Що подарувати чоловікові, у якого все є — кращі ідеї подарунків

У вашого шефа, колеги, друга сім’ї є все, а свято, тим не менш, невблаганно наближається. І ви вже втомилися ходити по магазинах, вивчаючи асортимент подарунків і страждаючи питанням: «Що ж йому подарувати?». Ця стаття допоможе Вам вирішити вічну дилему: що подарувати, коли є все?

Зміст статті:

 • Топ-15 варіантів для подарунка чоловікові
 • Як прийнято підносити подарунок чоловікові?

15 варіантів «нейтральних» подарунка для чоловіка

Зупиніться на хвилинку! І для початку давайте спробуємо дізнатися, що ж говорить етикет з приводу подарунків для чоловіків? Так-так, навіть у такому питанні, як вибір подарунка чоловікові, існують свої правила:

1. Вибір подарунка залежить від взаємовідносин, в яких знаходяться дарувальник і той, кому подарунок призначений. Ми вже визначилися, що подарунок не шукаємо для близької людини. Саме це і має стати відправною точкою пошуків. В цьому випадку правила етикету однозначно радять дарувати чоловікові так званий «нейтральний» подарунок.

До нейтральним подарунків, перш за все, за все тим же вказівок подарункового » етикету, відносяться:

 • Будь-які твори мистецтва, предмети художнього промислу, наприклад, живописні полотна, гравюри, батики, вироби зі скла, кераміки, фарфору, кришталю, срібла, шкіри і т. д. Цей подарунок хороший тим, що при величезному виборі, представляється сьогодні магазинами, ви напевно підберете щось оригінальне. А якщо це ваш колективний подарунок начальнику або колезі, то, проявивши фантазію, не можна обмежитися вибором вже готової роботи, а замовити її виконання художнику, врахувавши смаки і художні уподобання того, кому робота призначена.

Приблизна вартість подарунка: від 1 500 рублів.

 • Подарункові книги. Цей універсальний подарунок порадує будь-кого, але тільки в тому випадку, якщо ви поставитеся до вибору книги серйозно і вдумливо. Подарочноизданная книжка, куплена заради красивої обкладинки або, що ще гірше, повчання, не принесе радості ні одержувачу, ні вам. Погодьтеся, нерозумно дарувати художній альбом людині, яка не любить живопис, а, скажімо, колекціонує зброю. Тому, перш ніж зупинити свій вибір на книзі в якості подарунка, поцікавтеся смаками того, кому збираєтеся її піднести.

Приблизна вартість подарунка: від 1 300 рублів.

 • Письмові приладдя: записні книжки, щоденники, ділові календарі, авторучки, набори письмового приладдя. Це завжди доречні і потрібні речі. Вибір як самої речі, так і її дизайну, цілком і повністю залежить від вас: можна, особливо не переймаючись, вибрати подарунок в найближчому канцелярському магазині, тим більше що відділи подарункових письмових приладдя сьогодні вражають різноманітністю моделей і забарвлень.

Приблизна вартість подарунка: від 500 рублів для письмового приладдя, від 2 000 рублів для наборів.

 • Упаковка чаю або кави, а так само чайний/кавовий набори. До цього універсального подарунку зазвичай ніяких особливих вимог не пред’являються, за винятком, хіба що, наступного:
 1. Кава або чай повинні бути красивою, бажано не паперової, оригінальній упаковці
 2. Сорт повинен бути дорогим
 • Чайний або кавовий набір (чашка і блюдце). Звичайно, подібний подарунок теж можна підібрати під смак чоловіка, однак якщо ви не впевнені у тематиці (вітрильник чи автомобіль? а може бути абстракція?..) сміливо вибирайте:
 1. строгий дизайн,
 2. спокійні кольори, насичені нейтральні кольори,
 3. геометричні візерунки.

Такий подарунок завжди потрібен, приємний і обов’язково буде використовуватися. Враховувати смак того, кому призначений подарунок, при цьому, зрозуміло, бажано. Погодьтеся, безглуздо дарувати кави людині, яка його не п’є, або вибирати елітний зелений чай у подарунок тому, хто віддає перевагу чорні сорти.

