Що подарувати чоловікові на річницю весілля — 6 оригінальних подарунків

Дуже часто перед жінками постає питання — що подарувати чоловікові. Багато обмежуються стандартним набором, що складається з шкарпеток, трусів, гелю для гоління. Але чоловіки — маленькі діти. Їм теж хочеться свята, несподіванок, приємних подарунків.

 

Так як же привітати і здивувати свого коханого чоловіка на річницю весілля?

 • Книга — найкращий подарунок. Якщо ви зовсім не знаєте, що подарувати, то біжіть в книжковий магазин! Напевно кожна жінка знає, що подобається її чоловікові. Якщо ні, то загляньте в його електронну книгу або плеєр і подивіться, які там є. Отримати улюблену книгу, сторінки якої можна по-справжньому пошелестеть (та ще й в гарній палітурці) — дуже приємно! Якщо ж ваш чоловік любить читати, а на постійну купівлю нових книг вже не вистачає сімейного бюджету, то купіть йому в подарунок хорошу електронну книгу. Цей сюрприз явно порадує вашого чоловіка.

 • Сертифікат на щастя. Якщо ваш улюблений мріє покататися на серфі, політати на парашуті, поплавати разом з акулами або ж провести час у SPA-салоні (так, і таке буває), то сміливо купуйте подарунковий сертифікат. Такі сертифікати можна купити в спеціалізованих фірмах. Дуже часто можна зустріти «подарункові сертифікати вражень» — в них входить величезна кількість розваг на вибір. Людина, який отримав такий сертифікат (в даному випадку чоловік), сам вибирає, як він хоче провести час. Це дуже зручно для дівчат і жінок, які не знають, що подарувати коханому чоловікові.

 • Гравірування. Багато скажуть, що гравіювання — це банально і вже не в моді. Однак на це можна поглянути з нової сторони! Віднесіть обручки в майстерню і зробіть на них гравіювання з фразою, значимою для вас обох. Це може бути рядок з вашої улюбленої пісні, визнання в любові або імена ваших дітей — вибір тільки за вами. Зазвичай ті, хто одружені дуже довго,гравірують імена подружжя на своїх кільцях. Також можна зробити щось подібне на запальничці (якщо ваш чоловік курить) або ж на сувенірній пір’яної ручки. Якщо ваш чоловік нерівно дихає до холодної зброї (а може і колекціонує його), то купіть хороший клинок і зробіть на ньому гравіювання. Найголовніше, щоб зображено було те, що близько вашому чоловікові, навіть якщо це буде пляшка пива або улюблений хом’ячок.

 • Від душі. Якщо ви займаєтеся рукоділлям або живописом, то у вас вже є варіанти подарунка! Намалюйте ваш спільний портрет з чоловіком або ж вишийте на ошатних наволочках ваші імена (такий подарунок буде служити дуже довго і чудово впишеться в інтер’єр подружньої спальні). Також можете подумати над тим, щоб створити що-небудь коханому (теплий шарф, зв’язаний люблячими руками, гріє краще всього).

 • Романтика. У кожної подружньої пари є місця, якими вони дорожать. Це може бути кафе, де вони познайомилися, або набережна, де був перший поцілунок. Такі місця дуже важливі для обох, тому варто відновити спогади. Складіть карту, де будуть позначені всі ваші «пам’ятні місця. Рушайте туди разом з коханим (якщо хочете, то можна навіть орендувати лімузин) і проведіть незабутній вечір наодинці один з одним.

 • Збереження спогадів. Напевно, у вас є багато фотографій разом з чоловіком. Можна використовувати їх в якості подарунка. Ні, не думайте, що вам потрібно просто роздрукувати і подарувати чоловікові — ні. Є чимало компаній, які пропонують обробити ваші фотографії і помістити на кружки, футболки або навіть подушки. Також можна подарувати коханому великий пазл, зроблений з вашої фотографії (є фірми, які спеціалізуються саме на цьому).

 • Ну і, звичайно, символічний подарунок. Тобто, символізує певну кількість років, прожитих пліч-о-пліч. Зазвичай сім’ї навіть колекціонують подарунки за кожен рік, і в результаті набирається досить велика колекція:

 • 1 рік з дня весілля — марлева весілля (деякі подружжя дарують один одному навіть медичну марлю).

 • На 2 роки спільного життя (паперове весілляможна подарувати пачку грошей (якщо дозволяє бюджет сім’ї), а можна обійтися навіть виробами з паперу (оригінальними орігамі).

 • На 3 річницю можна подарувати другій половинці будь-який предмет, зроблений з шкіри.

 • На четверту річницю (лляне весілля) зазвичай дарують постільна білизна. Є повір’я, що якщо постільна білизна не втратить свій вигляд до золотого весілля, то подружжя проживе дуже довго.

 • На 5-ту річницю (дерев’яне весілля) зазвичай дарують речі, які будуть корисні в побуті.

 • На десяту річницю весілля жінка може подарувати своєму чоловікові який-небудь предмет з олова, так як саме цей метал є символом десяти років шлюбу.

 • На 15-ту річницю (скляну весілля) можна сміливо дарувати посуд.

 • На 20-ту також можна подарувати посуд, але на цей раз вона повинна бути порцелянової.

 • 25 років спільного життя (срібне весілля) — дуже важливий ювілей. Чоловік і жінка обмінюються срібними кільцями, які доповнюють їх заручні. На срібне весілля можна подарувати чоловікові набір столового срібла, срібний браслет або ж срібний перстень (великий вибір).

 • На 30-ту річницю (перлова весілля) буде складніше вибрати подарунок, але є великий вибір предметів інтер’єру, оздоблених перлами, саме на користь цих подарунків слід робити вибір.

 • 35 років спільного життя — коралове весілля — подаруйте чоловікові кошик різнокольорових коралів, і вони ще довгі роки будуть прикрашати ваш будинок.

 • На рубінове весілля (40 років) можна подарувати чоловікові перстень з рубіном, який буде прикрашати його мужню і надійну руку, що служить вам опорою вже впродовж 40 років.

 • 45 років — сапфірове весілля, а отже, новий привід порадувати свого чоловіка подарунками.

 • І нарешті, 50 років — золоте весілля, на яку можна подарувати чоловікові виріб із золота, спеціально придбане для нього.

 

Автор: Наталі.

Жіночий сайт. Всі права захищені. © 2015