Секс під час вагітності — чи це безпечно?

Секс під час вагітності — необхідне задоволення в інтимному житті.

Найпоширенішим питанням під час вагітності буває питання про те, чи можна в період вагітності займатися сексом…Більшість майбутніх батьків турбуються, а не нашкодить секс у період вагітності їх малюкові, не створить він дискомфорт, біль або не призведе до викидня .

Отже, якщо вагітність протікає нормально, без будь-яких ускладнень, то займатися сексом в цей період вважається безпечно.

Якщо вагітність протікає з загрозою переривання, вам часто проводять курси спазмолітиків, метаболічних препаратів, якщо ви угрожаемы за передчасних пологів, у вас вагітність двійнею, то в даному випадку необхідно обговорити ваші побоювання з вашим лікуючим лікарем.

 

У період вагітності більшість жінок відчувають коливання бажання займатися сексом. У зв’язку з нудотою, втомою, прискореним сечовипусканням у першому триместрі — секс може стає неприємною «роботою». Але на першому тижні всього цього немає, тому жінка спокійно може зустрічатися зі своїм чоловіком. До речі, про відчуття жінки на такому ранньому терміні можна прочитати тут: http://sebe-na-zametku.ru/beremennost-rody/nedeli/item/79-первая-неделя-беременности-признаки-симптомы-ощущения-вопросы-и-ответы

 

У другому триместрі — коли зникають або зменшуються дані симптоми, бажання зайнятися сексом зростає.

У третьому триместрі знову виникає певний спад у відношенні до статевої близькості у зв’язку з ростом плода.

Необхідно задуматися про те, що може бути небезпечно при заняттях сексом під час вагітності. Якщо ви займаєтеся оральним сексом, то вашому партнерові ні в якому разі не можна вдувати повітря в ваше піхву. Це може бути небезпечно у зв’язку з виникненням повітряного тромбу ,який призведе до закупорки судин, що іноді загрожує фатальним результатом.

Також на пізньому терміні вагітності замість сексу жінка може зробити своєму чоловікові мінет. Цим способом вона зможе задовольняти свого чоловіка аж до початку пологів.

 

Позиції повинні бути комфортними саме для вашої пари, можливі й експерименти:

— ляжте трохи на бік — при цьому ваш партнер не натискає на вас своєю вагою — у положенні пліч-о-пліч-буде неглибоке проникнення — займіть позу зверху — це дозволить зняти навантаження з попереку — сядьте на коліна партнера, коли він міцно сидить на кріслі чи на стільці.

 

Під час сексу вагітній жінці краще не лежати на спині, так як підростаючий малюк своєю вагою може притиснути великі кровоносні судини і ви можете відчути себе погано.

Сексом займатися під час вагітності потрібно, оскільки після народження дитини можуть виникнути і втома, і проблеми з самотою, і брак часу.

 

Тому, доставляє задоволення чоловікові і собі самій, водночас дбаючи і про малюка і про вагітності в цілому. Всього доброго!

На всі Ваші запитання з задоволенням відповість експерт-гінеколог жіночої порталу Ladyincity.ru.

Жіночий сайт. Всі права захищені. © 2015