Приблизна вартість подарунка: упаковка чаю/кави від 200 рублів, чайна/кавова пара від 300 рублів.

 • Попільничка і запальничка, і інші чоловічі аксесуари — як наприклад, брелок для ключів, кальяни, фляги для спиртних напоїв та ін. так само є відмінним подарунком. Головне, при виборі цього аксесуара пам’ятати, що копійчана річ може підійти тільки в тому випадку, якщо ви, повертаючись з відпочинку, привозите сувеніри всього відділу. В іншому випадку дешевизна подарунка не виправдана і позначиться не на вашу користь. Особливо це стосується подарунків, які, як правило, сприймаються саме як сувеніри — запальнички, брелоки для ключів і т. п. Нехай вас не бентежить, що запальничка Zippo коштує в кілька разів дорожче аналога невідомої фірми — ви не стільки переплачуєте за всесвітньо відомий бренд, скільки отримуєте гарантовано якісну річ.

Приблизна вартість подарунка: від 300 рублів.

 • Корисні подарункові сертифікати — тут можна розвернутися. Практично немає жодного фірмового магазину, салону, спортзалу, ресторану які не надавали б таку послугу, як подарунковий сертифікат: магазини продуктів, магазини спортивних товарів, магазини полювання та риболовлі, автосалони, комп’ютерні магазини, туристичні фірми і безліч інших закладів. Головним критерієм у виборі магазину або іншого закладу будуть тільки смаки і уподобання того, кому подарунок призначений.

Приблизна вартість подарунка: від 1 000 рублів (в залежності від фірми, набору послуг, включених в сертифікат тощо).

 •  Квитки на концерти, театри, виставки і т. д. Перш, ніж зупинити свій вибір на цьому чудовому подарунку, треба точно дізнатися, що з перерахованого вище віддасть перевагу ювіляр. Не дивлячись на те, що це загальне правило для всіх подарунків, є кілька тонкощів, які допоможуть вам зробити подарунок приємним:
 1. Квитків у будь-якому разі повинно бути два. Передбачається, що відвідування заходу буде сімейним (з дружиною), але навіть якщо він не одружений, квитків все одно має бути два.
 2. Квитки не прийнято дарувати без упаковки, наприклад, подарункового конверта. Це правило поширюється на всі квитки без винятку, як би красиво вони самі по собі не були оформлені

Приблизна вартість: від 600 рублів в залежності від заходу.

 • Квитки на розваги. Що може бути краще відпочинку в дельфінарії або аквапарку? Тільки цілий день відпочинку! Програми, які пропонують сьогодні фірми, вражають різноманітністю: водні шоу, персонально розроблені подання для ювіляра, різноманітні розваги та багато іншого. До того ж унікальним і незабутнім подарунком буде день з програмою, що враховує смаки ювіляра, розробленої спеціально для нього. Пам’ятайте, що квитків так само повинно бути два.

Приблизна вартість: від 1 000 рублів (в залежності від фірми і включених послуг).

 • Товари для риболовлі (вудки, снасті, набір і полювання (мисливські аксесуари). Такий подарунок завжди буде, до речі, завзятому рибалці або мисливцеві, так і просто людині, що любить проводити час на природі. Правда, в останньому випадку більш доречним буде у подарунок набір для риболовлі. Спеціалізовані магазини пропонують величезний вибір найрізноманітніших товарів: від найпростіших вудок, мереж і різноманітних аксесуарів для полювання до ексклюзивних гумових човнів та спеціального одягу.

Приблизна вартість подарунка: від 100 рублів (залежно від магазину і фірми-виробника).

 • Подарункові набори для пікніка. Що може бути краще посиденьок з друзями на природі? І отриманий у подарунок набір для пікніка, включає в себе все необхідне, аж до запальнички, ємностей для спецій, штопора, термоса і т. д., підійде не тільки для пікніка в заміському будинку, але і для любителів полювання, і для завзятих мисливців.

