Що привезти з Росії в подарунок — 11 ідей сувенірів з Росії зарубіжним друзям

Приїжджаючи з-за кордону в рідні простори, ми привозимо всілякі сувеніри, які гідно прикрашають наші полиці у вітальні, а також гордо займаються своє місце на холодильнику.

А що ж можна привезти закордонним друзям з Росії? Який подарунок не залишить байдужим? Що хочуть отримати іноземці?

Росія — країна найбільша не тільки територією, але й за національним складом. У кожному куточку нашої неосяжної Батьківщини є свої традиції, звичаї і обряди. Є речі, що втілюють справжній російський дух, а є ті, які дуже важко дістати за кордоном — причому це можуть бути і продукти харчування, і одяг, і багато іншого.

Список кращих сувенірів з Росії, за версією colady.ru:

 • Матрьошка
  Дерев’яна іграшка розмальована у вигляді ляльки, в якій заховані точно такі ж іграшки меншого розміру (від трьох штук і більше). Традиційний спосіб нагадати про Росії — це подарувати матрьошку. Той самий подарунок або сувенір, який є символом Росії в Європі та інших країнах. Штучка, яка знайде своїх вдячних власників.
 • Книга
  Російська література XIX-XX століття досить високо цінується в Європі. Книга — найкращий подарунок. Як би банально це не звучало, але досі має вагу. Подарувати можна збірник відомих на весь світ російських письменників: Достоєвський, Л. Толстой, Гоголь, Тургенєв, Лермонтов, Пушкін.
 • Продукти на святковий стіл
  Ціни на одні і ті ж товари широкого споживання в Росії і за кордоном дуже сильно відрізняються. Багато іноземці дуже цінують російську червону і чорну ікру, а також без розуму від українського сала.
 • Тульський пряник
  Широке поширення в Росії отримав за рахунок не тільки своїх смакових якостей (традиційна начинка: повидло), але і за зображення на ньому. Це можуть бути різні символи Росії, пам’ятки та міста.
 • Тульський самовар
  Приїхати в Тулу зі своїм самоваром — це найдурніше, що можна зробити. А от приїхати в Дрезден, Ливеркузен або Ганновер з самоваром — це викличе здивування. Дійсно, тульський самовар — це надбання умільців уральського міста. Відмінно підійде в якості подарунка своїм друзям і колегам по роботі.
 • Павлово-Посадські хустки
  Хустки поділяються за кількома характеристиками, а саме: тканина (бавовна, капрон, шерсть), малюнок, розмір. Традиційно в Росії є подарунком для жінок.
 • Кедрові горіхи
  Загальновідомі корисні властивості кедрових горішок: омолодження, очищення організму, а також лікування таких хвороб як туберкульоз, артрит. Продукти з кедрових горішків багаті клітковиною, вітаміном С, мінеральними речовинами. Їх складно дістати де-небудь у Європі, але легко можна купити в Сибіру. Подарунок для дітей і дорослих.
 • Валянки
  Зима може в тому місці, куди відправиться споконвічно російська взуття, не така холодна, але як сувенір для іноземців займає одне з перших місць. Теплі, білі або чорні, з візерунками і без візерунків. Чоловіки оцінять такий подарунок по достоїнству.
 • Горілка
  Російський національний напій знаходить своїх шанувальників по всьому світу. Однак варто дарувати якісну, перевірену часом горілку.
 • Риба
  Іноземці приїжджають великими групами на Байкал, щоб половити омуля. Засушений, в’ялений омуль для друзів з Німеччини розповість набагато більше про Росію, ніж можна собі уявити.
 • Мед
  Це — окрема пісня. Буває різних сортів: гречаний, різнотрав’я, буркун та ін Мед багатий вітамінами і мінералами, містить глюкозу і фруктозу. Іноземці люблять мед, особливо — привезений з Сибіру.

Автор: Наталі.

Жіночий сайт. Всі права захищені. © 2015