Розумні окуляри google glass — що це, і чи потрібні вони Вам?

Вже сьогодні ми можемо дізнатися характеристики нового безпрецедентного винаходу корпорації Googl — очок Googl Glass. З появою очок Гуггл Голос на світових ринках електроніки звичайні планшети, гаджети і комп’ютери вже не будуть здаватися останнім словом у техніці. Адже Googl Glass, судячи з їх характеристиками, зможуть змінити наше життя до невпізнання.

Давайте ж розберемося, що за інновацію майбутнього пропонують нам експерти компанії Googl.

Технічні характеристики очок Гуггл Гласс

Характеристики очок Гуггл Гласс залишають позаду всі подібні попередні винаходи. Окуляри оснащені досить потужним процесором, модулями Wi-Fi і Bluetooth, 16 Гб пам’яті, фото і відеокамерою. Відображається картинка очками-комп’ютером Google Glass еквівалента 25-ти дюймової панелі. Навушники ж їм незабаром не знадобляться зовсім, так як звук буде передаватися через кістки черепа, завдяки високочастотним вібрацій.

Відео: Окуляри Гугл Гласс


Окуляри розуміють голосові команди і навіть жести. За допомогою окулярів гугл гласс ви зможете читати тексти, довірити їм управління навігатором, підтримувати спілкування в відеочатах і займатися шопінгом в інтернеті. І це далеко не повний список можливостей цього девайса. На фото очок Гуггл Глас ви можете також оцінити їх зовнішню компактність і модний дизайн.Розумні окуляри Google Glass — що це, і чи потрібні вони Вам?

Як і всі нововведення, спочатку ці окуляри можуть викликати недовіру споживача. Чи потрібні вони, що нового вони можуть принести в життя і чи буде від них користь, або покупка Гуггл Глас обернеться просто викинуто на вітер досить великою сумою грошей?

Ми розповімо про додаткові можливості даного девайса, які зроблять навколишній світ, як ніби прописаним у спеціальній програмі під кожного з нас.

Гуггл глас, як очевидець

Очками Гуггл Глас ви зможете користуватися, як і звичайними окулярами де завгодно — на вулиці, в приміщенні і навіть за кермом. Завдяки веб-камері, вбудованої в окуляри, ви зможете в програмі Skype показувати співрозмовникам те, що відбувається навколо. При тому, буде досягатися ефект присутності, який не можуть передати звичайні планшети, смарфони і гаджети.

Таким чином, можна знімати якісь цікаві події, свідком яких ви стали і відразу ж відправляти їх в мережу. Дивитися дані ролики, природно, можна буде також в окулярах Гуггл Глас в прямому ефірі.

Робота і навчання в окулярах доповненої реальності Googl Glass

Звичайно ж, такий винахід, як окуляри Google Glass допоможе структурувати і спростити багато робочі процеси. Так, наприклад, керівництво, завдяки цим очками, завжди зможе побачити, ніж на даний момент займається співробітник і що знаходиться у нього перед очима. А обмін даними між менеджерами за допомогою окулярів допоможе так налагодити роботу, що незабаром для вирішення робочих завдань офіси можуть не знадобитися, оскільки все можна буде вирішити, не виходячи з дому.

Також Гуггл Глас будуть незамінні для працівників правоохоронних органів, рятувальників, журналістів та інших подібних професій, так як рассказываемые події можна буде підкріпити відео, знятими в режимі реального часу. Дуже можуть допомогти ці окуляри і студентам під час здачі сесії. Адже вся необхідна інформація буде тепер прямо перед вами на екрані. Єдиною перешкодою на такому шляху до здачі іспитів може стати просунутий в техніці викладач.

Окуляри Гуггл Глас, як супутник по життю

Величезні можливості надають нам очки Googl Glass і в повсякденному житті. Просто прогулюючись по вулицях, ми можемо робити масу корисних і потрібних дій, завдяки цьому пристрою. Наприклад, побачивши на перехожого куртку, яку давно хотіли, ми можемо з легкістю замовити таку ж в інтернет-магазині, ідентифікувавши її з допомогою Гуггл Глас.

Точно також можна буде здійснювати і більш об’ємні покупки, просто підійшовши до вітрини і зазначивши QR-коди потрібних товарів. Автоматично буде зроблена заявка в інтернет-магазин, звідки кур’єр привезе ваше замовлення прямо до дверей квартири.

Знайти потрібні магазини і товари вам знову зможуть допомогти окуляри Гуггл Глас. Адже за допомогою Googl, ваше місце розташування буде відслідковуватися, і окуляри зможуть запропонувати вам адреси актуальних магазинів і кафе поблизу, куди ви могли б зайти.

Також Гуггл Глас зможе фільтрувати рекламні неонові вивіски з допомогою QR-кодів, які ви самостійно додайте по місту. Тим самим вам представиться можливість бачити тільки ту рекламу, яка потрібна саме вам.

Назустріч новим знайомствам в окулярах Гуггл Гласс

Ще одна дуже цікава функція окулярів Гуггл Глас — це значне полегшення пошуку нових знайомих. Завдяки прив’язці Googl Glass до соціальних мереж окуляри вам будуть підказувати розташування поблизу від вас людей зі схожими інтересами. Наприклад, на вечірці, в клубі, в інституті або просто на прогулянці диво-окуляри, можливо, приведуть вас до вашої другої половинки чи просто допоможуть знайти хороших друзів.

Дата і вартість виходу в доповнену реальність

Офіційної дати старту продажів в США очок Гуггл Голос поки не оголошено. Відомо тільки, що це буде початок 2014 року. Але пропустити таку подію в світі сучасних технологій, навряд чи кому вдасться. Ціна на окуляри Гуггл Гласс буде складати 1500 $, що, в принципі, цілком відповідає тому потенціалу і ресурсів, які пропонують нам програмісти Googl.

У цій статті ми описали вам далеко не всі можливості окулярів доповненої реальності Гуггл Глас. Розробники Googl щодня доповнюють окуляри новими додатками і вдосконалюють свій революційний винахід. Але вже зараз очевидно, що вихід очок Гуггл Глас переверне всі наші уявлення про масштаб можливостей сучасної електроніки.

Автор: Наталі.

Жіночий сайт. Всі права захищені. © 2015