Рейтинг кращих способів і місць знайомств. Де зустріти хорошого чоловіка

Багато представниць слабкої статі мучаться питанням — де познайомитися з хорошим чоловіком. Звичайно ж, мова йде про ту зустріч, за якою слідують серйозні відносини і марш Мендельсона. Юні панянки про це думають рідко: краса і молодість роблять свою справу — шанувальники завжди поруч з ними. А ось як бути самотнім дівчатам старшого віку? Де ж його шукати — цього холостого, привабливого, гідного чоловіка?

Зміст статті:

 • Рейтинг кращих способів і місць знайомств
 • Пошук партнера на сайтах інтернет-знайомств
 • Сучасні знайомства в інтернеті
 • Тренінги, курси — найкраще місце для знайомств
 • Серйозні клуби для серйозних знайомств
 • Послуги шлюбних агентств, служби знайомств
 • Знайомства за чашкою кави
 • У супермаркет — за знайомством
 • Спортивні клуби, фитнес-клуби для здоров’я та знайомств
 • Зарубіжні знайомства — шанс на щастя
 • Аукціони, виставки для душевних знайомств
 • Знайомства в спорт-барах, на футболі, боксі
 • Риболовля — прекрасне хобі для знайомства
 • Службові романи
 • Вечері в ресторані для кращих знайомств
 • Знайомства в автомагазинах, магазинах для мисливців
 • Курорти для романтичних знайомств

Рейтинг кращих способів і місць знайомств

Сучасній жінці все складніше і складніше стає влаштувати своє особисте життя. Кар’єрна драбина відбирає ті роки, за які всі подружки встигають повыскакивать заміж і завести дітей. І навколо ділової жінки не залишається майже нікого, в кого вона могла б побачити серйозного і, головне, холостого супутника життя. Часто претенденти на руку і серце є, але жінка не впевнена, що варто виходити заміж без пристрасті. Де найбільше шансів зустріти свою половину?

Пошук партнера на сайтах інтернет-знайомств

Інтернет-знайомства не обмежують Вас ні віком, ні місцем роботи, ні географічними прив’язками. Недоліків — море (неадекватні особистості, образи, любителі поматросить тощо). Тому слід вибирати тільки солідні сайти знайомств, мають позитивну репутацію, і, ясна річ, підносити себе в потрібному світлі. Звичайно, фривольне поведінка, кокетство в коментарях і відверті фото навряд чи привернуть серйозного кавалера. Також, не варто надмірно відвертими в особистому листуванні.

Сучасні знайомства в інтернеті

Інтернет. Форуми за інтересами, тематичні сайти (наприклад, літературні або автомобільні), соціальні мережі, блоги тощо Величезне число неодружених серйозних чоловіків сьогодні «зависає» в глобальній мережі. Розумних, успішних, цікавих і вільних. Відносини, перенесені з віртуалу в реал, вже давно перестали бути чимось фантастичним. Це цілком нормальне явище і набагато більш дієвий спосіб знайти того самого чоловіка, ніж в реальному житті. Знайдіть свою нішу, і вперед! Вдала фотографія, максимум креативу, гумору і спілкування, мінімум жіночої дурості — і Він сам вас помітить.

Тренінги, курси — найкраще місце для знайомств за інтересами

Навіть абсолютно незнайомих людей можуть зблизити в гранично короткі терміни загальні інтереси. У таких місцях ви розширюєте свій кругозір, знайомитеся з великою кількістю нових людей, підвищуєте власну самооцінку і отримуєте можливість зустріти того, хто піде з вами далі рука об руку. Це можуть бути курси програмування і фотошопу, іноземної мови, режисерів тощо На такі курси і тренінги йдуть, як правило, вже сформувалися, амбітні люди, які знають, чого хочуть від життя. Зрозуміло, що, чим дорожче семінар (курси, тренінг), тим більше серйозних людей там можна зустріти. Головне — вас повинні бачити і чути. Будьте активні, своєчасні й розумні.

Серйозні клуби для серйозних знайомств

Спеціалізовані, молодіжні та інші клуби. Респектабельного чоловіка може зацікавити цікава шоу-програма або приїзд якоїсь відомої особи — співака, ді-джея. Зрозуміло, що важливо грамотно вибрати клуб (представник золотої молоді, що зовсім не підійде на роль майбутнього чоловіка) та правильно одягнутися — навряд чи респектабельний чоловік зацікавиться мишею з погаслим поглядом. Хоча і занадто збуджений погляд успіху не принесе — чоловік повинен відчувати себе мисливцем, а не дичиною.

Послуги шлюбних агентств, служби знайомств

Зазвичай вони поділяються на реальні, телефонні і віртуальні. Знайомства через цю «систему» істотно полегшують пошуки. Зрозуміло, що за послугу доведеться заплатити, але, згідно зі статистикою, чимала частина жінок знаходять своїх половинок через сучасних «свах». Перевага такого варіанта (не для всіх, звичайно, але для багатьох) — можливість знайти половинку за кордоном.

