Наймодніші стрижки 2013: каскад, боб, каре, асиметричні стрижки — фото

Якщо Ви хочете бути в тренді в цьому році, тоді Вам необхідно знати про самих модних і креативних стрижках 2013 року.

Зміст статті:

  • Стрижки каскад
  • Стрижка каре
  • Креативна стрижка боб
  • Асиметричні стрижки в 2013 році

Модна чи стрижка Каскад у 2013 році? Різноманітність шаруватих стрижок каскад для всіх типів волосся

Каскадна стрижка вже давно не «з’їжджає» зі свого п’єдесталу. Ця стрижка стала однією з найбільш популярних і креативних стрижок, які будуть популярні в 2013 році. Каскад чудово виглядає на волоссі будь-якого типу і підходить практично всім жінкам.

Каскад чудовий тим, що має безліч різноманітних укладок. Примітно, що багато зірок Голлівуду віддали перевагу саме цієї креативної стрижки.У моді зараз каре? Креативні стрижки каре

Так само, як і каскадна стрижка, каре залишається на піку своєї популярності. Каре представлено різноманіттям варіантів і форм. Можна зробити ідеально рівне і гладке каре, а можна трохи подовжити кінці, щоб надати Вашій стрижці стиль.

Каре може бути з чубчиком або без неї. Чубчик може бути абсолютно будь — прямий або косий, рваною або густий. Каре без чубчика може бути з косим або прямим проділом. Головний тренд цього року — це градуированное каре з скуйовдженим пасмами. Така стрижка додасть своїй власниці сексуальний і зухвалий вигляд.
Стрижка боб 2013 року для активних і романтичних модниць

Боб — це різновид каре. Ця стрижка стала популярною на початку XX століття, а винайшла стрижку танцівниця Ірен Кастл. З тих самих пір боб став популярний. З часом він видозмінювався. Кожна епоха вносила нові елементи і види стрижку боб. До 2013 року варіацій стрижки стало стільки, що можна підібрати стилістику для будь-якої особи і віку.
Стрижка боб ідеально підходить для стильних сучасних жінок, які стежать за новинками і тенденціями моди. Тим більше, що ця стрижка не вимагає багато додаткового часу для укладання і догляду.Асиметричні стрижки 2013 року — для стильних модниць

Якщо Ви хочете кардинально змінити свій образ, надавши собі індивідуальності і яскравості, Вам точно підійде асиметрична стрижка.

Такі стрижки універсальні і підійдуть дівчатам будь-якого віку. Незважаючи на гнучкість стрижки, більшість дівчат вважають її занадто сміливої та екстравагантної.

Асиметричні стрижки можна робити на основі каре, боб, каскаду. Асиметричний боб — це головний тренд 2013 року. Головний фактор при виборі асиметричні стрижки — це риси і форма обличчя, а також структура і довжина волосся.


Автор: Наталі.

Жіночий сайт. Всі права захищені. © 2015