Прикраса дачної ділянки своїми руками

Де міської людина може розслабитися від повсякденної робочої суєти, як не на своїй присадибній ділянці. Город, сад, дача — це улюблене місце відпочинку багатьох людей. Але банальні грядки і доріжки на шести сотках — це нудно, згодні?

Перетворити ваш ділянку у комфортний та затишний куточок допоможе його гарне оформлення.

Як красиво прикрасити дачу підручними засобами

Звичайно, найпростіший спосіб розставити на дачі декоративні фігурки і статуетки. Благо зараз їх продається величезна різноманітність. Придбати їх можна у великих гіпермаркетах.

Але, погодьтеся, набагато приємніше буде змайструвати що-небудь самим. Так ще й заощадити можна. Прикраса дачі своїми руками приємне і корисне заняття. Ось тут, наприклад, хороший майстер клас по створенню садової фігурки.

Ідеї для оформлення можна почерпнути на спеціалізованих сайтах, а якщо хочете оригінальності, увімкніть фантазію. Прикрашати можна з підручних засобів. Для цього підійде все, що завгодно — пластикові і скляні пляшки, посуд, автомобільні покришки, бочки, старі м’які іграшки, що вийшла з ужитку меблі.

Порадують око садові доріжки з різнокольорових скляних осколків пляшок. Спочатку покладіть їх у мішок і вдарте кілька разів молотком, висипте, видалите горлечка і обережно виберіть великі частини. Залийте доріжки цементом і викладіть на нього осколки.

Зачекайте затвердіння цементу і доріжка готова. Для цього можна використовувати керамічну плитку.

Останнім часом всі забули про старожила садів і полів — лякало. Ви можете відновити традиції, виставивши на свій город солом’яного чоловічка. Його зробити дуже просто. Все що вам знадобиться дві палиці — одна для підстави, інша для перекладини, шматок білої тканини — це буде голова, старий поношений одяг. Набийте соломою, намалюйте обличчя і лякало готово.

Якщо у вас вдома є предмети, які вже давно віджили себе, але викинути їх рука не піднімається, використовуйте їх на дачі. Наприклад, старий дерев’яний стілець замість клумби. Витягніть сидіння, вставте відповідний за розміром горщик, закріпіть його, насипте землі і висадіть в неї квітучі рослини. Цікаво виходить, коли використовуються вироби з жерстяних банок в декорі.

Також цікаві дачні вироби майструють з монтажної піни. Якщо плануєте зробити велику фігурку, то потрібно спочатку підготувати каркас з дощок і дроту, потім нанести піну. Як тільки фігурка висохне, розфарбуйте її яскравою фарбою.

Прикраси з натуральних матеріалів

Якщо ви прихильник захисту навколишнього середовища, то вам підійдуть такі натуральні матеріали, як мушлі, камінці, пісок, шишки. Оформлення ділянки виробами з черепашок, піску і глини нагадає вам про морські подорожі. Можна зробити чудернацьких тваринок і рибок, що мешкають на дні океану.

Не забувайте про такий благородний і піддатливий матеріал як деревина. Ефектно виглядають садові фігурки для дачі, вирубані з дерева, покриті лаком і зі смаком розставлені по ділянці. Можна використовувати і звичайні гнучкі прутики м’яких порід дерева (верба, вільха). Гармонійно виглядає плетений тин навколо грядки з квітами.

Кілька десятиліть поспіль широкою популярністю користуються альпійські гірки. Зробити їх не складно — влаштувати маленький ставок, навколо викласти великі камені і висадити рослини. А ще камені згодяться на маленькі вироби на дачній ділянці. Пофарбувавши, їх можна перетворити у зграйку сонечок або хрущів, влаштувалися перепочити під кущиком.

Свіжі ідеї оформлення дачі

Хочете порадувати близьких, зробіть їстівну альтанку. Для цього встановіть пару лавок і невеликий стіл, навколо помістіть опори для вертикального озеленення і висадіть витка рослина по периметру. В такій альтанці буде приємно не просто попити чайку, але і насолодитися смачними плодами, що виросли прямо під рукою.

Є ще один захоплюючий спосіб прикраси дачі. Запросіть друзів з маленькими дітьми, нехай вони спробують оформити ділянку в стилі орігамі. Розвісьте отримані паперові ліхтарики і фігурки на гілках. Це не зашкодить деревах і чагарниках. А гойдаються на вітрі журавлики виглядають дуже забавно.

Придумуйте, творіть і втілюйте в життя всі найсміливіші ідеї оформлення дачі. Ваша фантазія і кмітливість допоможуть зробити присадибна ділянка приємним місцем дозвілля.

Відео, як зробити клумби з каменів:

Жіночий сайт. Всі права захищені. © 2015