Знайомства за чашкою кави

Бізнес-ланчі в дорогих ресторанах, лобі-бари при готелях. У таких місцях цілком реально зустріти успішного цікавого чоловіка. І звичка «випити кави» в готельному барі може послужити непогану службу.

У супермаркет — за знайомством

Один з найбільш ефективних способів познайомитися з чоловіком. Головне, правильно вибрати час (краще всього вечір п’ятниці або вихідні дні), правильно вибрати місце (найбільший супермаркет міста), і не поспішати. Необхідно дозволити чоловікові допомогти Вам у виборі товару або «розшифровці» незрозумілою етикетки.

Спортивні клуби, фитнес-клуби для здоров’я і щасливих знайомств

Ясна річ, успішні чоловіки цілодобово там не сидять — вони зайняті роботою. Найбільше шансів зустрітися з ними — після восьмої вечора і близько восьмої ранку. Звичайно, всі спроби познайомитися з чоловіком, який займається силовими вправами, безглузді. Найбільш вигідно робити це в кімнаті відпочинку або в роздягальні.

Зарубіжні знайомства — шанс на щастя

Відмінний варіант поєднати приємне з корисним. Відсвяткувати яку-небудь дату або, наприклад, різдво, за кордоном, а заодно отримати шанс на нове доленосне знайомство. Зокрема, в тій же Німеччині можна відвідати спеціальне кафе, в якому зазвичай організовують побачення наосліп для одинаків.

Аукціони, виставки для душевних знайомств

Тематичні, автомобільні, книжкові та ін. Правда, аукціон пов’язаний з ризиком випадкового придбання речі, яка вам не потрібна, за захмарною ціною. Виставки — більш економний та інтелектуальний варіант, на виставках можна зустріти інтелігентного, захопленого своєю справою чоловіка, цікавиться мистецтвом або, наприклад, сучасними автомобілями.

Знайомства в спорт-барах, на футболі, боксі

Варіантів для знайомства — вагон і маленький візок. У таких місцях дуже багато гідних чоловіків. Але цей спосіб підійде тільки, якщо ви абсолютно щиро фанатеете від ревіння трибун і закривавлених розбитих осіб на рингу. Якщо Ви не любите — краще пошукати інший спосіб знайомства з чоловіком Вашої мрії.

Риболовля — прекрасне хобі для знайомства

Як і в попередньому пункті, успіх знайомства на риболовлі можливий тільки при вашій неземної пристрасті до мормышкам і спінінгів. Є таке хобі? Ще й досягли успіху в ньому? Значить, ви цілком можете зловити не тільки щучку або великого ляща, але і чоловіка, з яким ви зможете дане хобі ділити все життя.

Службові романи

А чому б і ні? Дивіться по сторонам, шукаєте свою долю в мережі, а це він, той самий, сидить у кріслі навпроти вас і чекає, поки ви, нарешті, зверніть на нього увагу. А що подумають колеги? Яка різниця! Якщо ви обидва не обтяжені сімейними зобов’язаннями, то хто може заборонити вам стати щасливими?

Вечері в ресторані для кращих знайомств

Так-так, навіть там можна зустріти цікавого приємного чоловіка, а не тільки любителя безглуздого флірту. Не всіх чоловіків чекають вдома дружини з вечерями смачними, і багато холостяки коротають вечора у ресторані в поодинці. Можливо, навіть в надії зустріти милу самотню дівчину.

Знайомства в автомагазинах, магазинах для мисливців та рибалок

Завести розмову з чоловіком в такому місці — легше легкого. Який же чоловік відмовиться пояснити прекрасній дамі, яка підгодовування потрібна для ляща, і які блешні — на щуку? Ніякої! Вам залишається тільки слухати, розкривши рот, і дивуватися його компетентності. Навіть, якщо ви знаєте про це більше за нього.

Курорти для романтичних знайомств

Місце, де від нових знайомств доводиться відбиватися. Але їдуть на курорти самотні чоловіки за своїми половинками? Аж ніяк. Швидше виняток, ніж правило. Холостяк на курорті — це людина, яка хоче відпочити на всю котушку. І не більше того.
Знайомство з чоловіком — завдання досить проста. Познайомитися можна де завгодно, якщо трошки наступити на свою сором’язливість і лякливість. Інше питання — наскільки довгим буде цей знайомство. За статистикою, курортне знайомство — найбільш приречене (з інших варіантів) на крах у відносинах. З іншого боку, ніколи не вгадаєш, де знайдеш своє щастя в якій лавці, у якого світлофора і в якому автобусі. Справа випадку. Самий, мабуть, найважливіший момент у цьому процесі пошуку — не заводити знайомства з одруженими чоловіками. Тому що нічого доброго з цих відносин, апріорі, вийти не може. А ми шукаємо від відносин щастя і тільки щастя.

Автор: Наталі.

Жіночий сайт. Всі права захищені. © 2015