Секрети привабливості — краса рук

Багато особи прекрасної статі чудово обізнані, що м’яка шкіра рук і міцні й доглянуті нігті-це одні з головних складових жіночої краси і привабливості. Давайте з вами розглянемо — який догляд потрібен нашим рукам і що для цього знадобиться.

В першу чергу це, звичайно ж, хороший інструмент. Варто звернути увагу, що у нігтьових лунок шкірку необхідно відсувати спеціальною паличкою виконаної і рожевого дерева, також потрібно пам’ятати, що обрізати її не рекомендується, оскільки від цього можуть лише з’явитися ще більш жорсткі і гострі краї.

А ось відстаючі лусочки шкіри цілком можна видалити за допомогою манікюрних ножиць. При проведенні процедури підпилювання нігтів пам’ятайте, що бажано підпилювати нігтики в одному напрямку, так як в противному випадку ваші нігті просто почнуть шаруватися.

Прекрасним засобом для очищення ваших рук і нігтів від не надто гарних плям є сік лимона. Також лимонний сік досить ефективний при лікуванні ламкості нігтів, для цього вам просто потрібно протягом десяти днів кілька разів на день змащувати нігті цим цілющим соком. Крім цього ідеальним природним засобом для відбілювання рук і нігтів є кисле молоко.

Гарного ефекту можна досягти при використанні маски, адже маски корисні не тільки для шкіри обличчя, але і для рук. Для цього вам знадобиться крем — змастіть їм ручки, потім зробіть їх обгортання сумішшю з: одного яєчного білка, двох ложок сиру (їдалень) і декількох крапель оливкової олії.

Потім надіньте бавовняні рукавички і залиште маску на всю ніч.

Для того щоб ваші нігті були красивими і на них досить довго зберігся лак перед тим як наносити його обов’язково обезжирьте нігтики, якщо цього не зробити фарба буде відшаровуватися. Самим щадним засобом для процедури знежирення є лосьйони.

Попередньо покрийте нігтик досить тонким шаром лакової основи, він зможе чудово заповнити всі нерівності і борозенки, і дайте йому просохнути. Затеем, можете завдати вже кольоровий лак.
Також для того щоб ваші ручки були красивими важлива і техніка манікюру. Наприклад, сьогодні досить популярний такий вид манікюру — французький.

Для його виконання вам знадобиться попередньо загрунтувати ваші нігтики перламутровим лаком і дати їм просохнути. Потім за допомогою шаблону нанесіть на кінчики нігтів білий лак і зафіксуйте його безбарвним.

Автор: Наталі.

Жіночий сайт. Всі права захищені. © 2015