Сценарій корпоратив для дорослих

«Новорічний корпоративчик — 2014»

ВЕДУЧИЙ: Здрастуйте, дорогі друзі!

ВЕДУЧА: Добрий вечір, шановні колеги, співробітники дружною, самої професійної, самої креативної команди — фірми (назва компанії, підприємства).

ВЕДУЧИЙ: Вас вітає студія веселого новорічного настрою, і я її ведучий (ім’я ведучого), а також моя чарівна співведуча (ім’я ведучої).

ВЕДУЧА: Сьогоднішній вечір, чудовий зимовий святковий вечір, ми впевнені, залишиться назавжди в наших серцях. Ми будемо вітати один одного з новим наступаючим щасливим роком, співати пісні, грати, веселитися.

ВЕДУЧИЙ: Ми зробимо все можливе, для того, щоб співробітники нашої фірми пішли з нашого залу радісними і щасливими.

ВЕДУЧА: Будемо сподіватися, що сьогоднішній новорічний корпоративчик 2014 додасть сил для нових звершень і перемог!

Перший тост.

ВЕДУЧИЙ: Для урочистого початку свята ми надаємо слово головному чарівнику сьогоднішнього новорічного корпоративу, який зумів зібрати всіх нас разом за цим столом — шефові, босу, гуру нашої фірми (ім’я керівника підприємства, фірми, тощо)

Другий тост.

ВЕДУЧА: Наступний тост — тост за «пару». А в нашій фірмі в парі з шефом працює наша добра фея — наш головний економіст (ім’я). Їй і надаємо тост!

Далі тости слід надавати начальникам відділу, головному бухгалтеру, і т. д. Рекомендується для кращого сприйняття випити за 1 столом 4-5 чарок.

ВЕДУЧИЙ: Шановні колеги, для того, щоб повністю відчути смак новорічного свята, ми повинні всі разом запросити на наш новорічний корпоратив 2014, його головних дійових осіб — Діда Мороза та Снігуроньку!

Усі присутні учасники новорічного корпоративу звуть Діда Мороза і Снігуроньку.

Звучать новорічні фанфари.

ДІД МОРОЗ: Нарешті я добрався
(Назва міста) до Вас, панове,
Будемо співати й веселитися,
Танцювати — і ви, і я!

СНІГУРОНЬКА: Щастя, радості бажаємо
всім присутнім друзям!
І це свято, без сумніву,
з тобою ми повинні продовжувати!

«Новорічна подорож».

ДІД МОРОЗ: Дорогі друзі! А подарунком до свята хай стане новорічне навколосвітню подорож!

СНІГУРОНЬКА: Тепер, стаємо всі разом в поїзд і починаємо наш шлях!

Всі учасники новорічного корпоративу стають у «поїзд». По черзі звучать різні мелодії: бразильська ламбада, американський рок-н-рол, іспанська тарантела, грузинська лезгинка, польська мазурка, українська полька, циганочка з виходом, єврейська «Хава-на-гілла», російська «Калинка» і т. д. Дід Мороз і Снігуронька — на чолі поїзда, оголошують зупинки: Бразилія, Америка, Іспанія, Грузія, і т. д.

ДІД МОРОЗ: Таким чином, друзі, ми з вами зробили справжнє новорічне подорож по різних країнах світу!

СНІГУРОНЬКА: Ми бажаємо вам, дорогі друзі, відпочивати не тільки в Бразилії, Багамах, Туреччині, але і на Мальдівських островах. Головне — гарний настрій і радість кожного дня!

Новорічна гра «У лісі народилася ялинка — 2014».

З присутніх учасників новорічного корпоративу провідні вибирають таких дійових осіб і одягають на них відповідні костюми:

— Ялинка — 2014 (костюм складається з зеленої накидки, обшитої зеленим дощиком по всій довжині, а також зеленого ковпака з написом «Ялинка — 2014»).

— Заєць (можна використовувати шапочку з заячими вушками, або обруч з вушками).

— Вовк (одягаємо на учасника шапку з вовчими вухами).

Потім потрібно вибрати соліста, або солістку, які будуть співати пісеньку «У лісі народилася ялиночка».

Завдання учасників конкурсу — театралізувати знамениту пісеньку.

Фестиваль новорічних пісень.

СНІГУРОНЬКА: Дідусь Мороз, який же новорічний корпоратив без веселих пісень?

ДІД МОРОЗ: Ось дивлюся я у вашому залі
стільки творчих людей,
Так хочу я на прощання
Пісні новорічні почути швидше!

Ведучі пропонують гостям конкурс на краще виконання пісень, теми яких пов’язані з новим роком, Дідом Морозом, Снігуронькою, новорічними іграшками, снігом і т. д.

«Велелюбний Дід Мороз».

ДІД МОРОЗ: Наступний тост ми пропонуємо підняти за любов, яка буде супроводжувати нас у наступному році!

СНІГУРОНЬКА: А для найбільш велелюбних, мужніх і красивих учасників нашого новорічного корпоративу ми проведемо наступний танцювальний конкурс.

Для конкурсу знадобиться стільці (5-6 за кількістю учасників), і добірка відповідної музики. На учасників надягаємо ковпаки Діда Мороза, на дівчат — шапочки Снігуроньки.