Приблизна вартість подарунка: від 1 600 рублів.

 • Солодкі подарунки. Минув той час, коли вважалося непристойним і навіть принизливим дарувати чоловікові солодке. Мало того, що чоловіки перестали соромитися своєї любові до солодощів, тепер і кондитери, погодившись з новими віяннями, пропонують величезну кількість тортів, цукерок та інших ласощів, виконаних в суто чоловічому дусі. Навіть букети з цукерок сьогодні стануть відмінним подарунком, якщо складені відповідно тематиці і призначені саме чоловікові.

Приблизна вартість подарунка: від 1 500 рублів.

 • Спортивні атрибути. Погодьтеся, коли у чоловіка є все — не завжди має сенс шукати подарунок, який був би корисний. Більшості представників сильної статі доставить радість отримати квитки на гру (за умови, що ви точно знаєте, який вид спорту віддає перевагу той, кому призначається подарунок), шарф, майку або бейсболку з символікою улюбленої команди або різні спортивні атрибути: м’яч, ключку, біту, ракетку і т. п. з логотипом команди, а можливо і автографом улюбленого гравця.

Приблизна вартість подарунка: від 200 рублів.

 • Автомобільні аксесуари. Якщо у чоловіка все є, значить, на 99,9% у нього є автомобіль. І навряд чи знайдеться чоловік, який не любив би свою машину. Тому вибір в якості подарунка різноманітних корисних автомобільних аксесуарів — практично безпрограшний варіант. Спеціалізовані магазини пропонують величезну кількість товарів: різноманітні набори щіток і скребків, тримачі для телефонів і ін. В якості подарунка можна піднести і що-небудь з техніки: магнітолу, відеореєстратор і т. п., але тільки в тому випадку, якщо ви точно знаєте про бажання ювіляра.

Приблизна вартість подарунка: від 300 рублів.

 • Алкоголь. Ще один варіант, який підійде практично для будь-якого чоловіка і з будь-якого приводу. При виборі подарунка варто пам’ятати кілька основних правил:
 1. Перш за все, напій повинен бути фірмовим, тому покупку краще робити в спеціалізованому магазині, де вам зможуть надати всі необхідні документи та ліцензії;
 2. Напій обов’язково повинен бути в оригінальній упаковці (наприклад, деякі сорти віскі і коньяків поставляються в картонних коробках).

Приблизна вартість подарунка: від 2000 руб.

Дізнайтеся, також, можна подарувати квіти чоловікові?

Етикет підношення подарунка чоловікові

І наостанок ще декілька порад з вибору подарунка:

 • Одяг і аксесуари до нього (краватка, сумка, затиск для краватки, шийна хустка тощо) даруються лише в тому випадку, якщо на них присутні логотип фірми.
 • Жінка в будь-якому випадку не може дарувати чоловікові предмети туалету (наприклад, краватка, ремінь тощо).
 • Занадто дорогий подарунок, особливо, якщо він не дарується від колективу, а від працівника, може бути розцінений як хабар або підлабузництво.
 • Вартість подарунка залежить від фінансових можливостей дарувальника і можна, в деяких випадках, обмежитися невеликим сувеніром.
 • У будь-якому випадку, упаковка подарунка повинна бути красивою, бажано, щоб сам подарунок в оригінальній коробці.
 • А ось начальник, якщо дарує подарунок підлеглому, не може обмежитися тільки сувеніром, оскільки його дохід вище.

Напевно, вибирати і дарувати подарунки — саме приємне заняття! За довгі роки в етикеті сформувалися чіткі правила, що підказують, що і кому дарувати, як вибирати і робити подарунок. Правила ці не такі складні, як може здатися на перший погляд, зате слідування їм внесе у ваші стосунки з іншими людьми ноти радості, роблячи взаємне спілкування приємним і комфортним. Але найголовніше, яким би не був подарунок — дорогим, виконаним на замовлення або просто сувеніром, вибирайте і даруйте його від душі!

Автор: Наталі.

Жіночий сайт. Всі права захищені. © 2015