Наймодніші зачіски 2013: стиль гранж, локони і коси

Укласти красиво волосся — це ціле мистецтво, без якого немислимо створення стильного образу. Навіть найкрасивіша і креативна стрижка буде виглядати стильно, якщо її не укладати в зачіску. Сьогодні ми познайомимо Вас із самими модними зачісками 2013 року, які можуть підійти жінкам з різним типом волосся і фігури, різного віку і роду занять. Дивіться також: Модні волосся 2013.

Зміст статті:

  • Модні зачіски 2013 в стилі Гранж
  • Локони на довге волосся
  • Модні коси 2013

Модні зачіски в стилі Гранж — модні тенденції зачісок 2013 року

Стиль гранж в зачісках виступає за фатальний шик. Безлад пасм і художній безлад на голові — справжній хіт 2013 року. Зачіска в стилі Гранж підійде сміливим і рішучим дівчатам, які не бояться змінюватися.Відеоінструкція: Стиль Гранж («Модні поради»)

Локони на довге волосся: накладні пасма і природні кучері в зачісках 2013

Модні локони на довге волосся часто називають голлівудськими локонами, за їх популярність серед відомих кінодів Америки. Локони дуже часто використовують у вечірніх або весільних зачісках. Ця зачіска знаходиться на гребені моди вже тривалий час, не став виключенням також і 2013 рік. Виконати модні локони 2013 в домашніх умовах дуже просто — для цього знадобляться або великі бігуді, або просто фен і гребінець брашинг. Модні локони в зачісках 2013 року можуть бути нарочито недбалими, в стилі «Художній безлад», можуть бути схожі на веселі неслухняні кучерики, що стирчать у різні сторони, а можуть бути в більш суворому варіанті — з гладкими великими завитками, без вибиваються пасма і легковажності. Вибір форми локонів в зачісці залежить від того стилю, до якого Ви вибираєте цю зачіску.
Відеоінструкція: Як зробити локони за допомогою праски для волосся

Відеоінструкція: Як зробити локони без бігуді і плойки

Нависають пасма — основний тренд в зачісках 2013 року

В залежності від того, яку стрижку Ви виберіть, можете експериментувати з довгим пасом. Дивіться: наймодніші стрижки 2013 для жінок. Пасма можуть бути дуже короткими або дуже довгими: вони можуть нависати над особою або трохи виступати за контур стрижки.
Нависають пасма додадуть будь стрижці стиль і креативність.

Модні коси 2013 в зачіски на довге волосся

Коси в 2013 році — це самі головні прикраси зачісок на довгому волоссі. Завдяки різноманітності плетіння кіс, можна нескінченно створювати різноманітні зачіски навіть без додаткових аксесуарів для волосся. Стилісти пропонують довговолосим модницям для щоденних зачісок використовувати плетіння тонких кісок з боків, а потім поєднувати їх ззаду шпильками, утворюючи природний і красивий обідок з власного волосся, щоб зачіска не розпадалася на вітрі.


Для вечірніх зачісок з косами можна використовувати більш складне плетіння кіс, витіювато скручуючи їх в зачісці бохо-шик, переплітаючи, використовуючи додаткові прикрашають елементи — різнокольорові стрічки, хустки, блискучі шпильки, підвіски, обідки, діадеми.


У 2013 році дуже модними стали зачіски з косами, які нагадують риб’ячий хвіст. Ці зачіски підходять і для вечірніх виходів, і для повсякденного використання. Техніка створення кос «риб’ячий хвіст» проста, а результат буде радувати і господиню зачіски, і оточуючих.


Не виходять з моди 2013 року зачіски з косами шкільної класики — кіс, заплетених з пучка на маківці, або двох кісок за вухами. Ці зачіски підходять для юних модниць.

Відеоінструкція: Майстер-клас «Техніка плетіння кіс»

Відеоінструкція: Зачіска з кісок «Кошик»


Тепер Ви будете в курсі всіх модних тенденцій стрижок, які будуть актуальні в 2013 році. Ви будете наймоднішою дівчиною, якщо прийміть ці поради до уваги!

Автор: Наталі.

Жіночий сайт. Всі права захищені. © 2015