Невідома Москва — екскурсії Таємниці Москви для цікавих

Тільки приїхали в Москву і шукаєте незвичайних вражень? Або живете в Москві давно і, оглянувши вже всі пам’ятки, мрієте провести час цікаво і максимально захоплююче? Тоді вам пряма дорога на екскурсії Таємниці Москви або в подорож по тій столиці, яку ви ще не знали.

Читайте також: Самостійні екскурсії по Москві — Старий Арбат і його таємниці.

Зміст статті:

 • Найпотаємніші таємниці міста Москви
 • Екскурсії Таємниці Москви для цікавих

Найпотаємніші таємниці міста Москви — відкрийте для себе невідомі місця Москви

Таємниці Москви — це сучасні містичні екскурсії, відкривають відвідувачам не тільки таємниці і секрети столиці, але й корисну інформацію про культуру, історію та події різного часу.

Читайте також: Велосипедна карта Москви і прокат велосипедів — для цікавих велосипедних прогулянок по столиці.

Які маршрути можуть стати корисними і захоплюючими?

 • Таємні знаки, привиди і бункери.
  На цих екскурсіях ви зможете відвідати військові бункери, що збереглися з часів холодної війни, побувати в підземному місті і в місцях стародавніх скарбів, за переказами, охороняються примарами, розкрити таємниці столичної підземки та міських чудовиськ, і багато іншого.
 • Містика і підземелля Кремля.
  Для тих, хто любить історичні загадки, цікавиться містичними подіями в історії і мріє побачити підземну столицю. Вас чекають підземелля Кремля, таємниці Івана Грозного і Сталіна, секретні проходи в стінах і стародавні гробниці.
 • Загадкове Коломенське.
  Всім відоме Коломенське — це не тільки красиві види і музеї, це ще й давнє капище, також легендарний портал часу — аномальне місце, в якому вам відкриють секрети підземних ходів, царського скарбу, народження Івана Грозного і інші загадки.
 • Привиди Кунцево.
  «Дивовижне поруч» або світ непізнаного в «Проклятому городище». Хочете на власні очі побачити легендарну стародавню фортецю епохи неоліту і секретну лінію оборони 41 року? Розкрити таємниці проклятої бібліотеки і території монстрів? Тоді беріть фотоапарат і вирушайте на екскурсію.

Екскурсії Таємниці Москви для цікавих — невідома Москва

Перш ніж скласти власний маршрут для вивчення невідомої вам Москви, є сенс дізнатися про види екскурсій, можливості та примірних цінах. Екскурсії по столиці можуть бути пішими, автобусними, водними і навіть повітряними, індивідуальними і груповими, для москвичів і іноземців. Що стосується вартості, ціна за екскурсію буде прямо залежати від кількості її учасників. Чим більше учасників — тим, відповідно, дешевше буде квиток.

 • За умови групової екскурсії ціна квитка на одного учасника — від 400 до 2000 рублів.
 • При індивідуальної екскурсіївід 500 до 50000 рублів на людину, в залежності від екскурсії.

Які екскурсії чекають на вас в Москві?

 • Традиційні екскурсії: оглядова, пішохідна і нічна столиця, Збройова Палата, Третьяковська Галерея і Алмазний фонд, водні прогулянки по річці Москві, Етносвіт, тематичні екскурсії, московські музеї з садибами, монастирі, собори і фабрики.
 • Військові екскурсії: підземні бункери і музеї, катання на танках, стрільба з бойової зброї, центр управління польотами, авіа-космічні екскурсії тощо
 • Повітряні екскурсії: на вертольоті і дирижаблі, на гідролітаку, повітряній кулі і планері.
 • Оригінальні, незвичайні екскурсії: Мосфільм, Останкінська телевежа і вежа Федерація, Музеї Льоду, Тортур, ГУЛАГУ, Звіроферма і багато іншого.

Що стосується екскурсій в таємну Москви, всіх цікавляться містикою і загадковими легендами, пов’язаними з історією столиці, чекає оглядова екскурсія по таємничих місць, Таємниці і легенди Москви, яка триває 4 години і охоплює чимало цікавих місць міста.
Екстремалам, які хочуть познайомитися зі столицею з вивороту, пропонуються екскурсії в підземелля Москви з діггером. До речі — така екскурсія може бути і наземної — екскурсовод проведе Вас по вулицях міста, прямо по ходу підземних тунелів. Цікаві захоплюючі історії доповняться і деякими видами підземель, які Вам продемонструють.

Що можна подивитися за одну екскурсію?

 • Оглядова екскурсія по Москві бере початок на Червоній площі. За цю подорож можна буде оглянути самі жваві вулиці міста (Новий Арбат, Тверську та інші), Собор Василя Блаженного і відновлений з руїн Храм Христа Спасителя, подивитися на столицю з висоти Воробйових гір, побувати на центральних площах, порівняти нову Москву з тією, про яку вам розкажуть екскурсоводи.
 • А от нічна Москва — це приємна можливість завершити ту ж оглядову екскурсію незабутньою прогулянкою по одному з найкрасивіших міст. Для вас — фантастичні види нічної столиці, перетворюється ночами ділового мегаполісу в центр розваг, море вогнів під вашими ногами з панорамної площадки Воробйових гір, набережні, площі, Новий Арбат і інші вулиці міста.
 • Збройова палата — це подорож в найстаріший музей столиці, 4000 експонатів 12-20 століття — царська скарбниця, колекція яєць Фаберже, рідкісне зброю і царські шати, а також Шапка Мономаха та інші цінні предмети старовини.

Куди б ви не відправилися, Москва не залишить вас байдужим — адже навіть проживши в ній усе своє життя, оглянути всі її куточки просто неможливо.

Автор: Наталі.

Ссылка на основную публикацию