Нові кінофільми вересня 2013 — яке кіно варто подивитися восени

Думаєте, чим розважити себе в вересні? З цікавістю поглядаючи в бік кінотеатру? Ми розповімо вам про тих фільмах, які можна подивитися на початку осені 2013 року.

 • Пипець 2

  Супермена з коміксів в звичайному житті зустріти, звичайно, не можна. Але місце справжнім героям житті завжди знайдеться. Убивашка і Пипец продовжують борються з «світовим злом», і тепер їм допомагає в цьому Полковник Америка. Відчайдушна і, можна сказати, дике кіно з красивою і талановитої Хлоєю Грейс, яка встигла підрости з першої частини фільму. Хороша гра акторів, ідеальний акторський склад, відмінні костюми. Більше жорсткості і крові, ніж в першій частині. Є, над чим посміхнутися, на що подивитися.

 • 12 місяців

  Історія, начебто, стара як світ: дівчинка з провінції їде підкорювати столицю. Але головна героїня Маша відмінно знає, чого вона хоче: власна квартира — раз, шуба — два, розкішні груди — три, кар’єра зірки — чотири. Після того, як у Маші в руках опиняється книга «12 місяців», її бажання таємничим чином починають матеріалізуватися. Правда, є відома істина — «не бажай, бо збудеться». У кожного бажання є зворотна сторона. Щоб врятувати своїх улюблених людей, Маші доведеться навчитися самій творити чудеса.

 • Лавлейс

  Біографічна картина про життя відомої порноакторки (по суті, першою в цьому жанрі) Лінди Лавлейс, яка все своє життя присвятила впертій боротьбі за права слабкої статі. Фільм про те, як скромна дівчинка стала зіркою світового масштабу в «кіно для дорослих», знявшись у відвертій картині 70-х років. Особиста драма жінки, ідеально відтворена атмосфера тих часів, хороша авторська гра і фінал, який змушує задуматися.

 • Троє в Нью-Йорку

  Всього лише день з життя трьох простих мешканців Нью-Йорка — водія Джона фірми з ескорт-послуг і двох дівчат за викликом. Втікши з вечірки, вони збираються зняти на вкрадену камеру свої розваги на трьох. Але гра на камеру перетворюється в інтерв’ю, розкриваючи кожного героя з несподіваного боку. В результаті — всі таємниці стають реальністю, а попереду — тільки порожнеча. Картина про біль, близькості і самоті. Про один день, який змінив цілу життя кожного з них.

 • Все включено. Канікули в Греції

  Батько сім’ї Андерсон — хронічно жадібна людина. Випадково вигравши квитки в Грецію, він відправляється на відпочинок разом зі всією своєю сім’єю. Там їх чекають пригоди й випробування, які змусять главу сім’ї переглянути багато погляди на своє життя.

 • Ось це любов!

  Картина про пригоди двох молоденьких мешканок російської столиці. Класична ділова відрядження перетворюється в захоплюючу погоню. Фільм-настрій з несподіваними поворотами, морем емоцій і добрим гумором. Ніяких жартів нижче пояса, відмінний акторський склад, казкова природа і безліч приводів, щоб посміятися від душі.

 • Кінець світу 2013. Апокаліпсис по-голлівудськи

  Приятелі збираються на вечірці, яка повинна пройти по класичній схемі — напитися, вщент посваритися, потім помиритися і пр. І все б пройшло традиційним чином, якщо б не кінець світу. Причому, не якийсь там летить астероїд або натовпи зомбі, а самий що ні на є справжній біблійний кінець світу. Тобто, чорти, ангели і провали в земної тверді. Як в умовах тотальної розрухи будуть виживати приятелі?

 • Звичка розлучатися

  Картина про звичайну дівчину, якій ніяк не вдається влаштувати по-людськи своє особисте життя. Гублячись у здогадах і страждаючи питаннями, вона вирішується на відчайдушний крок — знайти всіх своїх колишніх хлопців і поцікавитися — чому не склалися відносини, і що з нею не так. Чи зможе вона в підсумку знайти відповіді і свою другу половину?

 • Турецький для початківців

  Дівчині Олені всього лише 19 років. Але життя розвивається (як це зазвичай і буває) не за тим сценарієм, як їй би хотілося. Мати, психотерапевт, постійно вчить її життя, а хлопець вимагає від Олени занадто багато. Дівчина мріє про те, щоб все, зрештою, залишили її в спокої. Але, на жаль, замість цього мама купує квитки в Таїланд для них обох. Замість пляжу та вечірок — падіння літака, в якому обидві вони залишаються живі. Після чого Олена зустрічає на острові турецького мачо, а її мати знайомиться з його батьком.

 • Пристрасті Дон Жуана

  Кінокартина в комедійному жанрі про пригоди сучасного дамського угодника. Кожна любовна пригода закінчується його вимушеним втечею. Але не далекий той день, коли підкорювач жіночих сердець все ж доведеться зупинитися і прибитися до своєї тихій спокійній гавані.

Автор: Наталі.

Жіночий сайт. Всі права захищені. © 2015