ДІД МОРОЗ: Дорогі друзі, зараз для Вас буде звучати сама красива і романтична музика, під неї ви будете освідчуватися в коханні присутнім Снігуронькам, але тільки жестами. Спочатку — тільки очима, потім — тільки губами, потім — бровами, потім — руками, далі — ногами, і в кінці — усіма цими частинами разом.

СНІГУРОНЬКА: Снігуроньки ж повинні реагувати на визнання Дідів Морозів таким же чином. Отже, починаємо!

По черзі звучать музичні композиції, починаючи з повільних і закінчуючи ритмічними і швидкими. За кількістю оплесків присутніх учасників новорічного корпоративу визначається пара-переможець. Вони ж і отримують звання «велелюбний Дід Мороз новорічного корпоративу — 2014».

Конкурс «Снігуронька — 2014».

ДІД МОРОЗ: Дорогі друзі, самого вправного Діда Мороза ми з вами вже вибрали, далі — битва за звання «Снігуронька 2014»

СНІГУРОНЬКА: А я бачу, що серед присутніх дам багато гідних кандидатур. Для участі ми запрошуємо найкрасивіших, найбільш привабливих, симпатичних і чарівних дівчат, які претендують на звання «Снігуронька — 2014». Чоловіки, ваші кандидатури! (Чоловіки пропонують кандидатури дівчат).

З присутніх на новорічному корпоративі дівчат вибираємо 3-4 дівчини, одягаємо на них костюми Снігуроньки (укорочені) і пропонуємо за короткий час новорічної пісеньки, красиво танцюючи, зібрати гроші у присутніх чоловіків. Перемагає та дівчина, яка зібрала найбільшу кількість грошей.

Конкурс «Новорічні сани».

Для проведення конкурсу необхідно зшити два кола зі світлої тканини по 4 м, шириною — 50 див. — це і будуть «новорічні сани». Провідні вибирають двох активних учасників новорічного корпоративу, вони будуть головними «водіями».

Завдання «водіїв» вибрати з присутніх гостей стільки пасажирів, скільки вмістить коло. Все це відбувається під веселу новорічну музику.

Перемагають ті «сани», які вмістили найбільшу кількість «пасажирів». Потім водіям потрібно переправити пасажирів у санях на інший кінець залу.

«Назад у Дитячий садок».

Для проведення цього конкурсу знадобляться послуги звукооператора, який за допомогою спеціальних ефектів може змінити нормальний голос в дитячий; а також новорічні головні маскарадні убори: маски, піратські капелюхи, східні і блискучі капелюхи, ковпаки, перуки, смішні окуляри, обручі з ріжками, надувні носи, і т. д.

СНІГУРОНЬКА: Дідусь Мороз, подивися, скільки в цьому залі зібралося веселих, завзятих людей, дорослих людей!

ДІД МОРОЗ: Так, Снігуронька, це так. Але не потрібно забувати, що Новий рік — це перш за все дитяче свято, і як говориться в одній мудрій книзі: «Всі ми родом з дитинства!». Тому зараз я попрошу тебе вийняти з нашого чарівного мішка новорічні костюми для всіх наших учасників новорічного корпоративу.

Снігуроньці потрібно надіти все маскарадні головні убори на учасників новорічного корпоративу.

ДІД МОРОЗ: Молодець, Снігуронька, впоралася із завданням. А зараз, друзі, я вдарю палицею, і всі ви перетворитеся на кілька хвилин у вихованців дитячого садка. Раз, два, три, створимо диво!»

Звучить фонограма «перетворення».

ДІД МОРОЗ: Доброго дня, мої діточки,
Пустотливі шалунішка!
Всіх Вас я радий побачити,
З Новим роком Вас, друзі!
Час зустріти Новий рік,
Запрошуємо в хоровод!

Снігуронька вибудовує всіх, хто одягнений у маскарадний костюм, великий хоровод. Звучить смішна дитяча пісенька «Ялинку запашну привезли у наш дитячий садок».

СНІГУРОНЬКА: Хлопці, які ви всі сьогодні гарні, веселі і які костюми приготували для нас з Дідусем. Але для того, щоб отримати подарунки, вам ще потрібно розповісти новорічний віршик, або побажання.

Снігуронька по черзі підходить з мікрофоном до кожного учасника в костюмі і просить вимовити вірш, або побажання. В цей час звукооператор за допомогою спеціального приладу перетворює дорослий голос у дитячий.

СНІГУРОНЬКА: гучні оплески нашим діткам!

ДІД МОРОЗ: А я скоро просто растаю від такої кількості добрих і красивих слів про мене.
Думаю, зараз саме час запалити нашу красуню-ялинку.

СНІГУРОНЬКА: «Ялиночка-красуня всім нам дуже подобається!
Подаруй всім друзям багато радості і сміху,
Щастя, радості, успіху,
Відведи від всіх біду
У новому 2014 році!

ДІД МОРОЗ: Отже, всі разом повторюємо всім знайомі слова: «Один, два, три, ялинка 2014 — гори!»

СНІГУРОНЬКА: Бажаємо, щоб у новому 2014 році
ви були ентузіастами й оптимістами.
Щоб ніякі бурі і знегоди
Не робили в вашому житті погоди.

ДІД МОРОЗ: Обіцяю, що і в наступному, самому новому 2014 році
Я неодмінно знову до вас, друзі мої прийду!

Звучить весела пісня групи «Дискотека Аварія», свято триває в неформальній обстановці.

Ссылка на основную публикацию