Сумісність жінка-овен — чоловік-близнюки

Сумісність «жінка-овен» — «чоловік-близнюки», як вважають астрологи, становить близько 50%. Тобто в цій парі є шанс на повне взаєморозуміння і любов до труни, але є і ризик не повна невідповідність один одному.

Вся справа в тому, що чоловік-близнюки — це Повітря з його легкістю і часом відчайдушністю, з дитячою наївністю і навіть іноді безпосередністю, непрактичностью (дивіться також його стосунки з жінкою-«козерогом»). А жінка-овен — Вогонь. Це експресія, це запал, це жити на широку ногу.

 

І от якщо Повітря починає роздмухувати вогонь, то це іноді може погано скінчитися.Але таку сумісність можна використовувати в своїх цілях, в цілях збереження домашнього вогнища, в цілях збереження шлюбу та взаєморозуміння.Для цього головою в сім’ї повинна бути жінка. Навіть, може бути, не головою родини, а справжньою берегинею домашнього вогнища. Як вогненний знак, жінка-овен має інтуїтивні знання і почуття, як цей домашній вогнище зберегти в робочому стані, щоб вітряний чоловік-близнюк раптом розвернувся і не почав дути в іншу сторону.

 

Справа в тому, що в цій парі не тільки чоловік-близнюк вимагає до себе підвищеної уваги, але і сама жінка. Також як вогонь без доступу свіжого повітря не розгориться, жінці в цій парі також необхідно підвищену увагу. Це можуть бути різні світські виходи типу театру, кіно, ресторану або кафе. На худий кінець прогулянка в парку цілком буде сприяти тому, щоб у вашу спільне життя вривався новий вітер, і ваш вогонь розгорався б з новою силою.

 

А що стосується непостійності чоловіка-близнюка, то це справа поправима.Як з цим жити і що треба робити для кращої сумісності — ось декілька порад:

1) Такий чоловік непостійний. Сьогодні він сповнений енергії. А завтра його енергія вичерпується, він стає млявим, неактивним. У сексі він може бути і героєм, а слідом — скривдженою дитиною. То він спершу сама суперкреативність, то він вигадує нові пози для сексу, то раптом лежить незрозумілий як колода. Така подвійність характерна для знаку Близнюки, тим самим підкреслюючи їх двоїсту натуру.

Що робити жінці в цьому випадку?Оскільки в подібних випадках чоловік сам не буде проявлятися активність, поки не настане наступний день, візьміть ініціативу в свої руки. Зробіть йому мінет, але не доводьте його до кінця, попестити його, тим самим розсердивши його вітряний характер. Тобто доставте своєму чоловікові задоволення. Можете бути впевненими, що через десять хвилин він буде сама енергійність і ініціатива перейде в його руки.

 

2) Можна сказати, що по хаті чоловік-близнюки вам не помічник. Так, він може забити цвях, він може просвердлити стіну і повісити картину. Але необхідності в цьому він не бачить. Аскетичність його натури багатьом жінкам не по нутру. Вони намагаються переробити такого чоловіка. А даремно. Переробляти не треба. Треба просто почати робити все самій. І як тільки ви почнете, через півгодини-годину він відірветься від свого комп’ютера або газети, журналу, айфона або айпада і візьме справу в свої руки. Точно також з плануванням в будинку. Не чекайте від нього якихось ідей такого роду. Заміна старих вікон на нові — йому це не треба. Заміна старих дверей на нові і старі цілком придатні. Навіщо витрачати гроші?Не передоручайте йому ці справи. Для нього вони часто в тягар. Плануйте будинок самі — на те ви і вогонь, хранителька домашнього вогнища. Та згодом він знову долучиться до цього вогнища.

 

3) Виховання дітей — ось де може поєднуватися ваша вогненно-повітряна сумісність. Чоловік-близнюк любить спілкуватися з дітьми. І вчити їх різним речам, возитися з їх справами, допомагати у виробах. Але не любить їх повчати і обмежувати їх свободу. Тому як мати, вся «репресивна» робота по вихованню дітей ляже на ваші плечі. А що робити? Сучасних дітей треба контролювати. Але не перестарайтеся, інакше ваш чоловік просто розчарується у вас.

 

В цілому сумісність жінки-овна і чоловіки-близнюки цілком можлива. І я знаю кілька таких сімейних пар, які прожили в радості багато років, виховали дітей і залишаються люблячими дружинами донині. Найголовніше — любити і довіряти один одному. А решта все прикладеться.

Поліна Васильєва спеціально для сайту http://sebe-na-zametku.ru

Жіночий сайт. Всі права захищені. © 2015