Що таке психічне нюх і яка від нього користь

Однією з найзагадковіших і поки ще мало вивчених здібностей людської психіки є психічне нюх. Ті люди, у яких є ця здатність, сприймають невидиму зору і неподвластную іншим почуттям інформацію про навколишньої дійсності. Відбувається це за допомогою розширеного спектру емоцій або надмірно широкого нюху.

В кінці сімнадцятого століття з’явився такий термін, як психічне сприйняття. Багато хто вважає, що це явище являє собою одну з численних форм сприйняття, характерного для екстрасенсів. Ця здатність дає людині можливість отримати доступ до знань за допомогою органів почуттів. Дану психічну здатність можна виявити і на власному досвіді. Наприклад, є люди, які тонко відчувають запах, що йде від померлого родича. Але і будь-яка інша людина, наприклад, згадавши, як пахнуть сигарети улюбленого друга, теж можуть відкрити для себе джерело додаткової інформації. Зробити психічне нюх своїм досвідом можна і дещо іншим чином. Так, медіуми часто практикують приєднання до енергій інших людей, які в цей момент знаходяться на іншій стороні реальності.

Відбувається це за рахунок спеціально проведеного сеансу. Нерідко в тому приміщенні, де здійснюється сеанс спіритизму, відчувається запах когось із членів сім’ї або близького друга. Медіуму під силу користуватися можливостями психічного нюху для культивування запаху, а потім логічного пояснення інформації, що стала доступною в результаті цього досвіду. При цьому в результаті сеанси спіритизму в приміщення може проникати запах, характерний для якогось конкретного духу. Екстрасенс пояснює цим явищем присутність померлого родича чи якоїсь іншої людини.

Робота з психічним сприйняттям немислима без повної довіри власним, обумовленою природою, почуттів та інстинктів. Якщо ви помітите, що дії якихось інших людей йдуть в розріз з вашими особистими переконаннями або інстинктивними підказками щодо того, що є правильним або ж ні, тоді рекомендується на декілька хвилин привести в повний спокій власний розум. Для цього потрібно налаштувати власне дихання. Не соромтеся при цьому просити всесвіт дати вам чіткі керівництва до дії. У тих людей, які можуть повністю довіритися подій власного життя, це добре виходить.

Ви можете отримати конкретну відповідь. Він може виражатися у фізичному відчутті або ж раптово виник емоційному почутті. Можливо, ви здивуєтеся, але саме завдяки власній інтуїції у вас з’явиться знання про дії, вчинення яких буде правильним. І це дасть вам додатковий захист. Відчувши раптом запах, який видався вам підозрілим, рекомендується проявити максимальну обережність до тих фактів, подій або обставин, з якими цей запах зв’язується.

Психічний нюх дозволяє багатьом людям відчути безпосередньо аромат коханої людини, який вже пішов з життя. При цьому такий запах нерідко відчувається людьми напередодні смерті коханої людини або відразу після цього. Багато хто пояснює цю обставину тим, ніби ця людина бажає таким чином підготувати і якось заспокоїти своїх друзів або близьких.

Трапляються ситуації, коли людина відчуває поганий, неприємний, немов ворожий запах. Наприклад, запах сірки, яка горить. Такий запах слід розцінювати як своєрідне попередження про можливу небезпеку. Але відчувається запах може носити і цілком приємний відтінок. Наприклад, відчувається вами запах квітів троянди може говорити про щось позитивне.

Психічний нюх може стати передумовою виникнення запаху якогось предмета або людини на певній відстані. Це виходить за межі звичайних здібностей і почуттів. Психічний нюх може функціонувати в двох передбачуваних напрямках. Людина може відчути інтуїтивно різкий і виразний запах, або в нього може виникнути відчуття, ніби якийсь конкретний об’єкт пахне не так, як повинен.

Поряд з іншими здібностями, пов’язаними з психічним сприйняттям, для психічного нюху характерна велика глибина. І це відкриває собою масу можливостей для інтерпретації. Щоб давати почуттів, пов’язаних з таким запахом, об’єктивні оцінки, треба самому собі поставити питання. Запитайте себе, не може чи якийсь конкретний, відчутний вами запах, мати природу фізичного походження. Ви повинні бути впевнені в тому, що запах не є вашою фантазією або плодом уяви.

Щодо відчутних запахів у вас не повинно бути помилок. Кожна людина хоча б в деякій мірі повинен проявляти здоровий скептицизм. Так ви зможете обійти стороною ті пастки, які у великій кількості надає ваш розум.

Жіночий сайт. Всі права захищені. © 2015