Покращуємо сон за допомогою йоги

Порушення сну — це одна з найпоширеніших проблем, коли людина стає розсіяним, втомленим і млявим. І на таку проблему обов’язково необхідно звертати увагу. Якщо ви виявили симптоми порушення сну, вам слід звернутися за допомогою до лікаря.

Якщо ж лікар підтвердив, що ви абсолютно здорові, а ви все ж продовжуєте мучитися від безсоння, тоді ми радимо вам зайнятися йогою (це набагато краще, ніж ковтати різні снодійні).

Йога забезпечить ваше тіло певним навантаженням, щоб ви могли витратити енергію від з’їденої їжі і привести свій розум в стан спокою. Якщо ви будете виконувати вправи постійно, то зможете впоратися з нервовим напруженням, в результаті чого ваш сон покращиться. Завдяки йозі ви зможете в короткий проміжок часу висипатися, але при цьому відчувати себе ви будете чудово, у вас буде багато енергії і сил.

Для того щоб без проблем заснути і прокинутися, необхідно просто виконувати набір вправ. Такі вправи треба робити безпосередньо перед сном. Найважливіше в йозі — це правильно дихати. Тому до набору вправ слід ще додати вправи вдиху-видиху по черзі кожною ніздрею. Вправи поза дитини, котяча поза, поза у вигляді плуга, поза у вигляді риби, а також розтяжка шиї — всі вони виконуються на повному диханні. В кінці занять йогою обов’язково треба розслаблятися, зробити повільний вдих, а потім видих. Для того, щоб більше розслабитися необхідно уявити, як кожна клітинка легких наповнюється повітрям і зцілюється під його впливом. Вже через місяць після регулярних вправ ви зможете відчути позитивний ефект.

Ще один момент: перед початком занять йогою необхідно провітрювати приміщення, а також стежити за тим, щоб у кімнаті не було протягів. Крім цього, перед початком занять необхідно прийняти теплу ванну або теплий душ. Ваша піжама щільно прилягати до тіла не має, краще, якщо вона буде м’якою і виготовлена з натурального матеріалу.

Коли ви займаєтеся йогою, обов’язково контролюйте своє тіло, ваші рухи повинні бути легкими, плавними і неквапливими, а також не забувайте про правильній техніці дихання. Після кожної пози необхідно робити невеликі перерви. Відчуття свої контролюйте, ваша зона повинна бути комфортною, в тому випадку якщо вам незручно або боляче при виконанні ассаны, краще всього зупинитися і почати виконувати яку-небудь іншу вправу. Дотримуючи всі ці правила при заняттях йогою, її вплив на ваше здоров’я буде тільки позитивним, і проблеми з порушенням сну також підуть.

Крім ассан ви можете її займатися медитацією, вона займає всього лише 3 години здорового сну. Медитувати можна навіть у робочий час, наприклад, в обідню перерву, це допоможе вам набрати сил для подальшого робочого дня і заспокоїтися.

Ссылка на основную публикацию