Правила успішного розмови

Іноді так буває, що ви можете не вимовляти зовсім ні одного слова, але оточуючі вас люди прекрасно розуміють, що у вас сьогодні якась радість чи, навпаки, ви чимось засмучені.

У той же час варто відзначити, що і вираз обличчя людини часто може ввести в оману.

Приміром у вашого співрозмовника запросто може створитися враження того, що ви сердиті або чимось незадоволені якщо він у вас на обличчі побачить зсунуті брови або ж наморщенный лоб.

Від такої гримаси, як правило, ваш опонент просто замкнеться в собі, перебуваючи в упевненості, що ви до нього занадто критично налаштовані. Якщо ви хочете, щоб люди вас розуміли і йшли вам назустріч намагайтеся постійно контролювати вираз свого обличчя.

Також під час розмови виявляйте максимальну увагу і справжній інтерес до слів вашого співрозмовника. Крім цього потрібно не тільки уважно слухати, але й звертати увагу на його жести і вираз його обличчя, оскільки в цьому разі ви також зможете визначити, наскільки щирий ваш співрозмовник.

Під час розмови з ким-небудь не слід сильно стискати губи, так як ваш опонент може просто вирішити, що ви збираєтеся сказати неприємні слова. При розмові злегка розкрийте губи і розслабте м’язи навколо рота.

Слід пам’ятати, що три чверті всієї інформації написано на вашому обличчі, і тому якщо ви бажаєте донести до вашого співрозмовника всі ваші наміри та побажання, то вже постарайтеся і зробіть так, щоб на вашому обличчі були отраженны, лише ваші справжні почуття.

Під час розмови не слід зрушувати брови, навпаки робіть ширше очі — ваш співрозмовник це змиє сприйняти за сильне прояв інтересу до теми розмови і до того, про що саме він говорить. Крім цього слід не напружувати м’язи обличчя під час того як ви говорите або ж слухає свого співрозмовника.

Також якщо ви хочете краще розуміти свого опонента і ще більше розташувати його до себе, то в цьому випадку під час розмови вам слід поступати наступним чином:

уважно подивіться на його обличчя, потім в очі і на закінчення — переведіть погляд на ніс співрозмовника і знову уважно подивіться на його обличчя. Так слід чинити протягом всієї бесіди.

Слідуючи таким нехитрим правилам, ви зможете домогтися успіху і розуміння при проведенні будь-яких переговорів, будь то дружня бесіда або ж ділова нарада.

Автор: Наталі.

Жіночий сайт. Всі права захищені. © 2015