогонщиків, представлені фірмами Edox, TAG Heuer, Corum, Hublot, Ulysse Nardin,. Цінними якостями даних моделей є надійність і функціональність, бездоганна робота в будь-яких умовах, водонепроникний і ударостійкий корпус з надійного матеріалу каучук.

2. Більш детально можна ознайомитися з моделлю годин Grand Ocean Automatic Chronograph від фірми Edox.

Матеріал корпусу тут сталевий, за формою корпус цілий, розміром 48,00 мм. Товщина корпусу складає 17,00 мм. Годинник механічний з автоматичним підзаведенням. Скло — сапфір. Ремінець виконаний з чорного каучуку. Модель має наступні функції: секунди, хвилини, годинник, дата, хронограф, тахиметрична шкала. Водонепроникність до 100 м.

Ціна: близько 116 500 рублів.

3. Модель Bubble Dive Bomber Automatic Limited представлена фірмою Corum.

Матеріал корпусу виконаний із сталі. Корпус круглий, діаметром 45 мм, товщиною 20 мм механічні Годинники з автопідзаводом. Скло — сапфір. Ремінець виконаний зі шкіри коричневого кольору. З функцій присутні секунди, хвилини, годинник і дата. Водонепроникність до 200 м.

Ціна: близько 96 100 рублів.

Захват у чоловічої половини викликають скелетонизированные моделі наручних годин.

У механізмах таких годин, що пройшли ручну обробку, не залишена без уваги ні одна дрібна деталь: від розкішного скелетонизированного ротора до мостів власного дизайну.

На бічній поверхні гравірування «імперські колони» дає враження високого статусу моделі і робить її зразком бездоганного смаку.

4. В якості яскравого прикладу скелетизированной моделі служать швейцарські наручні чоловічі годинники Scelleton Automatic від Charles-Auguste Paillard.

Корпус, діаметром 41мм і товщиною 11мм, виконаний з нержавіючої сталі з золотим покриттям PVD. Ремінець чорний, з шкіри теляти. Задня кришка прозора. Скло стійке до механічних пошкоджень, сапфірове. Циферблат золотистий. Водонепроникність до 50 метрів.

Ціна: 89 000 рублів.

У моді дорогі годинники — швейцарські хронографи. Такі моделі призначені для чоловіків, які вміють ставити мету і домагатися її виконання, які здатні отримувати максимум від життя і від роботи.

5. Механічний хронометр представлений фірмою RADO в колекції Sintra.

Корпус виконаний з кераміки, керамічний браслет. Скло — сапфір. Водонепроникність до 30 метрів.

Ціна: 251 256 рублів.

У 2012-2013 році цінується брутальність форм, масивний корпус квадратної або круглої форми, грубі лінії. Актуальна форма бочки. На піку популярності годинник з відсутністю циферблата.

6. Модель механічних чоловічих годин Kremlin Set від фірми Ulysse Nardin

Корпус круглий, діаметром 40 мм, завтовшки 12мм, виконаний з платини. Скло — сапфір. Ремінець чорний, з шкіри крокодила. Годинники механічні з автопідзаводом. Функції: секунди, хвилини, години. Водонепроникність до 30 метрів.

Ціна — еквівалент $ 115,000.00

7. Модель Freak 28’800 від фірми Ulysse Nardin

Годинники круглі, механічні. Корпус виконаний з рожевого золота. Діаметр корпусу 44,5 мм, товщина 15 мм Скло — сапфір. Ремінець темно — синій, виконаний з шкіри крокодила. Функції: хвилини і годинник. Водонепроникність до 30 метрів.

Ціна — еквівалент $ 50,300.00

Один з модних кольорів 2012-2013 років — це червоний, ідеально представлений в циферблаті і обробці фірмою Alain Silberstein. Не менш модним кольором є синій колір від Graham.

Хочеться розглянути також більш доступні в ціні елітні копії швейцарських годинників, представлених нижче.

8. Модель Graham Chronofighter є копією годин Graham.

Корпус годинника виготовлений із спеціальних сплавів, що не викликають роздратування шкіри на руках. Скло — сапфір. Браслет з каучуку з класичною застібкою. Функції: секунди, хвилини, годинник, хронограф. Швейцарський механізм механічний з автопідзаводом.

Ціна: 20 650 рублів.

9. Модель Krono Bauhaus є копією годин Alain Silberstein

Корпус в цих годинниках виготовлений із сплавів, що використовуються спеціально у виробництві наручних годинників. Не викликає подразнення шкіри на руках. Скло мінеральне. Механічний механізм з автоподзаводом. Каучуковий Браслет з кліпсовою застібкою. Функції: секунди, хвилини, годинник, дата, місячний календар, хронограф. Механізм японський.

Ціна: 4 590 рублів.

З моди не виходять класичні чоловічі годинники. Особливою популярністю тут користуються годинник з арабської та римською нумерацією.

Дизайнерські чоловічі годинники з колекцій 2012 -2013 років від Кутюр — найкращий вибір для справжніх цінителів моди і стилю. Ці ексклюзивні годинники, створені для чоловіків, які цінують елегантність і оригінальність, вимогливих до свого іміджу. У моделях присутній кілька циферблатів, впроваджені сучасні технології. Відмінним прикладом можуть послужити unisex годинник IceLink.

10. Розглянемо копію чоловічих наручних годин IceLink

У цій моделі корпус виготовлений із спеціальних сплавів, призначених для виробництва наручних годинників, які не викликають роздратування шкіри руки. Корпус з полірованої сталі. Скло — сапфір. Каучуковий ремінець з класичною застібкою. Функції: хвилини і годинник. Механізм японський, кварцовий.

Ціна: 5 999 рублів.

Хотілося б розглянути ще одну модель спортивних годин, відрізняється надійністю і здатність працювати в найважчих умовах.

11. Модель TAG Heuer Monaco Calibre 36 є копією годинників TAG Heuer

Корпус зроблений із спеціальних сплавів, призначених для виробництва наручних годинників, які не викликають роздратування шкіри руки. Ремінець коричневий, з якісного імітує шкіру матеріалу, з кліпсовою застібкою. Скло — сапфір. Функції: секунди, хвилини, годинник, дата, хронографія. Годинник механічний з ручним заводом. Механізм швейцарський.

Ціна: 18 950 рублів.

Яку модель чоловічих наручних годин вибрати — вирішувати Вам, головне, щоб Ваш вибір був гармонійний і ідеально доповнював Ваш образ!

Якщо Вам сподобалася наша стаття і у Вас виникли думки з цього приводу, поділіться з нами! Для нас дуже важливо знати Вашу думку!

Автор: Наталі.

Жіночий сайт. Всі права захищені. © 2015