Що не можна говорити чоловікові: фрази, які не можна говорити чоловікові ніколи

Теплі ніжні слова коханої жінки здатні не тільки зігріти чоловіка, але й надихнути на взяття нових вершин. Але слово — великий інструмент не тільки в будівництві відносин, але і в руйнуванні. Читайте також: Як навчитися розуміти обранця і правильно вести діалог з ним? Причому, іноді одна фраза здатна «підірвати» навіть ті відносини, що тривали не одне десятиліття. Чого категорично не можна говорити чоловікові?

 • «Це ти винен!».
  Що б не відбувалося в родині, звинувачення — найгірша з реакцій. Пошук винних все одно нічим хорошим не закінчиться. А враховуючи, що відносини — це завжди «двоє», винними є обидва. Тому при виникненні складної ситуації насамперед потрібно шукати не винного, а саме рішення проблеми. Читайте також: Як не дати відносин згаснути.
 • «Може, тобі вже вистачить, любий?».
  Ні за яких обставин не можна хапати чоловіка за рукав, якщо ви сидите в якій-небудь компанії за столом. Результат буде один — сварка. Ви можете натякнути коханому чоловікові, що він вже добрався до своєї «золотої середини» в алкоголі, але тільки в приватній обстановці.
 • «Ну я ж казала!».
  Мудра жінка ніколи не дорікне чоловіка в його помилках і поразках, від яких ніхто не застрахований. Тим більше що він і сам вражений розумінням цього факту — що дружина була права. Будьте чоловікові підтримкою, а не візжащей пилкою.
 • «Як же мене дратує, коли він так робить!».
  Така, публічно сказана фраза на користь відносинам не піде ніколи. Причому, в даній ситуації ви принижаете не тільки коханого чоловіка, але і себе в очах сторонніх. Публічне вираз невдоволення своєю другою половиною говорить про неповагу до нього і собі. Про яку любов тут взагалі може йти мова?
 • «Вічно в тебе все…».
  Ця фраза — приниження для чоловіка. Нею ви не тільки не надихніть коханого на черговий подвиг (ремонту тощо), але і геть відіб’єте у нього бажання щось для вас робити. Чоловік повинен відчувати себе героєм, а не растяпой, якому навіть викрутку не можна довірити.
 • Ліжко — особлива «територія». Що стосується сексу і близьких відносин — тут грань, за яку не можна переступати, дуже тонка. Ніколи не говорите чоловікові в ліжку фрази, на кшталт — «Давай швидше», «Ти в тисячу разів краще, ніж мій колишній» (порівняння з іншими, особливо в ліжку — вбивчо для чоловіка), «Ну коли ти вже закінчиш», «Давай спочатку поговоримо» та ін. Також не варто називати його дітородний орган «милим краником», «кукусиком» та іншими принижающими його гідність словами.
 • «Про що задумався?».
  Найбільш дратівливий питання для чоловіка. Він здатний вивести з себе навіть самого спокійного представника сильної статі. Теорій на цю тему існує чимало, тому, щоб не будити звіра у своїй половинці, просто викресліть цю фразу з своєї пам’яті.
 • «А от мій колишній чоловік…».
  Так само, як і в «постільному» питанні: ні в якій ситуації не порівнюйте свою половинку з колишніми чоловіками. Крім гніву і ревнощів, ця фраза нічого не викличе.
 • «Вибирай! Або я або футбол!».
  Остання частина фрази може змінюватися, відповідно до захопленнями чоловіка — риболовля, машина і пр. За статистикою, більша частина розлучень відбувається після цієї фрази. І не тому, що чоловікові рибалка або футбол дорожче вас, а тому що він — чоловік. Тобто, він не потерпить, щоб йому ставили умови. Тому ультиматуми залиште при собі, а способів переключити чоловічу увагу з його хобі на себе — безліч.
 • «Нічого не сталося!».
  Як часто ми, жінки, повторюємо цю фразу, коли чоловік в десятий раз поспіль запитує — «Ну що трапилося, люба?». Забудьте цю фразу або не ображайтеся потім, що ваш чоловік став черствим і бездушним пнем».
 • «А мама каже…».
  Всі ми, дорослі люди, розуміємо, що мама — людина більш мудрий. Що її думка — більш виважене і правильне. Але повторювати про це чоловікові кожен день абсолютно не потрібно. Якщо ж у вас немає своєї думки, хоча б не говоріть вголос, що «так сказала мама».
 • «Тобі не пора вже сісти на дієту?».
  Якщо ви думаєте, що чоловік не ображається, коли його кохана жінка тикає в ніс його ж недоліками, ви глибоко помиляєтеся. Чоловік може не показувати, що він ображений. Але ваше висловлене вголос думку про його занадто великому животі, віці та інших «дефекти» засяде в голові надовго. Тому навіть люблячи і жартома такі фрази говорити не варто — це удар по чоловічому самолюбству. Ризикуєте ви тим, що чоловік може знайти іншу, більш мудру жінку, яка візьме його з будь-якими недоліками.
 • «Нам треба поговорити».
  Що б ви не сказали після цієї фрази, чоловік вже заздалегідь готовий прийняти все в штики. Бо після неї, як правило, слід з’ясування стосунків.
 • «Чому ж ти на мене так дивишся?».
  Як часто жінки задають це питання чоловікам, обернулося на чергову красуню… А сенс в істериці? Ну подивився, і що? Адже він не номер телефону в її очах прочитував. Чоловік завжди дивиться на інших жінок — це природно для його чоловічої натури. Інша справа — чи дивиться він на вас? А це вже у ваших руках. Будьте для свого чоловіка завжди цікавою, красивою і загадковою — і тоді він завжди буде дивитися на вас з обожнюванням.
 • «Мені йде це плаття?».
  Не потрібно ставити чоловікові це питання. Що б він вам не відповів, ви залишитеся незадоволеною (в більшості випадків). А для чоловіка не має значення — наскільки йде вам це плаття, тому що для нього важливіше загальне враження, і тому що ви вже спізнюєтеся в кіно (театр, до друзів тощо). До того ж, для закоханого чоловіка жінка гарна в будь-якому вбранні.
 • «Ну і навіщо мені ця дурниця?».
  Навіть якщо його подарунок вам не особливо стане в нагоді, не варто говорити про це прямо. Інакше ви відіб’єте у нього бажання взагалі щось вам дарувати.

І — останнє, що потрібно запам’ятати:

 • Уникайте розмов про своє і його минулому (це зайва інформація у відносинах двох).
 • Не мучте чоловіка розповідями про милою звірятку двоюрідної сестри вашої бабусі (йому це нецікаво).
 • Не виливайте йому душу про болі під час місячних, проблеми з рідними, колегами і друзями.
 • Не критикуйте його батьків і не хваліть його друзів-чоловіків.
 • І не розповідайте йому про те, скільки у вас шанувальників (фанатів) на роботі.

Автор: Наталі.

Жіночий сайт. Всі права захищені. © 2015