Орхідеї в домашніх умовах

Як правило, інтерес до розведення орхідей в домашніх умовах виникає після того, як вам подарували цей прекрасний квітка. Найголовніше — це створити умови для вирощування і освоїти деякі премудрості по догляду за екзотичною рослиною.

Поширена помилка, що орхідеї вимогливі і примхливі для розведення в квартирах.

Поради по догляду

Пізнавши деякі правила, ви не будете відчувати труднощів.

Як же вирощувати вдома орхідеї? Наш сайт корисних порад дасть кілька рекомендацій.

1. По-перше, вибирайте кімнатні орхідеї. Рекомендується купувати ті, які воліють тепле і сонячне місце. Поставте рослину в затінене місце, уникайте протягів.

2. Орхідеї люблять світло, але не яскраве сонце.

3. Відомо, що це тропічні квіти. Вони люблять вологе повітря. Дуже складний для них період зростання — зима і рання весна, коли сухе повітря в квартирі досягає високих меж.

4. Ідеальне місце для домашніх орхідей — ванна або кухня, також періодично провітрюйте приміщення. Можна помістити в акваріумі, там підтримується постійна вологість повітря.

5. Для поливу охолодіть кип’ячену або дощову воду без домішок. Можна скористатися структурованою водою. Після поливу перевірте, що вода не застоялася в піддоні, інакше рослина загниє.

6. Необхідно підгодовувати квіти. Починайте підсипати спеціальні добрива з березня по листопад. Не перегодовуйте кімнатні орхідеї, рекомендовану дозу зменшити у 2 рази.

Якщо ви візьмете на озброєння ці поради вирощування такого екзотичного квітки, як орхідея, в домашніх умовах, вас чекає воістину чудо в звичайному квітковому горщику!

Цікаве відео про вирощування орхідей:

Жіночий сайт. Всі права захищені. © 2015