Основні правила дрес-коду на роботі

Для того щоб визначити всі правила дрес-коду на роботі давайте спочатку поговоримо про самому понятті dress code, про те, що він у себе включає, про походження даного поняття. Читайте також, як розбавити суворий дрес-код.

Зміст статті:

  • Правила жіночого дрес-коду на роботі
  • Чоловічий діловий дрес-код — основні правила

Що ж таке dress code? Дрес-код — це своєрідна форма одягу і принципи її носіння для відвідування різноманітних подій, заходів та офісів. З англійської дрес-код позначає «правила одягу», де dress — одяг, code а — кодекс, правило. Це поняття популярність змогло завоювати дуже швидко і тепер його вживають у всіх країнах світу.

Правила жіночого дрес-коду на роботі

Як завжди, перевага належить ділового костюма. На першому місці — костюми-трійки. Ви зможете не тільки економити, але і завжди чудово виглядати на роботі, якщо придбаєте собі на сезон 2 костюма-трійки і будете створювати комбінацію з них.

Ось головні правила ділового дрес-коду для жінок:

Найбільш офісними квітами вважаються: білий, сірий, чорний і, звичайно ж бежевий. Але як таких обмежень у квітах немає, головне, щоб колір не був зухвалим. Для важливою і ділової зустрічі підійдуть темні відтінки синього і зеленого — вони допомагають «налаштувати» на позитивний лад з співробітниками.

Можна:
Не можна:

 

Взуття ділової жінки зобов’язана бути дуже акуратна, чиста, з закритим носком і на невисокому каблуці (не більше 5 см).

Можна:
Не можна:Поява на роботі дівчата, не одягла панчохи або колготки, навіть у жаркий день вважається просто неприпустимим явищем.

Можна:
Не можна:

Слід також пам’ятати, що носити в компаніях моделі брюк, які обтягуютьнайчастіше вважається поганим тоном. А дуже широкі штани на суворість і офіційність не налаштовують.

Можна:


Не можна:

Діловий дрес-код жінок вважається досить суворим і по відношенню до біжутерії. Не допускається кричуща яскрава біжутерія, великі прикраси. В даній ситуації вітаються маленькі ювелірні прикраси з благородного металу. Сережки дзвеніти не повинні, тому рекомендуємо відмовлятися від різноманітних довгих сережок-кілець, або сережок-підвісок.

 

Згідно російському діловому дрес-коду манікюр повинен бути в обов’язковому порядку, але лише помірний. Поламані не чисті нігті і яскраво-червоні, занадто довгі нігті не допускаються в однаковій мірі. На нігтях невеликої довжини французький манікюр буде ідеальним варіантом.

Можна:


Не можна:

Чоловічий діловий дрес-код — основні правила

Здається, тут немає нічого важкого і чоловіків завжди рятує брючний костюм. Але тут є і свої нюанси. Треба щодня на роботу носити краватку, і якої колірної гами повинна бути сорочка? Можливо, що в деяких компаніях дозволяють носити сорочки і джинси, але це не допускається в європейських країнах. Все це залежить від компанії, в якій ви працюєте. Читайте, де купити якісні ділові чоловічі сорочки?

 

Ось кілька ключових правил чоловічого ділового дрес-коду:

Піджак чоловіка не повинен занадто облягати тіло або висіти, до середини великого пальця повинна бути довжина рукава, до середини каблука повинна бути довжина штанів.

Можна:


Не можна:

Одного і того ж кольору повинні бути туфлі, портфель і ремінь.

Можна:
Не можна:

Кишені на брюках не повинні віддуватися, туди дозволено класти лише носовичка, запальничку, ключі, маленьку суму грошових коштів.

Чоловіки не мають права носити влітку шорти.

Можна:
Не можна:

Необхідно додати, що в офісах не вітають одяг та її елементи зі шкіри. Апофеозом офісного поганого смаку вважаються пластикові пакети для паперів, тому документацію найкраще носити в течках, а особисті речі в маленьких ділових сумочках.

Автор: Наталі.

Жіночий сайт. Всі права захищені. © 2015