Сімейний альбом своїми руками — 7 кращих ідей оформлення сімейного альбому

Хто з нас не любить фотографуватися і фотографувати улюблених і близьких людей? З плином часу у нас вдома скупчується величезна кількість фотографій, які, звичайно ж, хочеться зберегти і передати наступним поколінням. Тому ми і обговоримо сьогодні з вами ідеї оформлення сімейного фотоальбому своїми руками. Це приємне заняття непогано було б зробити однією із основних традицій сім’ї, виконуючи всю творчу роботу по оформленню сімейного альбому спільно.

Зміст статті:

  • Сімейна літопис у техніці скрапбукінг
  • Сімейний альбом у вигляді генеалогічного древа
  • Дитячий сімейний альбом
  • Весільний сімейний альбом
  • Сімейний альбом про відпочинок
  • Альбом-літопис батьківської родини
  • Творчий альбом своїми руками

Сімейна літопис у техніці скрапбукінг — вінтажний сімейний альбом своїми руками

Скрапбукінг — одна ихз технік створення своїми руками і оформлення сімейних або особистих альбомів. Куди, крім фотографій, що додаються газетні вирізки, листівки, гудзички, малюнки та інші пам’ятні речі, що несуть в собі історію, оповідає про вас і ваших близьких. Завдяки цьому мистецтву, замість звичайного альбому у нас вийде ціла повість про життя вашої родини. Обкладинці фотоальбому теж можна надати оригінальний вигляд. Прикрасьте її якимись пам’ятними вам речами — наприклад, стрічкою, на якій можна прикріпити амулет, або жовтим кленовим листям. На обкладинці можна помістити красиву, символізує щось важливе тільки для вас і вашої сім’ї, напис.Оформлення сімейного альбому у вигляді генеалогічного древа

Спробуйте самостійно скласти генеалогічне древо вашої родини і прикріпіть його на титульний аркуш фотоальбому. Це не складе особливих труднощів — вкажіть всіх найближчих родичів, яких ви пам’ятаєте, і чиї фотографії ви можете знайти в сімейному архіві. Спочатку додайте в альбом фотографії самих далеких предків, а закінчите оформлення фотографіями наших днів. Такий фотоальбом, зроблений своїми руками, буде цікавий абсолютно всім — і старшому поколінню, і молодшому. Адже, розглядаючи його, у вас буде створюватися відчуття, що ви читаєте цю сагу про історію Вашої рідної сім’ї.

Як зробити сімейний альбом з дитячими сторінками — ідеї оформлення дитячого сімейного альбому

Звичайно ж, одна з найголовніших подій в кожній сім’ї — це народження дитини. Цю главу нашого життя нам завжди хочеться оформити якось по-особливому. Адже тут важлива навіть найменша деталь. Фотографій зростаючих діточок у нас безліч, так як хочеться запам’ятати кожну мить життя маленького чоловічка. І вибрати з них якісь окремі фото, щоб помістити в альбом, буває дуже складно. Але постарайтеся все ж відібрати найбільш характерні фотографії, найбільш яскраво відображають важливі моменти в житті вашого малюка. Спочатку це можуть бути ваші фото, де дитинка поки знаходиться у вас в животику. Далі — виписка з пологового будинку. Новонароджений малюк знайомиться з членами сім’ї і найближчими людьми. Перша посмішка. Перші кроки. Прогулянки. Міцний сон. Сніданок. Для будь-якої мами всі ці моменти неймовірно важливі і кожен залишиться в пам’яті назавжди. Також в фотоальбом можна прикріпити перші волоски малюка, зробити прикрасу з перших пінеток, стрічки, з мереживного дитячого хусточки або чіпця. Не забувайте описувати поруч з фотографіями ті події, які на них зображені. З часом у фотоальбом можна буде додавати малюнки вашої дитини і різні його шкільні або спортивні трофеї і грамоти.


Весільний сімейний альбом своїми руками — мережива, атласні банти і засушені квіти з букета нареченої.

Весілля — це дуже важливий і особливий день для кожної жінки. Хочеться втримати в пам’яті кожну мить цього щасливого дня. І, звичайно ж, у нас залишається на пам’ять величезну кількість фотографій, які вимагають гідного оформлення. Незвично прикрасити весільний альбом можна, вклавши в нього атласні банти і мережива з аксесуарів нареченої. Також можна прикріпити до фотографій засушені квіти з букета нареченої, якщо вони у вас збереглися. Всі ці дрібниці з роками будуть набувати для вас все більшу цінність, і, відкриваючи весільний фотоальбом, зроблений своїми руками, ви щоразу будете повертатися в той чарівний день.


Ідея оформлення сімейного альбому про відпочинок з трофеями з далеких подорожей

Всі ми дуже любимо відпочивати, і з кожної поїздки привозимо купу фотографій. Природно, що ці фото також гідні свого фотоальбому. Оформити такий альбом можна листівками із зображенням країн, де ви відпочивали, трофеями з подорожей — будь то шматочок черепашки або засушенное екзотична рослина. Також можна зробити орнамент з піску з пляжів, на яких ви засмагали і фотографувалися. Не забувайте про опису того, що зображено на фотографіях. Адже Вашим дітям, через багато років, буде дуже цікаво почитати про пригоди батьків на відпочинку, і подивитися барвисті ілюстрації до цього захоплюючого оповідання.

Як зробити сімейний альбом в подарунок батькам — літопис батьківської родини

Фотоальбом, зроблений своїми руками — це ще й чудовий подарунок, який ви можете подарувати батькам на ювілей, чи якесь свято, або ж просто так. Зберіть найкращі фотографії батьків з усіх сімейних альбомів, щоб перенести їх в один. Додавання фотографій додайте опис якісь слова від себе для Ваших мами і тата. Розкажіть, як ви їх любите і як вони вам дороги. Можна прикрасити фотоальбом вирізками з старих журналів і збереженими старими квитками в театр, які відвідували батьки. Альбом для батьків можна прикрасити також предметами декору, зробленого своїми руками — обкладинка альбому, пов’язана гачком або спицями, фігурки для прикраси розкішного стилю під старовину, зроблені самостійно. В альбом можна помістити також саморобні колажі, аплікацію і елементи декору в вінтажному стилі, зі старовинним мереживом і оксамитом. Політ фантазії тут просто безмежний!


Творчий альбом своїми руками — створення сімейного літопису з фото, малюнками, віршами та оповіданнями всіх членів сім’ї

Ну і, звичайно ж, в кожній сім’ї має бути спільний альбом, за розглядом якого так тепло і затишно проводити час в оточенні рідних людей. Ідей створення такого альбому — безліч, і над їх втіленням у життя повинні будуть працювати всі члени сім’ї. Додайте в нього ваші улюблені фотографії в хронологічному порядку. Супроводжуватимете їх віршами власного виробництва, нехай кожен з членів сім’ї напише оповідання про якісь значущі події. Можна ще також зібрати малюнки дітей, що б вкласти їх в альбом, невеликі пам’ятні речі. Втілите в оформлення усі свої творчі пориви! В фотоальбом, крім фотографій, можна додавати все, що має значення для вашої родини. І тоді вийде справжня сімейна ілюстрована літопис, яку можна буде залишити нащадкам на згадку.Фотоальбом, зроблений своїми руками, вдихне нове життя у ваші спогади, зафіксовані на фотоплівці. Адже що, як не перегляд сімейних фотографій зимовими вечорами, так зближує рідних людей, змушуючи ще більше цінувати одне одного.

Автор: Наталі.

Жіночий сайт. Всі права захищені. © 2015